Výsledky

Obsah:

I. liga 2006/2007 II. liga 2006/2007

Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 17.2.2007 Bratislava

Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 11.3.2007 Bratislava

Výsledky M SR dorasteneckých družstiev 24.3.2007 Bratislava

Výsledky kvalifikácie do I.ligy zo dňa 20.5.2007 Trenčín

Súpisky družstiev pre sezónu 2006/2007


I.Liga 2006/2007

Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 4.11.2006 Bratislava, Prešov


 
Spoje Bratislava BBC - BK MI Trenčín  8:0  (16/2)
1.Dvojhra muži  Navrátil L. Kohút   21/6   19/21   21/19 
2.Dvojhra muži  Krška Pagáč 24/22 21/14
1.Dvojhra ženy  Fašungová Jariabková 21/7 21/4
3.Dvojhra muži  Novomeský Lašo 21/12 21/14
MIX Vicen J., Klečková V.  Bočák, Matečná  21/3 21/15
1. Štvorhra M  Navrátil L., Krška  Kohút, Pagáč  21/18 20/22 21/8
Štvorhra Ž  Štefániková, Fašungová  Lišková, Halušicová  21/14 25/23
2. Štvorhra M  Kitt, Vícen J.  Lašo, Bočák 21/8 21/8

 
Spoje Bratislava BBC - CEVA Trenčín  8:0  (16/2)
1.Dvojhra muži  Navrátil L. Lobotka  21/9   21/4 
2.Dvojhra muži  Vicen J. Klačanský J. 21/23 23/21 21/17
1.Dvojhra ženy  Fašungová Starostová 21/15 21/15
3.Dvojhra muži  Novomeský Masarik 21/11 21/7
MIX Krška, Klečková V.  Klčo, Starostová  21/11 15/21 21/18
1. Štvorhra M  Krška, Navrátil L.  Lobotka, Klčo  22/20 21/15
Štvorhra Ž  Pastuchová, Štefániková  Šidlová M., Babálová  21/18 21/10
2. Štvorhra M  Kitt, Vícen J.  Klačanský J., Masarik 21/17 21/8

 
Spoje Bratislava BBC - Slávia Trnava   7:1  (14/4)
1.Dvojhra muži  Navrátil L. Brestovský J.  11/21   11/21 
2.Dvojhra muži  Vicen J. Konárek 16/21 21/9 21/12
1.Dvojhra ženy  Fašungová  Ormandyová 21/7 21/1
3.Dvojhra muži  Novomeský Fink 21/10 21/9
MIX Krška, Klečková V.  Šimek, Kojšová  21/13 21/9
1. Štvorhra M  Navrátil L., Krška  Brestovský, Konárek  21/13 21/15
Štvorhra Ž  Štefániková, Pastuchová  Kojšová, Lužáková  21/17 21/16
2. Štvorhra M  Kitt, Vícen J.  Racko T., Fink 16/21 21/10 21/12

 

Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 2.12.2006 Bratislava, Trenčín


 
Spoje Bratislava BBC - BC Prešov  2:6  (6/14)
1.Dvojhra muži  Krška Závada  15/21  21/14   21/14 
2.Dvojhra muži  Vicen J. Mečár 17/21 22/20 14/21
1.Dvojhra ženy  Pastuchová Orlovská K. 7/21 14/21
3.Dvojhra muži  Novomeský Kožár 18/21 22/20 22/20
MIX Navrátil M., Klečková V.  Mečár, Orlovská Z.  16/21 11/21
1. Štvorhra M  Navrátil L., Krška  Závada, Smrek  17/21 21/19 13/21
Štvorhra Ž  Štefániková, Klečková  Orlovská Z.+K.  6/21 9/21
2. Štvorhra M  Kitt, Vicen J.  Kožár, Eliáš M. 12/21 17/21

 
Spoje Bratislava BBC - BK ATU Košice  5:3  (11/6)
1.Dvojhra muži  Navrátil L. Tomčko L.  6/21   9/21 
2.Dvojhra muži  Novomeský Bozogáň 16/21 21/18 21/23
1.Dvojhra ženy  Štefániková Špilárová 21/17 21/9
3.Dvojhra muži  Navrátil M. Kašela 21/15 21/17
MIX Krška, Klečková V.  Zákršmíd, Galajdová  21/8 21/15
1. Štvorhra M  Krška, Navrátil L.  Tomčko L., Bozogáň  18/21 13/21
Štvorhra Ž  Pastuchová, Klečková V.  Špilárová, Ondrejová  21/18 22/20
2. Štvorhra M  Kitt, Vicen J.  Kašela, Zákršmíd  21/19 21/11

 

Výsledky 3. kola I. ligy zo dňa 3.2.2007 Košice, Prešov


 
Spoje Bratislava BBC - LOKO Košice A  2:6  (6/12)
1.Dvojhra muži  Navrátil L. Fiľ K.  21/18  18/21   21/23 
2.Dvojhra muži  Krška Balko 21/12 21/12
1.Dvojhra ženy  Fašungová Zábavníková 4/21 10/21
3.Dvojhra muži  Vícen J. Tomčík M. 21/14 21/14
MIX Novomeský, Klečková Turlík, Bobrovská  15/21 10/21
1. Štvorhra M  Navrátil L., Krška  Fiľ K., Balko  21/23 24/22 21/23
Štvorhra Ž  Fašungová, Klečková  Cibáková, Zábavníková  12/21 9/21
2. Štvorhra M  Kitt, Vícen J.  Turlík, Tomčík M. 15/21 16/21

 
Spoje Bratislava BBC - LOKO Košice B  6:2  (13/4)
1.Dvojhra muži  Navrátil L. Bacskai  21/13   21/9 
2.Dvojhra muži  Krška Lukacs 21/12 21/13
1.Dvojhra ženy  Fašungová Rebová 21/16 18/21 19/21
3.Dvojhra muži  Vícen J. Koribský L. 21/8 21/15
MIX Novomeský, Klečková  Šaroch F., Turzáková  21/13 21/18
1. Štvorhra M  Krška, Navrátil L.  Bacskai, Poláček M. 21/18 21/11
Štvorhra Ž  Fašungová, Klečková  Turzáková, Rebová  18/21 14/21
2. Štvorhra M  Kitt, Vícen J.  Žuffa, Šaroch F.  21/15 21/5

 
 

Výsledky 4. kola I. ligy zo dňa 17.3.2007 Trenčín, Prešov


 
Spoje Bratislava BBC - BC Prešov  0:8  (1/16)
1.Dvojhra muži  Krška Závada  11/21  10/21 
2.Dvojhra muži  Vicen J. Kožár M. 12/21 20/22
1.Dvojhra ženy  Štefániková Orlovská K. 18/21 14/21
3.Dvojhra muži  Navrátil M. Dirga M. 16/21 21/14 15/21
MIX Navrátil L., Klečková V.  Smrek, Orlovská Z.  15/21 16/21
1. Štvorhra M  Navrátil L., Krška  Závada, Smrek  13/21 15/21
Štvorhra Ž  Fašungová, Štefániková  Orlovská K.+Z. 10/21 11/21
2. Štvorhra M  Navrátil M., Vicen J.  Eliaš M., Kožár M. 13/21 18/21

 
Spoje Bratislava BBC - LOKO Košice A  1:7  (4/14)
1.Dvojhra muži  Navrátil L. Cwalina  17/21   7/21 
2.Dvojhra muži  Krška Fiľ J. 15/21 21/10 14/21
1.Dvojhra ženy  Štefániková Zábavníková 16/21 10/21
3.Dvojhra muži  Vícen J. Tomčík M. 21/13 21/11
MIX Vicen J., Klečková V. Turlík, Bobrovská  18/21 21/16 13/21
1. Štvorhra M  Krška, Navrátil L.  Cwalina, Balko 15/21 15/21
Štvorhra Ž  Fašungová, Štefániková  Bobrovská, Cibáková  21/19 17/21 19/21
2. Štvorhra M  Kitt, Navrátil M.  Turlík, Tomčík M.  12/21 7/21

 
Spoje Bratislava BBC -  ATU Košice  5:3  (13/8)
1.Dvojhra muži  Navrátil L. Tomčko L.  23/21   9/21   8/21 
2.Dvojhra muži  Vicen J. Bozogáň P. 21/17 20/22 21/14
1.Dvojhra ženy  Fašungová Špilárová 21/14 21/15
3.Dvojhra muži  Navrátil M. Kašela B. 19/21 21/17 18/21
MIX Krška, Klečková V. Čechovský, Špilárová  21/12 18/21 21/19
1. Štvorhra M  Krška, Navrátil L.  Tomčko L., Bozogáň P. 21/19 15/21 9/21
Štvorhra Ž  Fašungová, Štefániková  Ondrejová L., Modlová  21/17 21/14
2. Štvorhra M  Vicen J., Navrátil M.  Kašela, Čechovský 21/15 21/13

 
 
Konečná tabuľka
1. BC Prešov   10 10 0 0  75:5  20
2. Lokomotíva Košice A  10   8 0 2  54:26  16
3. Spoje Bratislava BBC   10   6 0 4  44:36  12
4. BK ATU Košice  10   4 0 6  33:47   8
   
5. BK MI Trenčín   10   4 2 4  35:45   10
6. CEVA Trenčín   10   3 2 5  32:48   8
7. Slávia Trnava   10   1 3 6  23:57   5
8. Lokomotíva Košice B   10   0 1 9  24:56   1

II.Liga 2006/2007

Výsledky 1. kola II. ligy zo dňa 5.11.2006 Trenčín, Bratislava


 
Spoje Bratislava B - Spoje Bratislava C 2:6  (7/13)
1.Dvojhra muži  Fašung Budinský  21/17   16/21   18/21 
2.Dvojhra muži  Vachálek Ďurman 21/14 11/21 14/21
1.Dvojhra ženy  Strungová Poláková 16/21 6/21
3.Dvojhra muži  Prokop Sládek 10/21 18/21
MIX Fašung, Matzová  Sitár, Mrázová  21/16 21/16
1. Štvorhra M  Kuchyňár, Vachálek  Budinský, Sládek  22/20 16/21 21/13
Štvorhra Ž  Lauková, Matzová  Poláková, Mrázová  21/18 7/21 12/21
2. Štvorhra M  Prokop, Bartalský  Ďurman, Vanvoorden 14/21 9/21

 
Spoje Bratislava B - Slávia Žilina   5:3  (11/8)
1.Dvojhra muži  Fašung Polakovič  21/9   21/7 
2.Dvojhra muži  Vachálek Milec 22/24 21/19 23/21
1.Dvojhra ženy  Strungová Trnovská 21/10 21/9
3.Dvojhra muži  Prokop Novák 15/21 22/24
MIX Fašung, Matzová  Janíček M., Štefková  21/7 18/21 21/13
1. Štvorhra M  Kuchyňár, Vachálek  Novák, Milec  11/21 18/21
Štvorhra Ž  Lauková, Strungová  Trnovská, Štefková  21/8 21/14
2. Štvorhra M  Prokop, Bartalský  Janíček M., Gašpar 21/17 20/22 19/21

 
Spoje Bratislava C - Slávia Žilina 7:1  (14/5)
1.Dvojhra muži  Budinský Polakovič  21/18   21/16 
2.Dvojhra muži  Ďurman Milec 12/21 21/12 21/16
1.Dvojhra ženy  Poláková Štefková 21/2 21/2
3.Dvojhra muži  Sládek Novák 21/23 7/21
MIX Sitár, Mrázová  Gomola, Trnovská  21/6 21/11
1. Štvorhra M  Budinský, Sládek  Polakovič, Novák  18/21 21/14 24/22
Štvorhra Ž  Poláková, Mrázová  Štefková, Trnovská  21/2 21/3
2. Štvorhra M  Ďurman, Vanvoorden  Janíček M., Gašpar  21/8 13/21 21/13

 

Výsledky 2. kola II. ligy zo dňa 3.12.2006 Bratislava, Nové Zámky


 
BK MI Trenčín B - Spoje Bratislava C 1:7  (4/14)
1.Dvojhra muži  Rychtárech Budinský  18/21   19/21 
2.Dvojhra muži  Hulín Ďurman 15/21 9/21
1.Dvojhra ženy  Gajdošíková Poláková 14/21 21/13 15/21
3.Dvojhra muži  Janáč Meszáros 15/21 10/21
MIX Dobiaš, Plesníková  Sitár, Mrázová  13/21 17/21
1. Štvorhra M  Rychtárech, Hulín  Budinský, Sitár  23/21 14/21 13/21
Štvorhra Ž  Gajdošíková, Plesníková  Poláková, Mrázová  13/21 15/21
2. Štvorhra M  Ludík P., Dobiáš  Ďurman, Meszáros 21/16 21/17

 
Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B  3:5  (6/12)
1.Dvojhra muži  Fašung Piliš  21/18   21/15 
2.Dvojhra muži  Vachálek Hríbik 21/10 19/21 21/7
1.Dvojhra ženy  Lauková Kuttnerová 17/21 12/21
3.Dvojhra muži  Bartalský Minárik 21/23 14/21
MIX Kuchyňár, Kuchyňárová  Piovarči I., Šidlová A.  13/21 17/21
1. Štvorhra M  Fašung, Bartalský  Piovarči I.+J.  12/21 18/21
Štvorhra Ž  Lauková, Kuchyňárová  Šidlová A., Bibelová 12/21 10/21
2. Štvorhra M  Vachálek, Kuchyňár  Piliš, Minárik 21/18 19/21 30/28 

 
Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B 7:1  (14/6)
1.Dvojhra muži  Budinský Piliš  7/21   21/11   21/16 
2.Dvojhra muži  Ďurman Hríbik 21/10 21/15
1.Dvojhra ženy  Poláková Bibelová 21/13 21/14
3.Dvojhra muži  Meszáros Minárik 21/9 19/21 21/11
MIX Sitár, Mrázová  Piovarči I., Šidlová A. 21/23 21/17 26/24
1. Štvorhra M  Budinský, Sitár  Piovarči I.+J. 12/21 18/21
Štvorhra Ž  Poláková, Mrázová  Kuttnerová, Bibelová  21/13 21/11
2. Štvorhra M  Ďurman, Meszáros  Piliš, Minárik  21/12 19/21 21/12

 
Spoje Bratislava B - BK MI Trenčín B  3:5  (8/12)
1.Dvojhra muži  Fašung Rychtárech  21/18   21/18 
2.Dvojhra muži  Vachálek Hulín 21/14 17/21 21/10
1.Dvojhra ženy  Lauková Plesníková 17/21 21/18 21/12
3.Dvojhra muži  Bartalský Janáč 16/21 19/21
MIX Kuchyňár, Kuchyňárová  Dobiaš, Gajdošíková  10/21 21/19 18/21
1. Štvorhra M  Fašung, Bartalský  Rychtárech, Hulín  13/21 25/27
Štvorhra Ž  Lauková, Kuchyňárová  Plesníková, Gajdošíková  20/22 17/21
2. Štvorhra M  Vachálek, Kuchyňár  Ludík P., Dobiaš  21/19 11/21 9/21

 

Výsledky 3. kola II. ligy zo dňa 4.2.2007 Bratislava, Žilina


 
HK Filozof Bratislava - Spoje Bratislava C  2:6  (4/13)
1.Dvojhra muži  Schon Budinský  18/21   14/21 
2.Dvojhra muži  Mihalčin Sládek 7/21 16/21
1.Dvojhra ženy  Marková Koščová 16/21 12/21
3.Dvojhra muži  Hajtáš Meszáros 10/21 19/21
MIX Scholtz, Scholtzová E.  Guldan, Mrázová 9/21 21/19 21/13
1. Štvorhra M  Scholtz, Benický Budinský, Sládek 15/21 17/21
Štvorhra Ž  Scholtzová E., Marková  Koščová, Mrázová  13/21 11/21
2. Štvorhra M  Mihalčin, Hajtáš  Sitár, Meszáros 21/11 21/15

 
Spoje Bratislava B - ČERTi N. Zámky   8:0  (16/2)
1.Dvojhra muži  Vachálek Esse  21/12   21/7 
2.Dvojhra muži  Prokop R.Š.Svrček 21/14 15/21 22/20
1.Dvojhra ženy  Lauková Gašparovská 21/14 19/21 21/19
3.Dvojhra muži  Bartalský Bohumel 21/8 21/13
MIX Fašung, Matzová  Esse, Gašparovská  21/9 21/12
1. Štvorhra M  Fašung, Vachálek  R.Š.Svrček, Vancsó 21/8 21/10
Štvorhra Ž  Lauková, Strungová  Bujdáková, Klimentová 21/4 21/2
2. Štvorhra M  Prokop, Bartalský - W/0 W/0

 
Spoje Bratislava C - ČERTi N. Zámky  6:2  (12/4)
1.Dvojhra muži  Budinský Esse  21/16   21/18 
2.Dvojhra muži  Sládek R.Š.Svrček 16/21 16/21
1.Dvojhra ženy  Mrázová Gašparovská 21/8 21/10
3.Dvojhra muži  Meszáros Bohumel 21/3 21/4
MIX Sitár, Koščová  Vancsó, Klimentová  21/8 21/10
1. Štvorhra M  Budinský, Sládek Esse, Bohumel 21/9 21/13
Štvorhra Ž  Koščová, Mrázová  Gašparovská, Bujdáková 21/11 21/5
2. Štvorhra M  Sitár, Guldan R.Š.Svrček, Vancsó 13/21 19/21

 
Spoje Bratislava B - HK Filozof Bratislava  5:3  (13/8)
1.Dvojhra muži  Vachálek Schon  21/15   21/17 
2.Dvojhra muži  Prokop Adámi 21/18 21/13
1.Dvojhra ženy  Strungová Marková 14/21 21/23
3.Dvojhra muži  Bartalský Mihalčin 21/16 12/21 18/21
MIX Fašung, Matzová  Scholtz, Scholtzová E.  21/8 21/16
1. Štvorhra M  Fašung, Bartalský  Adámi, Banický  21/14 21/17
Štvorhra Ž  Lauková, Matzová Scholtzová E., Marková 21/19 15/21 21/16
2. Štvorhra M  Vachálek, Prokop  Mihalčin, Hajtáš 24/26 18/21

 

Výsledky 4. kola II. ligy zo dňa 17.-18.3.2007 Bratislava, Nové Zámky


 
BK MI Trenčín B - Spoje Bratislava C  4:4  (11/11)
1.Dvojhra muži  Rychtárech Budinský  18/21   21/10   11/21 
2.Dvojhra muži  Martiš Guldan 21/9 17/21 21/8
1.Dvojhra ženy  Gajdošíková Poláková 18/21 21/18 13/21
3.Dvojhra muži  Hulín Sládek 18/21 21/16 21/16
MIX Dobiaš, Plesníková  Sitár, Koščová 21/15 4/21 22/20
1. Štvorhra M  Rychtárech, Martiš Budinský, Sládek 21/17 23/21
Štvorhra Ž  Gajdošíková, Plesníková  Koščová, Mrázová  19/21 3/21
2. Štvorhra M  Ludík P., Dobiaš  Sitár, Guldan 21/13 19/21 14/21

 
Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B   3:5  (9/10)
1.Dvojhra muži  Fašung Piliš  24/22   21/3 
2.Dvojhra muži  Vachálek Minárik 21/16 21/16
1.Dvojhra ženy  Lauková Kuttnerová 12/21 16/21
3.Dvojhra muži  Prokop Rosina G. 23/25 21/16 18/21
MIX Fašung, Matzová  Piovarči I., Šidlová A.  17/21 21/14 13/21
1. Štvorhra M  Kuchyňár, Vachálek  Piovarči I.+J. 21/18 21/15
Štvorhra Ž  Lauková, Strungová  Šidlová A., Bibelová 18/21 6/21
2. Štvorhra M  Prokop, Bartalský Piliš, Minárik 21/19 7/21 13/21

 
Spoje Bratislava C - Spoje Bratislava B  5:3  (12/7)
1.Dvojhra muži  Budinský Fašung  21/17   16/21   13/21 
2.Dvojhra muži  Guldan Vachálek 7/21 7/21
1.Dvojhra ženy  Poláková Strungová 21/7 21/16
3.Dvojhra muži  Sládek Prokop 17/21 21/19 21/19
MIX Sitár, Mrázová  Fašung, Matzová  23/21 23/21
1. Štvorhra M  Budinský, Sládek Vachálek, Kuchyňár 13/21 21/19 18/21
Štvorhra Ž  Koščová, Mrázová  Lauková, Strungová 21/10 21/11
2. Štvorhra M  Sitár, Guldan Prokop, Bartalský 21/18 21/16

 
Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B   5:3  (11/7)
1.Dvojhra muži  Budinský Piovarči I.  21/5   21/17 
2.Dvojhra muži  Sitár Piliš 13/21 13/21
1.Dvojhra ženy  Poláková Bibelová 21/12 21/12
3.Dvojhra muži  Sládek Minárik 13/21 21/19 21/19
MIX Guldan, Mrázová  Rosina G., Kuttnerová  21/17 21/15
1. Štvorhra M  Budinský, Sládek  Piovarči I.+J.  21/18 18/21 15/21
Štvorhra Ž  Poláková, Koščová Šidlová A., Bibelová 21/12 21/12
2. Štvorhra M  Sitár, Guldan  Piliš, Minárik 17/21 13/21

 
Spoje Bratislava B - BK MI Trenčín B   4:4  (11/10)
1.Dvojhra muži  Fašung Rychtárech  21/10   21/10 
2.Dvojhra muži  Prokop Martiš 15/21 21/15 17/21
1.Dvojhra ženy  Lauková Plesníková 15/21 21/17 21/8
3.Dvojhra muži  Kuchyňár Hulín 21/18 21/15
MIX Vachálek, Strungová  Ludík P., Gajdošíková  17/21 21/16 17/21
1. Štvorhra M  Fašung, Vachálek  Rychtárech, Ludík P.  21/16 26/28  21/7 
Štvorhra Ž  Lauková, Strungová Plesníková, Gajdošíková 14/21 14/21
2. Štvorhra M  Bartalský, Kuchyňár  Martiš, Hulín 19/21 21/12 19/21

 
Konečná tabuľka
1. Spoje Bratislava C   8 1 0  53:19  17
2. CEVA Trenčín B  5 2 2  39:33  12
3. BK MI Trenčín B  3 3 3  37:35  9
4. Spoje Bratislava B  3 1 5  36:36  7
       
5. ČERTi N. Zámky 2 2 4 28:36  6
6. Slávia ŽU Žilina  1 3 4 26:38  5
7. HK Filozof Bratislava 2 0 6 21:43  4

Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 17.2.2007 Bratislava

M-Šport Trenčín A

ČERTi Nové Zámky

M-Šport Trenčín A

BK MI Trenčín C

ČERTi Nové Zámky

7:0  (14:0)

4:3  (8:6)

M-Šport Trenčín A

BK MI Trenčín A

4:3  (9:7)

BK Šurany B

BK MI Trenčín A

Spoje Bratislava BBC B

BK Šurany B

6:1  (12:2)

BK MI Trenčín B

4:3  (8:6)

M-Šport Trenčín A

BK Šurany A

BK Šurany A

4:3  (8:9)

BK MI Trenčín D

7:0  (14:0)

M-Šport Trenčín B

M-Šport Trenčín B
M-Šport Trenčín B

4:3  (8:6)

BK ZŠ Bánov

7:0  (14:0)

M-Šport Trenčín B

Spoje Bratislava BBC A

Spoje Bratislava A

4:3  (9:6)

6:1  (13:4)

CEVA Trenčín

CEVA Trenčín

5:2  (10:5)

Stretnutie o 3.miesto: CEVA Trenčín - BK MI Trenčín A 4:3 (8:7),

Stretnutia o 5.-8.miesto: BK Šurany B - ČERTi Nové Zámky 6:1 (12:2), BK Šurany A - Spoje A 7:0 (14:3), BK Šurany A - BK Šurany B 7:0 (14:1), Spoje A - ČERTi Nové Zámky W:0,

Stretnutia o 9.-13.miesto: BK MI Trenčín B - BK MI Trenčín D 5:2 (10:4), BK MI Trenčín C - Spoje B 4:3 (9:6), BK ZŠ Bánov - BK MI Trenčín B 4:3 (8:6), BK ZŠ Bánov - BK MI Trenčín C 6:1 (12:2), BK MI Trenčín B - Spoje B 6:1 (13:2).
                            Konečné poradie:

                                   1.               M-Šport Trenčín A

2.               M-Šport Trenčín B

3.               CEVA Trenčín

4.               BK MI Trenčín A

5.               BK Šurany A

6.               BK Šurany B

7.               Spoje Bratislava BBC A

8.               ČERTi Nové Zámky

9.               BK ZŠ Bánov

10.            BK MI Trenčín C

11.            BK MI Trenčín B

12.            Spoje Bratislava BBC B

13.            BK MI Trenčín D


Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 11.3.2007 Bratislava 

Tabuľka stretnutí:

Spoje Bratislava BBC A

BK MI Trenčín

CEVA Trenčín

Spoje Bratislava BBC B

BK Šurany

body a skóre

1. Spoje Bratislava BBC A

6:1  (12:4)

7:0  (14:1)

7:0  (14:0)

7:0  (14:0)

 8   27:1

2. BK MI Trenčín

1:6  (4:12)

7:0  (14:1)

7:0  (14:1)

7:0  (14:0)

 6   22:6

3. CEVA Trenčín

0:7  (1:14)

0:7  (1:14)

7:0  (14:1)

7:0  (14:1)

 4  14:14

4. Spoje Bratislava BBC B

0:7  (0:14)

0:7  (1:14)

0:7  (1:14)

4:3  (8:7)

 2    4:24

5. BK Šurany

0:7  (0:14)

0:7  (0:14)

0:7  (1:14)

3:4  (7:8)

 0    3:25

Niektoré najzaujímavejšie výsledky:

Bočák - Vachálek 21/18,21/18, Vachálek,Martišová - Ludík Milan,Plesníková 21/13,21/11, J.Vícen, Fašung - Ludík,Bočák 21/17,22/20, Fašungová,Poláková - Starostová,Jariabková 18/21,21/19,23/21, Lašo - J.Klačanský 21/16,21/18, O.Karsay - M.Vícen 21/15,21/18, Strungová - P.Szabová 21/14, 19/21,21/9, Strungová,Garasová - L.Benková,Raučinová 21/14,22/20.


Výsledky majstrovstiev SR zmiešaných družstiev dorastu
 
LOKO Košice - Spoje Bratislava BBC  0:7  (1/14)
1.Dvojhra muži  Tomčík M. Vícen J.  20/22   21/18   18/21 
2.Dvojhra muži  Koribský Fašung 16/21 11/21
1.Dvojhra ženy  Miková A. Fašungová 14/21 7/21
2.Dvojhra ženy  Glajcová P. Poláková 8/21 7/21
MIX Doležal M., Miková A. Vachálek, Strungová 8/21 17/21
Štvorhra M  Tomčík M., Poláček M. Vachálek, Kuchyňár 19/21 16/21
Štvorhra Ž 

Glajcová P., Hlaváčová K. 

Fašungová, Poláková  5/21 9/21

 
BK MI Trenčín - Spoje Bratislava BBC   3:4  (7/9)
1.Dvojhra muži  Lašo Vícen J.  20/22   11/21 
2.Dvojhra muži  Bočák Fašung 21/14 21/12
1.Dvojhra ženy  Starostová Fašungová 18/21 12/21
2.Dvojhra ženy  Jariabková Poláková 14/21 25/23 15/21
MIX Ludík M., Gajdošíková  Vachálek, Strungová  21/13 21/17
Štvorhra M  Ludík M., Bočák  Vícen J., Fašung 12/21 18/21
Štvorhra Ž  Starostová, Jariabková Fašungová, Poláková 21/14 20/22 21/10

 
BC Prešov - Spoje Bratislava BBC  4:3  (11/6)
1.Dvojhra muži  Kožár M. Vícen J.  21/11   9/21   8/21 
2.Dvojhra muži  Eliáš M. Vachálek 21/17 22/20
1.Dvojhra ženy  Orlovská Z. Fašungová 21/10 21/5
2.Dvojhra ženy  Kráľová Poláková 21/18 12/21 19/21
MIX Baran, Kráľová  Vícen J., Fašungová  21/17 17/21 15/21
Štvorhra M  Eliáš M., Kožár Vachálek, Kuchyňár 21/13 21/10
Štvorhra Ž  Tomková, Orlovská  Strungová, Poláková 21/9 21/5

 
Konečná tabuľka
1. BC Prešov   3 0 0  16:5  6
2. Spoje Bratislava BBC  2 0 1  14:7  4
3. BK MI Trenčín  1 0 2  11:10  2
4. LOKO Košice  0 0 3  1:20  0

Výsledky kvalifikácie do I. ligy zo dňa 20.5.2007 Trenčín
 
BC Prešov B - Spoje Bratislava B  5:3  (12/7)
1.Dvojhra muži  Dubravský Šulko  8/21   10/21 
2.Dvojhra muži  Dirga Fašung 21/11 19/21 21/15
1.Dvojhra ženy  Tomková Strungová 21/17 21/17
3.Dvojhra muži  Kurimai Vachálek 21/16 18/21 19/21
MIX Banyász, Kráľová Vachálek, Martišová 21/14 21/17
1. Štvorhra M  Dubravský, Banyász Šulko, Prokop 19/21 22/20 18/21
Štvorhra Ž 

Kráľová, Tomková 

Lauková, Martišová  21/13 21/14
2. Štvorhra M 

Dirga, Kurimai 

Fašung, Kuchyňár  21/16 21/19

 

Súpisky družstiev pre sezónu 2006/2007

Súpisky Ligových družstiev

Súťaž - I. liga dospelých 2006/2007
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Navrátil Lukáš

6.3.1980

2/dosp.

2.

Krška Roman

6.4.1984

2/dosp.

3.

Vícen Jarolím

1.10.1989

1/U19 

4.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/dosp. 

5. 

Kitt Roland 

15.9.1977 

2/dosp. 

 

 

 

 

1.

Štefániková Gabriela

15.10.1986

2/dosp. 

2.

Fašungová Monika

9.4.1988

1/U19 

3. 

Pastuchová Lujza 

26.1.1986

2/dosp. 

5. 

Klečková Vanda

6.1.1986

3/dosp. 

Náhradníci družstva

6.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

2/dosp.

7.

Fašung Tomáš

13.1.1990

1/U17

8.

Ďurman Juraj

29.12.1976 

3/dosp. 

9.

Navrátil Marek

25.10.1978 

3/dosp. 

 

 

 

 

4.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U19

       
Vedúci družstva : Lukáš Navrátil

 
Súťaž - II. liga dospelých 2006/2007
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Fašung Tomáš

13.1.1990

1/U17

2.

Vachálek Juraj  

31.10.1990

2/U17

3.

Prokop Vladimír

28.11.1983

3/dosp.

4.

Bartalský Tomáš 

18.4.1990

3/U17

5.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

1/U15  

6.

Ružič Marko 

20.9.1991

2/U15

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Lauková Michaela

27.10.1985

3/dosp.

12.

Haringová Barbora

7.5.1990

2/U19

13.

Matzová Zuzana

13.8.1978

3/dosp.

14.

Strungová Nicole

2.10.1991

2/U15

15.

Kuchyňárová Eva

16.8.1982

3/dosp.

        
Vedúci družstva : Zuzana Matzová

Súťaž - II. liga dospelých 2006/2007
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1. Budinský Ľubomír 10.5.1958 2/dosp.
2. Guldan Filip 25.10.1951 2/dosp.
3. Ďurman Juraj 29.12.1976 3/dosp.
4. Sitár Ján 23.10.1954 3/dosp.
5. Sládek Dušan 15.11.1956 3/dosp.
6.  Meszáros Roman  13.11.1965   
7. Vanvoorden Johny 5.3.1971  
       
       
11. Poláková Linda 13.4.1989 2/U19
12. Martišová Dominika 18.3.1989 2/U19
13. Mrázová Ivana 18.9.1976 3/dosp.
14. Koščová Katarína  18.7.1981     
       
Vedúci družstva : Filip Guldan

Súpisky OM SR žiackych družstiev

Družstvo Spoje Bratislava BBC A:

Súťaž - OM SR žiackych družstiev 2006/2007
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Martin

14.1.1993

1/U13

2.

Kubiček Michal

10.8.1996

3/U15

3.

Jurina Šimon

14.10.1994

  
          
         
             
11. Kudláčová Alexandra 2.12.1994 2/U15 
12. Krakovská Hana 25.11.1995 3/U13 
13.  Garasová Petra 26.5.1993 3/U15 
Vedúci družstva : Roland Kitt
 
Súťaž - OM SR žiackych družstiev 2006/2007
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1. Haring Miroslav 12.2.1993 1/U13
2. Ondriš Pavol  26.2.1997   

3.

Kubíny Filip

22.10.1997

 
        
          
          
11. Pišťanská Tereza 6.1.1996  
12. Krakovská Ema 24.8.1997  
13. Kováčová Kristína 29.1.1993  
14. Hollá Alexandra 24.10.1994  
Vedúci družstva : Filip Guldan
 

Súpisky OM SR dorasteneckých družstiev

Družstvo Spoje Bratislava BBC A:

Súťaž - OM SR dorasteneckých družstiev 2006/2007
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Jarolím

1.10.1989

1/U19

2.

Fašung Tomáš

13.1.1990

1/U17

3.

Vachálek Juraj

31.10.1990

  2/U17  
          
         
             
11. Fašungová Monika 9.4.1988 1/U19 
12. Poláková Linda 13.4.1989 2/U19 
 13.  Martišová Dominika 18.3.1989 2/U19 
Vedúci družstva : Filip Guldan
 
Súťaž - OM SR dorasteneckých družstiev 2006/2007
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1. Kuchyňár Martin 27.4.1991 2/U15
2. Bartalský Tomáš 18.4.1990   2/U15  

3.

Vícen Martin

14.1.1993

          1/U13
         
              
             
11. Strungová Nicole 2.10.1991 2/U15 
12. Joklová Anna 9.5.1991   
13. Garasová Petra 26.5.1993 3/U15 
14. Kováčová Kristína 29.1.1993   
Vedúci družstva : Filip Guldan
 

Súpiska M SR dorasteneckých družstiev

Družstvo Spoje Bratislava BBC A:

Súťaž - M SR dorasteneckých družstiev 2006/2007
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Jarolím

1.10.1989

1/U19

2.

Fašung Tomáš

13.1.1990

1/U17

3.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

  1/U15  
4. 

Vachálek Juraj

 31.10.1990     2/U17   
         
             
11. Fašungová Monika 9.4.1988 1/U19 
12. Poláková Linda 13.4.1989 2/U19 
 13.  Strungová Nicole 2.10.1991 2/U15 
Vedúci družstva : Filip Guldan
 

 

Späť na začiatok

Späť na úvod

 

Posledná úprava stránky bola vykonaná 15.8.2007