REBRÍČKY
                               
 

Obsah:

Konečný rebríček klubu TJ Spoje Bratislava; MUŽI, DOSPELÍ, Konečný stav 2010-2011

Konečný rebríček klubu TJ Spoje Bratislava; ŽENY, DOSPELÍ, Konečný stav 2010-2011

Oddielové rebríčky najlepších výkonov v kondičných testoch k 30.6.2011


Konečný rebríček klubu TJ Spoje Bratislava; MUŽI, DOSPELÍ, Konečný stav 2010-2011

 

Meno Dátum narodenia Dvojhra Štvorhra Zmiešaná štvorhra
Šulko Marián 28.11.1976 2.(8500) 3.(6101) 21.(1850)
Vícen Jarolím 1.10.1989 3.(8120) 5.(4951) --
Vachálek Juraj 31.10.1990

8.(4510)

47.(409) 9.(3500)
Haring Miroslav  12.2.1993 15.(1920) 21.(1610) 25.(1440)
Vícen Martin 14.1.1993 19.(1607) 19.(1688) 15.(2800)
Kuchyňár Martin 27.4.1991 20.(1596) 34.(919) 34.(523)
Novomeský Michal 27.12.1984 22.(1457) 130.(18) 47.(240)
Fašung Tomáš 13.1.1990 36.(717) 43.(447) 43.(325)
Prokop Vladimír 28.11.1983 41.(484) 48.(390) --
Kitt Roland 15.9.1977 42.(431) 30.(1086) 47.(240)
Navrátil Lukáš 6.3.1980 58.(220) 113.(41) --
Guldan Filip 25.10.1951 64.(182) 68.(115) 84.(4)
Budinský Ľubomír 10.5.1958 68.(146) 100.(56) --
Jurina Šimon 14.10.1994 83.(72) 106.(50) 67.(37)
Otruba Martin 1.11.1995 143.(4) 194.(2) --
Sitár Ján 23.10.1954 -- 162.(3) --
 

Konečný rebríček klubu TJ Spoje Bratislava; ŽENY, DOSPELÍ, Konečný stav 2010-2011

 

Meno Dátum narodenia Dvojhra Štvorhra Zmiešaná štvorhra
Klečková Vanda 6.1.1986 18.(1923) 14.(2480) 9.(3928)
Poláková Linda 13.4.1989 36.(370) 37.(308) 32.(517)
Krakovská Hana 25.11.1995 39.(310) 41.(268) 45.(271)
Garasová Petra 26.5.1993 41.(290) 43.(262) 39.(337)
Kováčová Kristína 29.1.1993 41.(290) 43.(262) 43.(286)
Kudláčová Alexandra 2.12.1994 43.(288) 41.(268) 47.(255)
Strmeňová Eva 16.8.1982 57.(17) --- 65.(46)
Bowers Barbora -- 64.(51) --
 

Oddielové rebríčky najlepších výkonov v kondičných testoch k 30.6.2011

 

Skok z miesta

  Meno (vek) Výkon v (cm)

    

Meno (vek)

Výkon v (cm)
1 

Navrátil Marek (18)

279

1

Joklová Anna (15)

233

2

Novomeský Michal (23)

278

2

Koščová Katarína (15)

231

3

Kuchyňár Martin (19)

276

3

Kudláčová Alexandra (15)

228

4

Kubiček Michal (15)

272

4 - 5 Beňová Zuzana (17)

225

5

Košťan Martin (16)

271

 

Garasová Petra (17)

225

 

Hod medicimbalom 2 kg z miesta

  Meno (vek) Výkon v (cm)

    

   Meno (vek)    Výkon v (cm)
 1 

Vícen Jarolím (20)

1570

1

Fašungová Monika (16)

1210
2

Vachálek Juraj (21) 

1560

2

Garasová Petra (18)

1140
3

Kitt Roland (27)

1470

3

Kousalová Iveta (15)          

1080
4

Vícen Martin (18)

1440

4

Pastuchová Lujza (18)

1000
5 Novomeský Michal (23)

1370

5

Lauková Michaela (16)

980

 

Šprint 50 m

  Meno (vek)  Výkon v (s) 

    

   Meno (vek)                Výkon v (s)
 1 

Fašung Tomáš (18)

6.3

1

Pastuchová Lujza (18)       

7.3
2

Novomeský Michal (23) 

6.4

2

Fašungová Monika (14)

7.4
3

Kuchyňár Martin (16)

6.5

3 - 4

Garasová Petra (15)

7.4
4

Vícen Jarolím (18)

6.5

 

Scholtzová Barbora (15)

7.4
5

Vachálek Juraj  (19)

6.5

5 - 6

Haringová Barbora (16)

7.4
      

 

 

Ňuňuková Věra (16)

7.4

 

Beh 12 minút

  Meno (vek) Výkon v (metroch)

    

   Meno (vek)              

Výkon v (metroch) 

1 

Jánoš Radovan (18)

3300

1

Pastuchová Lujza (18)

2780
2

Prokop Vladimír (27)

3150

2

Klečková Vanda (14)

2650
3

Komorník Peter (17) 

3130

3

Krakovská Hana (16)

2630
4

Šulko Marian (20)

3130

4

Kováčová Kristína (18)

2595
5

Fašung Tomáš (17)

3110

5

Klečková Nina  (16) 2590

 

Celkový výsledok v kondičných testoch

    Meno (vek) Počet bodov

 

   Meno (vek)              

Počet bodov

 1

Fašung Tomáš (13 - 18)

8

1 - 2

Pastuchová Lujza (16, 17, 18)

8

2 - 3

Vícen Jarolím (16, 18) 

8

 

Fašungová Monika (13, 14, 16)

8
  

Haring Miroslav (11, 13)

8

3 - 4

Garasová Petra (15, 16)

8

4

Kousal Milan (12)

8

 

Kováčová Kristína (15, 16)

8

5 - 8

Šulko Marian (20,21)

7

5 - 14

Beňová Zuzana (17)

8
  

Novomeský Michal (17, 19)

7

 

Klečková Vanda (17)

8
 

Stuška Matej (13, 14)

7

 

Haringová Barbora (16)

8
  

Polakovič Lukáš (13, 14)

7

 

Lauková Michaela (16)

8
9 - 16

Prokop Vladimír (28)

7

 

Ňuňuková Věra (16)

8
  

Vachálek Juraj (19)

7

 

Hollá Alexandra (15)

8
  

Pavlík Pavol (18)

7

 

Kejstová Katarína (15)

8
  

Šesták Tomáš (16)

7

 

Kousalová Iveta (15)

8
 

Lauko Ján (13)

7

 

Scholtzová Barbora (15)

8
 

Kákoš Viktor (12)

7

 

Joklová Anna (14)

8
  

Košťan Martin (12)

7

15 - 19

Guldanová Zuzana (16, 17)

7
 

Polakovič Roman (11)

 

Klečková Nina (15, 16)

7
 

 

 

 

Prokopová Jana (15, 16)

7
 

 

 

 

Krakovská Hana (14, 16) 7
 

 

 

 

Kudláčová Alexandra (14, 15)

7
 

 

 

20 - 26

Mračnová Ivana (18)

7
 

 

 

 

Grauzelová Ľudmila (16)

7
 

 

 

 

Kenížová Zuzana (16)

7
 

 

 

 

Poláková Linda (16)

7
 

 

 

 

Šidlová Kristína (13)

7
 

 

 

 

Vojteková Nina (13)

7
 

 

 

 

Martišová Dominika (12)

7
 
 
 
 

Späť na hor

Späť na úvod

Posledná úprava stránky bola vykonaná 18.7.2011