VÝSLEDKY

Obsah:

I. liga 2007/2008 II. liga 2007/2008

Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 16.2.2008 Trenčín

Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 9.3.2008 Bratislava

Výsledky M SR dorasteneckých družstiev 29.3.2008 Prešov

Súpisky družstiev pre sezónu 2007/2008


I.Liga 2007/2008

Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 20.10.2007 Bratislava, Prešov

Spoje Bratislava BBC - CEVA Trenčín  3:5  (7/10)
1.Dvojhra muži Krška Matejka   7/21    11/21  
2.Dvojhra muži Vícen J. Lobotka 21/12 21/17
1.Dvojhra ženy Štefániková Fašungová 18/21 19/21
3.Dvojhra muži Novomeský Masarik I. 21/15 21/17
MIX Vachálek, Klečková V.  Matejka, Betáková 17/21 17/21
1. Štvorhra M Krška, Vachálek Lobotka, Masarik 9/21 21/13 16/21
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V.  Fašungová, Šidlová M.   21/19 22/20
2. Štvorhra M Fašung, Vícen J.  Klčo, Klačanský J. 10/21 16/21
 
 

Spoje Bratislava BBC - BK ATU Košice  8:0  (16/2)
1.Dvojhra muži Vícen J. Bozogáň  21/11    21/15  
2.Dvojhra muži Novomeský Tomčko M. 12/21 21/11 21/17
1.Dvojhra ženy Pastuchová Fiľová W/0
3.Dvojhra muži Fašung Danko 21/12 21/14
MIX Vachálek, Štefániková Kašela, Špilárová  21/17 23/21
1. Štvorhra M Krška, Vachálek  Bozogáň, Danko  21/18 17/21 21/19
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Špilárová, Fiľová W/0
2. Štvorhra M Fašung, Vícen J.  Kašela, Tomčko M. 21/16 21/10

 

Spoje Bratislava BBC - Slávia Trnava  6:2  (13/6)
1.Dvojhra muži Vícen J. Stríž  21/10    21/6  
2.Dvojhra muži Novomeský Polák 21/9 21/11
1.Dvojhra ženy Štefániková Matečná 21/13 21/9
3.Dvojhra muži Vachálek Konárek 21/9 17/21  21/8 
MIX Krška, Klečková V. Brestovský J., Matečná 15/21 15/21
1. Štvorhra M Krška, Vachálek  Brestovský J., Konárek 10/21 21/15 22/24
Štvorhra Ž Klečková V., Pastuchová Ormandyová, Šimková 21/18 21/9
2. Štvorhra M Fašung, Vícen J.  Šimek, Polák 21/13 20/22 21/17

 

Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 8.12.2007 Košice, Prešov

Spoje Bratislava BBC - LOKO Košice  3:5  (6/12)
1.Dvojhra muži Krška Kopřiva T.  14/21    3/21  
2.Dvojhra muži Vícen J. Fiľ J. 21/17 16/21 21/17
1.Dvojhra ženy Štefániková Turzáková 21/13 21/16
3.Dvojhra muži Vachálek Tomčík 16/21 17/21
MIX Fašung, Klečková V.  Pagáč, Zábavníková 13/21 11/21
1. Štvorhra M Krška, Vachálek Kopřiva T., Pagáč 11/21 8/21
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V.  Zábavníková, Turzáková  8/21 12/21
2. Štvorhra M Fašung, Vícen J.  Fiľ J., Tomčík 11/21 21/18 21/11
 
 

Spoje Bratislava BBC - LOKO Betpres Košice  4:4  (9/9)
1.Dvojhra muži Krška Kopřiva O.  19/21    6/21  
2.Dvojhra muži Vícen J. Ludík M. 21/15 15/21 16/21
1.Dvojhra ženy Štefániková Glajcová 21/9 21/6
3.Dvojhra muži Vachálek Koribský L. 21/12 21/16
MIX Fašung, Klečková V.  Turlík, Cibáková  12/21 9/21
1. Štvorhra M Krška, Vachálek  Kopřiva O., Ludík M.  18/21 17/21
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Purdešová, Cibáková 16/21 21/19 21/16
2. Štvorhra M Fašung, Vícen J.  Petrovský, Poláček I. 21/12 21/12

 

Výsledky 3. kola I. ligy zo dňa 2.2.2008 Košice, Trenčín

Spoje Bratislava BBC - BC Prešov  0:8  (1/16)
1.Dvojhra muži Vícen J. Závada  14/21   21/23 
2.Dvojhra muži Vachálek Smrek 19/21 21/19 17/21
1.Dvojhra ženy Štefániková Orlovská Z. 17/21 16/21
3.Dvojhra muži Kuchyňár Kožár 6/21 12/21
MIX Krška, Klečková V.  Eliáš M., Orlovská K. 15/21 18/21
1. Štvorhra M Vícen J., Fašung Závada, Smrek 10/21 9/21
Štvorhra Ž Pastuchová, Klečková V.  Orlovská K.+Z. 9/21 12/21
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár  Eliáš M., Kožár 10/21 15/21
 
 

Spoje Bratislava BBC - ELIT Prešov  7:1  (14/7)
1.Dvojhra muži Vícen J. Dirga  21/13    21/15  
2.Dvojhra muži Vachálek Kurimai 21/15 16/21 21/12
1.Dvojhra ženy Štefániková Tomková 21/13 21/13
3.Dvojhra muži Fašung Dúbravský 21/19 17/21 21/18
MIX Krška, Klečková V.  Banyász, Borodáčová  21/18 20/22 21/16
1. Štvorhra M Fašung, Vícen J.  Dirga, Kurimai  21/18 9/21 21/19
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Tomková, Borodáčová 22/20 12/21 21/15
2. Štvorhra M Kuchyňár, Vachálek  Dúbravský, Banyász 20/22 17/21

 

  • ATU Košice  - LOKO Betpres Košice  4:4, (11/9) 
  • LOKO Košice  - Slávia Trnava  6:2, (13/5) 
  • LOKO Betpres Košice - Slávia Trnava  6:2, (12/6) 
  • LOKO Košice  - ATU Košice  6:2, (13/4) 
  • BC Prešov - CEVA Trenčín 8:0, (16/0)
  • ELIT Prešov- CEVA Trenčín 2:6, (7/13)

Výsledky 4. kola I. ligy zo dňa 15.3.2008 Košice, Prešov

Spoje Bratislava BBC - BC Prešov  0:8  (0/16)
1.Dvojhra muži Krška Závada  10/21   6/21 
2.Dvojhra muži Fašung Bitman J. 6/21 5/21
1.Dvojhra ženy Pastuchová L. Orlovská Z. 13/21 10/21
3.Dvojhra muži Kuchyňár Kožár 8/21 9/21
MIX Vícen J., Klečková V.  Smrek M., Orlovská K. 14/21 10/21
1. Štvorhra M Krška, Vachálek Závada, Bitman J. 12/21 3/21
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V.  Orlovská K.+Z. 9/21 16/21
2. Štvorhra M Vícen J., Kuchyňár  Eliáš M., Kožár 15/21 15/21
 
 
Spoje Bratislava BBC - LOKO Košice  2:6  (6/12)
1.Dvojhra muži Krška Kopřiva T.  6/21    7/21  
2.Dvojhra muži Vícen J. Fiľ J. 21/13 21/15
1.Dvojhra ženy Štefániková Zábavníková 15/21 11/21
3.Dvojhra muži Vachálek J. Tomčík M. 22/20 22/20
MIX Vachálek, Štefániková  Pagáč, Zábavníková  12/21 13/21
1. Štvorhra M Krška, Kuchyňár Kopřiva T., Pagáč  14/21 8/21
Štvorhra Ž Pastuchová, Klečková V. Bobrovská, Turzáková 6/21 21/16 7/21
2. Štvorhra M Vícen J., Fašung  Tomčík M., Fiľ J. 21/16 18/21 18/21
 
 

Spoje Bratislava BBC - CEVA Trenčín  5:3  (11/8)
1.Dvojhra muži Krška Matejka  14/21    9/21  
2.Dvojhra muži Vícen J. Lobotka 21/17 15/5scr.
1.Dvojhra ženy Štefániková Fašungová 21/19 17/21 17/21
3.Dvojhra muži Vachálek J. Masarik I. 21/13 14/21 21/11
MIX Vícen J., Klečková  Matejka , Betáková  21/17 21/15
1. Štvorhra M Krška, Fašung Lobotka, Klčo  15/21 9/21
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Betáková, Fašungová 21/15 21/10
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár  Klačanský J., Masarik 19/21 21/17 21/17

 

  • CEVA Trenčín- LOKO Košice  3:5, (8/11) 
  • LOKO Košice  - BC Prešov 2:6, (6/14) 
  • CEVA Trenčín- BC Prešov  2:6, (4/13) 
  • ELIT Prešov  - ATU Košice  2:6, (8/13) 
  • LOKO Betpres Košice - Slávia Trnava 3:5, (8/10)
  • ELIT Prešov - Slávia Trnava 5:3, (11/7)
  • ATU Košice- LOKO Betpres Košice  5:3, (12/10)
  • ATU Košice - Slávia Trnava 6:2, (13/6)
  • ELIT Prešov - LOKO Betpres Košice 2:6, (4/13)

 

Konečná tabuľka

1. BC Prešov 10 9 1 0 72:8 19
2. Lokomotíva Košice 10 8 1 1 54:26 17
3. Spoje Bratislava BBC 10 4 1 5 38:42 9
4. CEVA Trenčín 10 4 0 6  36:44 8
            
5. Lokomotíva Betpres Košice  10 3 3 4 37:43 9
6. BK ATU Košice   10 3 1 6 31:49 7
7. ELIT Prešov 10 3 1 6 29:51 7
8. Slávia Trnava 10 2 0 8 23:57 4

II.Liga 2007/2008

Výsledky 1. kola II. ligy zo dňa 13.10.2007 a 21.10.2007 Žilina, Bratislava

Spoje Bratislava B - Spoje Bratislava C 3:5  (8/10)
1.Dvojhra muži Kitt Budinský  24/26    0/W  
2.Dvojhra muži Kuchyňár Sládek 21/14 21/15
1.Dvojhra ženy Lauková Poláková 12/21 10/21
3.Dvojhra muži Prokop Meszáros 21/15 21/2
MIX Vanvoorden, Strungová Sitár, Mrázová 21/16 18/21 10/21
1. Štvorhra M Kitt, Kuchyňár Budinský, Sládek 21/15 21/17
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Koščová, Mrázová  21/16 10/21 9/21
2. Štvorhra M Vanvoorden, Bartalský  Guldan, Ďurman 15/21 11/21
 
 
Spoje Bratislava B - ČERTi N. Zámky  7:1  (14/5)
1.Dvojhra muži Kuchyňár R.Š.Svrček  24/26    10/21  
2.Dvojhra muži Prokop Esse 15/21 21/12 21/13
1.Dvojhra ženy Lauková Klimentová 21/10 21/7
3.Dvojhra muži Bartalský Bohumel 22/24 21/15 21/14
MIX Vanvoorden, Strungová - 21/0 21/0
1. Štvorhra M Kitt, Kuchyňár R.Š.Svrček, Esse  21/16 22/24 21/17
Štvorhra Ž Lauková, Strungová - 21/0 21/0
2. Štvorhra M Prokop, Bartalský - 21/0 21/0
 
 

Spoje Bratislava C - ČERTi N. Zámky  8:0  (16/1)

1.Dvojhra muži Budinský R.Š.Svrček  21/19   21/6  
2.Dvojhra muži Sládek Esse 21/9 15/21 22/20
1.Dvojhra ženy Poláková Klimentová 21/2 21/0
3.Dvojhra muži Meszáros Bohumel 21/18 21/14
MIX Sitár, Koščová - 21/0 21/0
1. Štvorhra M Budinský, Sládek  R.Š.Svrček, Esse 21/19 21/16
Štvorhra Ž Koščová, Mrázová - 21/0 21/0
2. Štvorhra M Guldan, Ďurman - 21/0 21/0
 
 
 

Spoje Bratislava C - Filozof Bratislava  8:0  (16/0)

1.Dvojhra muži Budinský Adámi  21/10   21/9  
2.Dvojhra muži Ďurman Bruckmayer 21/7 21/16
1.Dvojhra ženy Poláková Marková 21/11 21/9
3.Dvojhra muži Meszáros Zvalený 21/15 21/8
MIX Guldan, Koščová Benický, Scholtzová E.  27/25 21/17
1. Štvorhra M Budinský, Sládek  Benický, Adámi     21/18     21/12
Štvorhra Ž Mrázová, Koščová Scholtzová E., Marková  21/11 21/11
2. Štvorhra M Ďurman, Sitár  Bruckmayer, Zvalený 21/9 21/9
 
 
 

Spoje Bratislava B - Filozof Bratislava  5:3  (11/7)

1.Dvojhra muži Kuchyňár Schon  21/10   21/15  
2.Dvojhra muži Prokop Benický 19/21 21/1 21/13
1.Dvojhra ženy Strungová Scholtzová E. 21/5 W/0
3.Dvojhra muži Bartalský Bruckmayer 21/10 21/19
MIX Vanvoorden, Lauková  Hajtáš, Marková 16/21 16/21
1. Štvorhra M Kitt, Vanvoorden Benický, Hajtáš    21/17   17/21 21/23
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Marková, Scholtzová E.  17/21 19/21
2. Štvorhra M Kuchyňár, Prokop  Adámi, Zvalený 21/19 21/12
 
 
  • Filozof Bratislava - ČERTi N. Zámky 5:3, (11/6) 
  • ŽU Žilina - BK MI Trenčín  3:5, (7/10) 
  • ŽU Žilina - CEVA Trenčín B  5:3, (10/7) 
  • ŽU Žilina - Gymn. Partizánske 5:3, (11/7) 
  • BK MI Trenčín - CEVA Trenčín B  5:3, (10/8)
  • BK MI Trenčín - Gymn. Partizánske  6:2, (12/4)
  • CEVA Trenčín B - Gymn. Partizánske  5:3, (12/6)

Výsledky 2. kola II. ligy zo dňa 9.12.2007 Trenčín, Nové Zámky

Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B  3:5  (6/11)
1.Dvojhra muži Kuchyňár Piliš  21/19    21/10  
2.Dvojhra muži Prokop Minárik 16/21 19/21
1.Dvojhra ženy Grauzelová Kuttnerová 10/21 8/21
3.Dvojhra muži Bartalský Petrík 20/22 20/22
MIX Kitt, Lauková Rosina G., Kuttnerová 17/21 22/20 21/18
1. Štvorhra M Kitt, Kuchyňár Piovarči J., Petrík 21/19 30/28
Štvorhra Ž Lauková, Grauzelová Šidlová A., Bibelová  13/21 13/21
2. Štvorhra M Vanvoorden, Prokop  Piliš, Minárik 15/21 15/21
 
 
Spoje Bratislava C - Gymn. Partizánske  6:2  (12/4)
1.Dvojhra muži Guldan Štetiar   21/12    21/9  
2.Dvojhra muži Ďurman Kaštan Rudo 21/17 21/17
1.Dvojhra ženy Mrázová Straková 21/6 21/3
3.Dvojhra muži Meszáros Kaštan Rado 14/21 16/21
MIX Sitár, Kuchyňárová Kaštan Rado, Hlavačková 14/21 17/21
1. Štvorhra M Guldan, Ďurman Hlavačka M., Chropeň  21/8 21/15
Štvorhra Ž Mrázová, Koščová Hlavačková, Korenačková 21/12 21/13
2. Štvorhra M Sitár, Meszáros Kaštan Rudo, Štetiar 21/19 24/22
 
 

Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B  4:4  (9/8)

1.Dvojhra muži Guldan Piliš  22/20   10/21    18/21  
2.Dvojhra muži Ďurman Minárik 21/17 26/24
1.Dvojhra ženy Koščová Kuttnerová 21/8 21/19
3.Dvojhra muži Meszáros Petrík 20/22 17/21
MIX Sitár, Mrázová Rosina G., Kuttnerová 15/21 15/21
1. Štvorhra M Guldan, Meszáros  Piovarči J., Petrík 12/21 13/21
Štvorhra Ž Koščová, Mrázová Šidlová A., Bibelová 21/19 21/19
2. Štvorhra M Sitár, Ďurman Piliš, Minárik 21/19 22/20
 
 
 

Spoje Bratislava B - Gymn. Partizánske  4:4  (10/8)

1.Dvojhra muži Kitt Kaštan Rudo  13/21   16/21  
2.Dvojhra muži Prokop Kaštan Rado  17/21 21/15 15/21
1.Dvojhra ženy Lauková Hlavačková 21/3 21/12
3.Dvojhra muži Bartalský Chropeň 21/11 21/16
MIX Kuchyňár, Grauzelová Štetiar, Korenačková  21/10 21/9
1. Štvorhra M Kitt, Prokop  Hlavačka M., Štetiar     21/8     21/4
Štvorhra Ž Lauková, Grauzelová Korenačková, Hlavačková  14/21 20/22
2. Štvorhra M Kuchyňár, Vanvoorden  Kaštan Ra.+Ru. 21/16 16/21 19/21
 
  • Filozof Bratislava - BK MI Trenčín 1:7, (2/14) 
  • Filozof Bratislava - ŽU Žilina  2:6, (5/12) 
  • ČERTi N. Zámky - BK MI Trenčín  1:7, (3/14) 
  • ČERTi N. Zámky - ŽU Žilina  4:4, (9/10) 

Výsledky 3. kola II. ligy zo dňa 3.2.2008 Bratislava

Spoje Bratislava C - BK MI Trenčín   0:8  (1/16)
1.Dvojhra muži Budinský Kohút  11/21    12/21  
2.Dvojhra muži Sládek Bočák Martin 19/21 12/21
1.Dvojhra ženy Poláková Jariabková 16/21 24/22 19/21
3.Dvojhra muži Meszáros Cyprian 16/21 10/21
MIX Sitár, Kuchyňárová Lašo, Gajdošíková 11/21 8/21
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Kohút, Bočák Martin  20/22 11/21
Štvorhra Ž Poláková, Kuchyňárová Jariabková, Gajdošíková  14/21 14/21
2. Štvorhra M Sitár, Meszáros  Cyprian, Lašo 18/21 22/24
 
Spoje Bratislava B - Slávia Žilina  6:2  (12/5)
1.Dvojhra muži Kuchyňár Polakovič   21/12    21/19  
2.Dvojhra muži Prokop Milec 16/21 9/21
1.Dvojhra ženy Lauková Štefková 21/6 21/5
3.Dvojhra muži Bartalský Uram 21/12 21/19
MIX Kitt, Strungová Janíček M., Bačinská 21/15 19/21 21/19
1. Štvorhra M Kitt, Kuchyňár Novák, Milec  21/13 21/18
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Bačinská, Štefková 21/11 21/8
2. Štvorhra M Prokop, Bartalský Janíček M.+J. 17/21 19/21
 
 

Spoje Bratislava C - Slávia Žilina  4:4  (8/9)

1.Dvojhra muži Budinský Polakovič  21/6   21/6  
2.Dvojhra muži Sládek Milec 19/21 21/23
1.Dvojhra ženy Poláková Bačinská 21/6 21/14
3.Dvojhra muži Meszáros Janíček M. 16/21 18/21
MIX Sitár, Kuchyňárová Janíček M., Štefková 15/21 7/21
1. Štvorhra M Budinský, Sládek  Novák, Milec 11/21 13/21
Štvorhra Ž Poláková, Kuchyňárová Bačinská, Štefková 21/17 21/14
2. Štvorhra M Sitár, Meszáros Janíček J., Uram 18/21 21/14 21/14
 
 
 

Spoje Bratislava B - BK MI Trenčín  1:7  (3/14)

1.Dvojhra muži Kitt Kohút  10/21   10/21  
2.Dvojhra muži Kuchyňár Bočák Martin 21/18 21/16
1.Dvojhra ženy Strungová Jariabková 14/21 15/21
3.Dvojhra muži Bartalský Cyprian 14/21 12/21
MIX Prokop, Lauková Lašo, Gajdošíková  13/21 22/24
1. Štvorhra M Kitt, Kuchyňár  Kohút, Cyprian     19/21     16/21
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Jariabková, Gajdošíková  16/21 15/21
2. Štvorhra M Prokop, Bartalský  Bočák Martin, Lašo 17/21 30/29 27/29
 
  • Filozof Bratislava - Gymn. Partizánske 5:3, (11/7) 
  • Filozof Bratislava - CEVA Trenčín B  1:7, (3/15) 
  • ČERTi N. Zámky - CEVA Trenčín B 2:6, (4/14) 
  • ČERTi N. Zámky - Gymn. Partizánske 3:5, (7/11) 

Výsledky 4. kola II. ligy zo dňa 16.3.2008 Bratislava, Ilava

Spoje Bratislava C - Slávia Žilina   6:2  (12/4)
1.Dvojhra muži Budinský Polakovič  21/11    21/17  
2.Dvojhra muži Guldan Milec 10/21 11/21
1.Dvojhra ženy Poláková Bačinská 21/9 21/11
3.Dvojhra muži Sládek Janíček J. 21/14 21/15
MIX Sitár, Koščová Janíček M., Štefková 21/18 22/20
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Milec, Uram  21/11 21/9
Štvorhra Ž Poláková, Koščová Štefková, Bačinská  21/5 21/6
2. Štvorhra M Sitár, Guldan  Janíček J.+M. 11/21 17/21
 
Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B   5:3  (13/7)
1.Dvojhra muži Budinský Piovarči J.   21/3    21/16  
2.Dvojhra muži Guldan Piliš 15/21 21/19 15/21
1.Dvojhra ženy Poláková Bibelová 21/18 21/15
3.Dvojhra muži Sládek Minárik 21/14 14/21 9/21
MIX Sitár, Koščová Rosina G., Kuttnerová 16/21 21/18 21/16
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Piovarči J., Klimo  21/10 21/15
Štvorhra Ž Poláková, Koščová Šidlová A., Kuttnerová 22/20 21/10
2. Štvorhra M Guldan, Sitár Piliš, Minárik 9/21 21/12 9/21
 
 

Spoje Bratislava C - MI Trenčín  0:8  (0/16)

1.Dvojhra muži Budinský Kohút  13/21   13/21  
2.Dvojhra muži Guldan Bočák M. 12/21 16/21
1.Dvojhra ženy Poláková Halušicová 21/23 13/21
3.Dvojhra muži Sládek Cyprian 11/21 9/21
MIX Sitár, Koščová Lašo, Gajdošíková 11/21 16/21
1. Štvorhra M Budinský, Sládek  Kohút, Cyprian 13/21 15/21
Štvorhra Ž Poláková, Koščová Halušicová, Jariabková 14/21 18/21
2. Štvorhra M Sitár, Guldan Lašo, Bočák Martin 9/21 24/26
 
 
 

Spoje Bratislava B - Gymn. Partizánske  4:4  (8/8)

1.Dvojhra muži Prokop Kaštan Rudo  21/19   21/11  
2.Dvojhra muži Bartalský Kaštan Rado 15/21 19/21
1.Dvojhra ženy Strungová Parobeková 16/21 12/21
3.Dvojhra muži Vanvoorden Straka 21/9 21/10
MIX Kitt, Lauková Hlavačka M., Hlavačková  21/8 21/15
1. Štvorhra M Kitt, Bartalský  Štetiar M., Zoller     21/13     21/4
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Korenačková, Hlavačková  14/21 12/21
2. Štvorhra M Prokop, Vanvoorden  Kaštan Ra.+Ru. 14/21 13/21
 

Spoje Bratislava B - ČERTi N.Zámky  4:4  (10/9)

1.Dvojhra muži Kitt R.Š.Svrček  14/21   18/21  
2.Dvojhra muži Prokop Esse 20/22 21/13 12/21
1.Dvojhra ženy Strungová Bujdáková 21/14 21/7
3.Dvojhra muži Bartalský Švajda 21/8 22/24 11/21
MIX Vanvoorden, Lauková Bohumel, Klimentová  21/8 21/9
1. Štvorhra M Kitt, Prokop R.Š.Svrček, Bohumel     21/17     17/21 21/17
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Bohumelová, Bujdáková  21/15 21/14
2. Štvorhra M Bartalský, Vanvoorden  Švajda, Esse 16/21 22/24
 

Spoje Bratislava B - Filozof Bratislava  5:3  (13/8)

1.Dvojhra muži Kitt Schon  6/21   21/18    21/9  
2.Dvojhra muži Prokop Adámi 21/15 21/11
1.Dvojhra ženy Strungová Marková 16/21 21/16 18/21
3.Dvojhra muži Bartalský Zvalený 21/18 16/21 21/12
MIX Vanvoorden, Lauková Scholtz, Scholtzová 21/16 21/9
1. Štvorhra M Kitt, Vanvoorden  Schon, Scholtz     21/11     21/17
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Marková, Scholtzová  20/22 21/18 18/21
2. Štvorhra M Prokop, Bartalský Hajtáš, Zvalený 19/21 21/18 16/21
 
  • MI Trenčín - CEVA Trenčín B 7:1, (15/4) 
  • MI Trenčín - Slávia Žilina  7:1, (15/2) 
  • Slávia Žilina - CEVA Trenčín B 2:6, (5/13) 
  • Gymn.Partizánske - Filozof Bratislava 5:3, (11/8) 
  • Gymn.Partizánske  - ČERTi Nové Zámky 5:3, (10/7) 
  • Filozof Bratislava - ČERTi Nové Zámky 3:5, (8/10) 
 

 

Konečná tabuľka

1. BK MI Trenčín 10 10 0 0 67:13 20
2. Spoje Bratislava C 10 6 2 2 46:34 14
3. CEVA Trenčín B 10 5 1 4 43:37 11
4. Slávia ŽU Žilina  10 3 2 5 34:46 8
            
5. Spoje Bratislava B 10 4 3 3 42:38 11
6. Gymnázium Partizánske 10 3 2 5 36:44 8
7. HK Filozof Bratislava   10 2 0 8 26:54 4
8. ČERTi N. Zámky 10 1  2 7 26:54 4

Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 16.2.2008 Trenčín

M-Šport Trenčín A

MI Trenčín A 

M-Šport Trenčín A

ČERTi Nové Zámky

MI Trenčín A 

7:0  (14:1)

7:0  (14:0)

M-Šport Trenčín A

BK Šurany

7:0  (14:0)

MI Trenčín C

BK Šurany

Spoje Blava BBC B

Spoje Blava BBC B

6:1  (12:2)

MI Trenčín B

6:1  (12:5)

M-Šport Trenčín A

BK Bánov

MI Trenčín B

5:2  (10:4)

 

5:2  (10:5)

Spoje Blava BBC A

Spoje Blava BBC A

7:0  (14:3)

M-Šport Trenčín B

CEVA Trenčín

MI Trenčín D

M-Šport Trenčín B

4:3  (8:7)

7:0  (14:0)

CEVA Trenčín

CEVA Trenčín

7:0  (14:1)

     Stretnutie o 3.miesto: BK Šurany - Spoje Blava BBC A 5:2 (10:4),

Stretnutia o 5.-8.miesto: MI Trenčín A - Spoje Blava BBC B 7:0 (14:2), M-Šport Trenčín B - MI Trenčín B 4:3 (9:7), MI      Trenčín A - M-Šport Trenčín B 6:1 (12:2), Spoje Blava BBC B - MI Trenčín B 4:2 (8:5),

     Stretnutia o 9.-12.miesto: MI Trenčín C - ČERTi Nové Zámky 5:2 (10:5), BK Bánov - MI Trenčín D 6:1 (12:2), MI Trenčín C - BK Bánov 4:3 (9:7), MI Trenčín D - ČERTi Nové Zámky  4:3 (8:6).
                               Konečné poradie:

                                   1.              M-Šport Trenčín A

2.             CEVA Trenčín

3.             BK Šurany

4.             Spoje Bratislava BBC A

5.             BK MI Trenčín A

6.             M-Šport Trenčín B

7.             Spoje Bratislava BBC B

8.             BK MI Trenčín B

9.             BK MI Trenčín C

10.          BK Bánov

11.          BK MI Trenčín D

           

           


Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 9.3.2008 Bratislava

 

 
Výsledky majstrovstiev SR zmiešaných družstiev dorastu 29.3.2008 Prešov
 
 
 

Súpisky družstiev pre sezónu 2007/2008

Súpisky Ligových družstiev

Súťaž - I. liga dospelých 2007/2008
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1.

Krška Roman

6.4.1984

2/dosp.

2.

Vícen Jarolím

1.10.1989

1/U19

3.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/dosp.

5.

Vachálek Juraj

31.10.1990

1/U17

6. 

Fašung Tomáš  

13.1.1990

1/U19

   

   

  

 

1.  

Štefániková Gabriela

15.10.1986

1/dosp.    

2.

Pastuchová Lujza

26.1.1986 

2/dosp. 

4.

Klečková Vanda

6.1.1986 

2/dosp. 

Náhradníci družstva

4.

Kitt Roland

15.9.1977

2/dosp.

7.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

1/U17

8.

Ďurman Juraj

29.12.1976 

3/dosp.

  

   

   

  

3.

Poláková Linda

13.4.1989

1/U19

 

   

  

 

Vedúci družstva : Roman Krška

Súťaž - II. liga dospelých 2007/2008
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Kitt Roland

15.9.1977

2/dosp.

2.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

1/U17

3.

Prokop Vladimír 

28.11.1983

3/dosp.

4.

Bartalský Tomáš

18.4.1990

2/U17

5. 

Vanvoorden Johny

5.3.1971

   

  

  

  

  

11.

Lauková Michaela

27.10.1985

3/dosp.

12.

Strungová Nicole

2.10.1991

2/U19

13.

Martišová Dominika

18.3.1989

2/U19

14.

Grauzelová Ľudmila 

18.2.1983

3/dosp.

Vedúci družstva : Roland Kitt

 

Súťaž - II. liga dospelých 2007/2008
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

2/dosp.

2.

Guldan Filip

25.10.1951

2/dosp.

3.

Ďurman Juraj

29.12.1976

3/dosp.

4.

Sládek Dušan

15.11.1956

3/dosp.

5.

Sitár Ján

23.10.1954

3/dosp.

6. 

Meszáros Roman 

13.11.1965    

     

 

 

 

 

11.

Poláková Linda

13.4.1989

1/U19

12.

Koščová Katarína

18.7.1981

2/dosp.

13.

Mrázová Ivana

18.9.1976

3/dosp.

14.

Kuchyňárová Eva 

16.8.1982  

3/dosp.

Vedúci družstva : Filip Guldan

Súpisky OM SR žiackych družstiev

  • Družstvo Spoje Bratislava BBC A:
  •  
    Súťaž - OM SR žiackych družstiev 2007/2008
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

    1.

    Vícen Martin

    14.1.1993

    1/U15

    2.

    Haring Miroslav

    12.2.1993

    1/U15

    3.

    Jurina Šimon

    14.10.1994

      2/U13  
                    
                     
                        
    11. Kudláčová Alexandra 2.12.1994 2/U15 
    12. Krakovská Hana 25.11.1995 2/U13 
    13.  Garasová Petra 26.5.1993 3/U17 
    Vedúci družstva : Roland Kitt
     
     
    Súťaž - OM SR žiackych družstiev 2007/2008
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
    1. Kubiček Michal 10.8.1996 2/U13
    2. Korbaš Oliver 28.2.1994    

    3.

    Havriš Michal

    21.6.1996

        
               
                
                   
    11. Kováčová Kristína 29.1.1993 3/U17
    12. Hollá Alexandra 24.10.1994    
    13. Vavrincová Lenka 16.4.1996    
               
    Vedúci družstva : Filip Guldan
     

    Súpisky OM SR dorasteneckých družstiev

  • Družstvo Spoje Bratislava BBC A:
  • Súťaž - OM SR dorasteneckých družstiev 2007/2008
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

    1.

    Vícen Jarolím

    1.10.1989

    1/U19

    2.

    Vachálek Juraj

    31.10.1990

    1/U17

    3.

    Fašung Tomáš

    13.1.1990

      1/U19  
              
             
                 
    11. Poláková Linda 13.4.1989 1/U19 
    12. Strungová Nicole 2.10.1991 2/U19 
     13.  Martišová Dominika 18.3.1989 2/U19 
    Vedúci družstva : Filip Guldan
     
    Súťaž - OM SR dorasteneckých družstiev 2007/2008
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
    1. Kuchyňár Martin 27.4.1991 1/U17
    2. Bartalský Tomáš 18.4.1990   2/U17  

    3.

    Vícen Martin

    14.1.1993

              1/U15
          4.  Haring Miroslav 

    12.2.1993

    1/U15

                   
                  
    11. Kudláčová Alexandra 2.12.1994 2/U15 
    12. Garasová Petra 26.5.1993 3/U17  
    13. Kováčová Kristína 29.1.1993 3/U17 
    14. Hollá Alexandra 24.10.1994    
    Vedúci družstva : Filip Guldan
     

    Súpiska M SR dorasteneckých družstiev

  • Družstvo Spoje Bratislava BBC A:
  • Súťaž - M SR dorasteneckých družstiev 2007/2008
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

    1.

    Vícen Jarolím

    1.10.1989

    1/U19

    2.

    Vachálek Juraj

    31.10.1990 

    1/U17

    3.

    Kuchyňár Martin

    27.4.1991

      1/U17  
    4. 

    Bartalský Tomáš

    18.4.1990

       2/U17   
             
                 
    11. Poláková Linda 13.4.1989 1/U19 
    12. Strungová Nicole 2.10.1991 2/U19 
     13.  Martišová Dominika 18.3.1989 2/U19 
    Vedúci družstva : Filip Guldan
     
     

    Späť na začiatok

      Späť na úvod
     
    Posledná úprava stránky bola vykonaná 15.5.2008