Výsledky

Obsah:

I. liga 2005/2006 II. liga 2005/2006 Výsledky OM SR - oblasť Západ na sezónu 2005/2006 Výsledky M SR zmiešaných družstiev na sezónu 2005/2006

Súpisky družstiev pre sezónu 2005/2006


I.Liga 2005/2006

Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 5.11.2005 Trenčín, Košice

Spoje Bratislava BBC - BK MI Trenčín  7:1  (15/4)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Kohút   15/10    10/15    15/7  
2.Dvojhra muži Krška Felgr M. 15/3 15/4
1.Dvojhra ženy Štefániková Halušicová 11/6 11/8
3.Dvojhra muži Vícen J. Pagáč 15/1 12/15 7/15
MIX Kitt, Klečková V.  Pagáč, Felgrová 7/15 15/4 15/8
1. Štvorhra M Navrátil L., Kitt Kohút, Felgr M.  15/3 15/0
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V.  Felgrová, Halušicová   15/5 15/5
2. Štvorhra M Krška, Vícen J.  Rychtárech, Martiš 15/4 15/2
 
 

Spoje Bratislava BBC - CEVA Trenčín A 6:2  (12/4)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Lobotka  10/15    5/15  
2.Dvojhra muži Novomeský Starosta 15/11 15/13
1.Dvojhra ženy Štefániková Starostová 11/8 11/5
3.Dvojhra muži Krška Klčo 15/2 15/5
MIX Kitt, Klečková V. Piovarči I., Šidlová A.  15/11 15/9
1. Štvorhra M Krška, Navrátil L.  Lobotka, Klčo  6/15 12/15
Štvorhra Ž Pastuchová, Klečková V. Šidlová, Starostová 15/9 15/8
2. Štvorhra M Kitt, Vícen J.  Klačanský J., Piovarči I. 15/7 17/15

 

Spoje Bratislava BBC - ŠKB Zákamenné   8:0  (16/1)
1.Dvojhra muži Novomeský Vonšák M.  15/5    15/7  
2.Dvojhra muži Krška Hrčkuľák 15/1 15/0
1.Dvojhra ženy Fašungová Hrčkuľáková 11/2 11/0
3.Dvojhra muži Vícen J. Sochuľák 15/7 15/17 15/3
MIX Novomeský, Klečková V. Klimčík, Olbertová 15/13 15/9
1. Štvorhra M Navrátil L., Kitt  Vonšák M., Hrčkuľák 15/7 15/11
Štvorhra Ž Fašungová, Pastuchová Olbertová, Hrčkuľáková 15/4 15/3
2. Štvorhra M Krška, Vícen J.  Klimčík, Sochuľák 15/11 15/5

 

  • BK MI Trenčín - ŠKB Zákamenné 8:0, (16/2) 
  • CEVA Trenčín - BK MI Trenčín 7:1, (14/4) 
  • ŠKB Zákamenné - CEVA Trenčín A 1:7, (2/14) 
  • ATU Košice - LOKO Košice A 2:6, (6/12) 
  • LOKO Košice B - BC Prešov 0:8, (0/16)
  • LOKO Košice A - BC Prešov 5:3, (11/6)
  • LOKO Košice B - ATU Košice 1:7, (2/14)
  • LOKO Košice A - LOKO Košice B 8:0, (16/0)
  • BC Prešov - ATU Košice 5:3, (11/8)

Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 10.12.2005 Prešov, Košice

Spoje Bratislava BBC - BC Prešov  2:6  (4/13)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Eliáš R. ml.  6/15    14/17  
2.Dvojhra muži Novomeský Závada 4/15 10/15
1.Dvojhra ženy Štefániková Orlovská K. 7/11 6/11
3.Dvojhra muži Krška Kožár 15/1 15/13
MIX Novomeský, Pastuchová  Eliáš R. ml., Orlovská Z.  4/15 6/15
1. Štvorhra M Navrátil L., Kitt Závada, Smrek  10/15 6/15
Štvorhra Ž Štefániková, Fašungová  Orlovská Z.+K.   13/15 3/15
2. Štvorhra M Krška, Vícen J.  Eliáš M., Kožár 15/11 7/15 15/4
 
 

Spoje Bratislava BBC - ATU Košice   3:5  (9/11)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Tomčko L.  7/15    2/15  
2.Dvojhra muži Krška Tomčko T. 15/6 11/15 12/15
1.Dvojhra ženy Fašungová Špilárová 11/6 2/11 11/2
3.Dvojhra muži Vícen J. Bozogáň 15/11 15/7
MIX Kitt, Štefániková Kašela, Špilárová  8/15 15/3 13/15
1. Štvorhra M Novomeský, Navrátil L.  Tomčko L., Bozogáň  5/15 4/15
Štvorhra Ž Pastuchová, Fašungová Modlová, Némethová 15/3 15/0
2. Štvorhra M Krška, Vícen J.  Tomčko T., Kašela 6/15 15/10 10/15

 

  • BK MI Trenčín - LOKO Košice A  0:8, (0/16) 
  • LOKO Košice B - BK MI Trenčín 6:2, (12/6) 
  • ŠKB Zákamenné - LOKO Košice A 0:8, (0/16) 
  • ŠKB Zákamenné - LOKO Košice B 3:5, (7/10) 
  • CEVA Trenčín - BC Prešov 1:7, (2/15)
  • CEVA Trenčín - ATU Košice  1:7, (4/14)

Výsledky 3. kola I. ligy zo dňa 4.2.2006 Bratislava, Košice

Spoje Bratislava BBC - Loko Košice B  8:0  (16/1)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Lukács  15/1    15/7  
2.Dvojhra muži Novomeský Bacskai 15/4 15/12
1.Dvojhra ženy Štefániková Fiľová 11/2 11/2
3.Dvojhra muži Krška Hornung 15/3 15/0
MIX Novomeský, Klečková V.  Šterbák, Balková  15/10 15/6
1. Štvorhra M Navrátil L., Krška Lukács, Bacskai  15/6 15/3
Štvorhra Ž Pastuchová, Fašungová  Fiľová, Balková   1/15 15/4 15/11
2. Štvorhra M Kitt, Vícen J.  Šterbák, Hornung 15/0 15/1
 
 
Spoje Bratislava BBC - Loko Košice A  4:4  (9/11)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Fiľ J.  9/15    15/6    15/13  
2.Dvojhra muži Novomeský Fiľ K. 13/15 15/6 15/5
1.Dvojhra ženy Štefániková Zábavníková 1/11 13/12 11/1
3.Dvojhra muži Kitt Kaštan 15/17 6/15
MIX Krška, Klečková V.  Turlík, Bobrovská  15/12 6/15 10/15
1. Štvorhra M Krška, Navrátil L.  Turlík, Fiľ J.  10/15 9/15
Štvorhra Ž Štefániková,  Klečková V.  Zábavníková, Bobrovská 2/15 6/15
2. Štvorhra M Kitt, Vícen J.  Balko, Fiľ K. 15/11 15/8
 
  • BK MI Trenčín - ATU Košice  3:5, (6/10) 
  • BC Prešov - BK MI Trenčín 7:1, (15/4) 
  • ŠKB Zákamenné - ATU Košice  0:8, (0/16) 
  • ŠKB Zákamenné - BC Prešov  0:8, (0/16) 
  • CEVA Trenčín - Loko Košice A 1:7, (4/14)
  • CEVA Trenčín - Loko Košice B  7:1, (14/3)

Výsledky posledného kola I. ligy zo dňa 18.3.2006 Trenčín, Košice

Spoje Bratislava BBC - BC Prešov  1:7  (4/15)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Závada  2/15    15/17  
2.Dvojhra muži Novomeský Eliáš M. 15/9 10/15 15/12
1.Dvojhra ženy Štefániková Orlovská K. 6/11 4/11
3.Dvojhra muži Vicen J. Dirga 15/17 13/15
MIX Krška, Klečková V.  Smrek, Orlovská Z.  6/15 9/15
1. Štvorhra M Navrátil L., Krška Závada, Smrek  2/15 15/10 4/15
Štvorhra Ž Štefániková, Fašungová  Orlovská Z., Orlovská K.   4/15 6/15
2. Štvorhra M Kitt, Vícen J.  Eliáš M., Kožár 5/15 15/2 10/15
 
 
Spoje Bratislava BBC - Loko Košice A  3:5  (7/11)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Cwalina  2/15    5/15  
2.Dvojhra muži Novomeský Fiľ K. 15/12 1/15 15/9
1.Dvojhra ženy Štefániková Cibáková 11/6 11/2
3.Dvojhra muži Krška Kaštan 15/9 15/13
MIX Krška, Klečková V.  Turlík, Bobrovská  4/15 15/11 6/15
1. Štvorhra M Krška, Navrátil L.  Cwalina, Balko  4/15 6/15
Štvorhra Ž Pastuchová,  Klečková V.  Zábavníková, Bobrovská 4/15 0/15
2. Štvorhra M Kitt, Vícen J.  Turlík, Fiľ J. 11/15 12/15
 
 
Spoje Bratislava BBC - ATU Košice  5:3  (10/6)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Tomčko L.  4/15    9/15  
2.Dvojhra muži Novomeský Tomčko T. 9/15 11/15
1.Dvojhra ženy Fašungová Galajdová 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Krška Bozogáň 15/8 15/2
MIX Krška, Klečková V.  Čechovský, Špilárová  15/7 15/13
1. Štvorhra M Novomeský, Navrátil L.  Tomčko L.,Tomčko T.  7/15 3/15
Štvorhra Ž Pastuchová,  Fašungová  Galajdová, Modlová 15/1 15/3
2. Štvorhra M Kitt, Vícen J.  Kašela, Bozogáň 15/3 15/4
 
  • Loko Košice A - ATU Košice  5:3, (12/7) 
  • BC Prešov - ATU Košice 4:4, (8/9) 
  • Loko Košice A - BC Prešov  3:5, (8/11) 
  • CEVA Trenčín - BK MI Trenčín  4:4, (9/9) 
  • Loko Košice B- ŠKB Zákamenné 6:2, (12/6)
  • CEVA Trenčín - ŠKB Zákamenné  8:0, (16/1)
  • BK MI Trenčín - Loko Košice B  8:0, (16/0)
  • CEVA Trenčín - Loko Košice B  7:1, (15/2)
  • BK MI Trenčín - ŠKB Zákamenné  8:0, (16/1)

 

Konečná Tabuľka

1. BC Prešov   10 8 1 1 60:20  17
2. Lokomotíva Košice A  10 8 1 1 59:21  17
3. BK ATU Košice  10 5 1 4 47:33  11
4. Spoje Bratislava BBC   10  5 1 4 47:33  11
5. CEVA Trenčín   10  5 1 4 45:35  11
6. BK MI Trenčín   10  3 1 6 36:44  7
7. Lokomotíva Košice B   10   3 0 7 20:60  6
8. ŠKB Zákamenné  10  0 0 10 6:74  0

II.Liga 2005/2006

Výsledky 1. kola II. ligy zo dňa 6.11.2005 Trenčín, Nové Zámky

Spoje Bratislava B - Spoje Bratislava C 1:7  (6/14)
1.Dvojhra muži Prokop Budinský  8/15    13/15  
2.Dvojhra muži Fašung Sládek 15/9 10/15 15/17
1.Dvojhra ženy Lauková Poláková 8/11 7/11
3.Dvojhra muži Vachálek Meszáros 15/3 10/15 11/15
MIX Andraščík, Lauková Sitár, Martišová 13/15 2/15
1. Štvorhra M Prokop, Vachálek Budinský, Guldan 15/8 14/17 12/15
Štvorhra Ž Haringová B., Klečková N. Poláková, Martišová  17/14 17/14
2. Štvorhra M Fašung, Andraščík  Sládek, Meszáros 15/14 9/15 9/15
 
 
Spoje Bratislava B - ČERTi N. Zámky  6:2  (13/6)
1.Dvojhra muži Prokop Gašparovský  10/15    15/4    15/10  
2.Dvojhra muži Fašung R.Š.Svrček 15/0 15/13
1.Dvojhra ženy Haringová B. Gašparovská 11/4 11/7
3.Dvojhra muži Vachálek Švajda 13/15 4/15
MIX Andraščík, Lauková Vancsó, Bohumelová  15/13 15/11
1. Štvorhra M Prokop, Vachálek Bohumel, Gašparovský  9/15 15/12 15/7
Štvorhra Ž Haringová B., Klečková N. Bohumelová, Gašparovská 15/7 15/6
2. Štvorhra M Andraščík, Fašung R.Š.Svrček, Vancsó 7/15 15/4 13/15
 
 

Spoje Bratislava C - ČERTi N. Zámky  6:2  (12/4)

1.Dvojhra muži Budinský Gašparovský  15/4   15/6  
2.Dvojhra muži Sládek Bohumel 15/5 15/6
1.Dvojhra ženy Poláková Bohumelová 11/2 11/7
3.Dvojhra muži Meszáros Švajda 10/15 14/15
MIX Sitár, Martišová  R.Š.Svrček, Gašparovská W/0 -
1. Štvorhra M Budinský, Guldan  Gašparovský, Bohumel 12/5 scr.
Štvorhra Ž Poláková, Martišová Gašparovská, Bohumelová  W/0 -
2. Štvorhra M Sládek, Meszáros R.Š.Svrček, Vancsó  0/W -
 
 
 

Spoje Bratislava C - BENNI Nitra  4:4  (8/8)

1.Dvojhra muži Budinský Fábik  15/2   15/10  
2.Dvojhra muži Sládek Poništ 15/12 15/1
1.Dvojhra ženy Martišová Ostertágová st. 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Meszáros Jánošík 6/15 11/15
MIX Guldan, Poláková  Konárek, Poništová 8/15 7/15
1. Štvorhra M Budinský, Sitár  Brestovský J., Poništ     8/15     6/15
Štvorhra Ž Poláková, Martišová Ostertágová st., Poništová  15/0 15/1
2. Štvorhra M Meszáros, Sládek  Moravčík, Konárek 6/15 8/15
 
 
 

Spoje Bratislava B - BENNI Nitra  5:3  (11/7)

1.Dvojhra muži Prokop Brestovský J.  8/15   2/15  
2.Dvojhra muži Andraščík Konárek 6/15 6/15
1.Dvojhra ženy Lauková Ostertágová st. 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Fašung Poništ 15/0 15/4
MIX Vachálek, Lauková  Brestovský J., Poništová 13/15 15/5   5/15 
1. Štvorhra M Prokop, Fašung  Konárek, Šoltés    15/4   12/15 17/14
Štvorhra Ž Haringová B., Klečková N. Ostertágová st., Poništová  15/0 15/7
2. Štvorhra M Andraščík, Vachálek  Moravčík, Fábik 15/10 15/4
 
 
  • BENNI Nitra - ČERTi N. Zámky 3:5, (6/10) 
  • CEVA Trenčín B - Gymn. Partizánske  8:0, (16/0) 
  • Filozof Bratislava - Slávia Trnava 1:7, (5/15) 
  • CEVA Trenčín B - Slávia Trnava 5:3, (11/8) 
  • Filozof Bratislava - Gymn. Partizánske 8:0, (16/0) 
  • CEVA Trenčín B - Filozof Bratislava 8:0, (16/1) 
  • Gymn.Partizánske - Slávia Trnava 1:7, (2/14) 

Výsledky 2. kola II. ligy zo dňa 11.12.2005 Bratislava, Trnava

Spoje Bratislava B - Gymn. Partizánske 8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Prokop Vopička  15/4    15/11  
2.Dvojhra muži Fašung Jakubík 15/0 15/4
1.Dvojhra ženy Haringová B. Korenačková 11/4 11/1
3.Dvojhra muži Vachálek Horňák 15/5 15/1
MIX Andraščík, Matzová Štetiar, Štetiarová 15/1 15/0
1. Štvorhra M Prokop, Fašung Vopička, Jakubík 15/1 15/0
Štvorhra Ž Lauková, Matzová Štetiarová, Korenačková  15/1 15/1
2. Štvorhra M Vachálek, Andraščík  Štetiar, Horňák 15/5 15/4
 
Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B 3:5  (7/11)
1.Dvojhra muži Prokop Klčo  12/15    12/15  
2.Dvojhra muži Fašung Hríbik 14/17 10/15
1.Dvojhra ženy Lauková Šidlová M. 11/7 6/11 11/6
3.Dvojhra muži Vachálek Rosina G. 15/11 15/11
MIX Andraščík, Matzová Piliš, Bibelová 15/9 15/11
1. Štvorhra M Prokop, Fašung Piliš, Klčo 15/11 3/15 6/15
Štvorhra Ž Lauková,Haringová B.  Bibelová, Kuttnerová  11/15 3/15
2. Štvorhra M Vachálek, Andraščík  Piovarči J., Hríbik 6/15 12/15
 
Spoje Bratislava C - Gymn. Partizánske 8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Budinský Jakubík  15/3    15/0  
2.Dvojhra muži Guldan Štetiar 15/2 15/0
1.Dvojhra ženy Poláková Štetiarová 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Sládek Vopička 15/0 15/4
MIX Guldan, Martišová Horňák, Korenačková 15/9 15/3
1. Štvorhra M Budinský, Sitár Vopička, Horňák 15/6 15/2
Štvorhra Ž Poláková, Martišová  Korenačková, Štetiarová  15/0 15/1
2. Štvorhra M Sládek, Meszáros  Štetiar, Jakubík 15/1 15/1
 
Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B 4:4  (10/11)
1.Dvojhra muži Budinský Piliš  15/17    15/0    15/6  
2.Dvojhra muži Sládek Hríbik 15/12 11/15 6/15
1.Dvojhra ženy Poláková Šidlová M. 11/6 12/13 11/7
3.Dvojhra muži Meszáros Rosina G. 13/15 15/10 15/6
MIX Sitár, Martišová Klčo, Kuttnerová 4/15 4/15
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Piliš, Klčo 15/9 6/15 4/15
Štvorhra Ž Poláková, Martišová  Bibelová, Šidlová M.  15/11 15/0
2. Štvorhra M Guldan, Sitár  Piovarči J., Hríbik 6/15 4/15
 
  • Slávia Trnava - ČERTi N. Zámky 6:2, (13/5) 
  • Slávia Trnava - BENNI Nitra  4:4, (8/9) 
 

Výsledky 3. kola II. ligy zo dňa 5.2.2006 Bratislava, Nové Zámky

Spoje Bratislava B - Filozof Bratislava 6:2  (14/5)
1.Dvojhra muži Ďurman Schön  15/5    15/5  
2.Dvojhra muži Prokop Krakovský 15/6 9/15 15/3
1.Dvojhra ženy Lauková Marková 11/0 13/12
3.Dvojhra muži Fašung Adámi 15/6 15/3
MIX Fašung, Haringová Scholtz, Scholtzová 15/5 15/4
1. Štvorhra M Ďurman, Vachálek Krakovský, Schön 10/15 15/13 6/15
Štvorhra Ž Lauková, Matzová Scholtzová, Čiháková  15/7 15/0
2. Štvorhra M Bartalský, Andraščík  Scholtz, Adámi 15/6 8/15 9/15
 
Spoje Bratislava B - Slávia Trnava  5:3  (10/7)
1.Dvojhra muži Ďurman Stríž  15/12    15/8  
2.Dvojhra muži Prokop Racko T. 3/15 5/15
1.Dvojhra ženy Lauková Ormandyová 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Fašung Fink 15/9 15/1
MIX Fašung, Matzová Šimek, Kojšová 15/11 15/5
1. Štvorhra M Ďurman, Prokop Stríž, Šimek 1/15 3/15
Štvorhra Ž Lauková,Haringová B.  Kojšová, Lužáková  7/15 15/10 15/11
2. Štvorhra M Vachálek, Bartalský  Racko T., Fink 4/15 6/15
 
Spoje Bratislava C - Filozof Bratislava 8:0  (16/2)
1.Dvojhra muži Budinský Schön  15/5    15/5  
2.Dvojhra muži Sládek Krakovský 15/0 15/1
1.Dvojhra ženy Martišová Marková 7/11 11/6 11/2
3.Dvojhra muži Meszáros Adámi 15/10 15/0
MIX Guldan, Mrázová Scholtz, Scholtzová 15/10 8/15 15/7
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Schön, Scholtz 15/8 15/5
Štvorhra Ž Mrázová, Martišová  Scholtzová, Čiháková  15/5 15/8
2. Štvorhra M Mešťánek, Sitár  Adámi, Krakovský 15/13 15/13
 
Spoje Bratislava C - Slávia Trnava 6:2  (13/5)
1.Dvojhra muži Budinský Stríž  15/3    15/7  
2.Dvojhra muži Sládek Racko T. 15/6 15/8
1.Dvojhra ženy Mrázová Ormandyová 11/3 11/1
3.Dvojhra muži Meszáros Fink 4/15 15/6 12/15
MIX Sitár, Martišová Šimek, Kojšová 8/15 15/6 15/8
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Stríž, Rosina J. 15/8 15/11
Štvorhra Ž Mrázová, Martišová  Kojšová, Lužáková  15/10 15/6
2. Štvorhra M Guldan, Mešťánek  Racko T., Fink 3/15 5/15
 
  • CEVA Trenčín B - ČERTi N. Zámky 7:1, (14/2) 
  • CEVA Trenčín B - BENNI Nitra  4:4, (8/8) 
  • ČERTi N. Zámky - Gymnázium Partizánske  7:1, (14/4) 
  • Gymnázium Partizánske - BENNI Nitra  3:5, (6/10) 
 

Výsledky posledného kola II. ligy zo dňa 19.3.2006 Bratislava, Nové Zámky

Spoje Bratislava B - Spoje Bratislava C 1:7  (5/14)
1.Dvojhra muži Navrátil M. Budinský  1/15    15/6    2/15  
2.Dvojhra muži Vachálek Sládek 15/11 5/15 12/15
1.Dvojhra ženy Lauková Poláková 1/11 0/11
3.Dvojhra muži Bartalský Meszáros 9/15 4/15
MIX Prokop, Matzová Guldan, Mrázová 10/15 15/13 9/15
1. Štvorhra M Prokop, Navrátil M.  Budinský, Sitár 9/15 14/17
Štvorhra Ž Lauková, Matzová Poláková, Mrázová  14/17 9/15
2. Štvorhra M Bartalský, Vachálek  Sládek, Guldan 14/11 W/0
 
Spoje Bratislava C - Slávia Trnava  4:4  (9/8)
1.Dvojhra muži Budinský Stríž  15/3    15/1  
2.Dvojhra muži Sládek Racko T. 8/15 8/15
1.Dvojhra ženy Poláková Ormandyová 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Meszáros Fink 13/15 15/8 11/15
MIX Sitár, Mrázová Šimek, Kojšová 12/15 12/15
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Stríž, Šimek 15/8 15/4
Štvorhra Ž Poláková, Mrázová  Kojšová, Lužáková  15/2 15/12
2. Štvorhra M Guldan, Sitár  Racko T., Fink 10/15 6/15
 
Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B  2:6  (5/14)
1.Dvojhra muži Prokop Piliš  15/12    7/15    15/12  
2.Dvojhra muži Vachálek Piovarči J. 7/15 15/9 15/7
1.Dvojhra ženy Lauková Šidlová M. 8/11 2/11
3.Dvojhra muži Bartalský Hríbik 3/15 2/15
MIX Navrátil M., Matzová Rosina G., Kuttnerová 3/15 15/7  2/15
1. Štvorhra M Navrátil M., Prokop Piliš, Piovarči J.  8/15 13/15
Štvorhra Ž Lauková, Matzová  Kuttnerová, Šidlová M.  3/15 13/15
2. Štvorhra M Vachálek, Bartalský  Racko T., Fink 11/15 7/15
 
Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B 6:2  (12/5)
1.Dvojhra muži Budinský Piliš  15/10    15/3  
2.Dvojhra muži Sládek Piovarči J. 15/4 15/2
1.Dvojhra ženy Poláková Šidlová M. 11/2 11/1
3.Dvojhra muži Meszáros Hríbik 7/15 3/15
MIX Guldan, Mrázová Rosina G., Kuttnerová 0/15 15/7 17/14
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Piliš, Piovarči J. 15/6 15/6
Štvorhra Ž Mrázová, Poláková  Kuttnerová, Šidlová M.  15/2 15/5
2. Štvorhra M Guldan, Sitár Hríbik, Rosina G. 8/15 8/15
 
Spoje Bratislava B - Slávia Trnava 3:5  (7/10)
1.Dvojhra muži Prokop Stríž  15/10    15/4  
2.Dvojhra muži Vachálek Racko T. 8/15 8/15
1.Dvojhra ženy Lauková Ormandyová 11/2 11/0
3.Dvojhra muži Bartalský Fink 0/15 1/15
MIX Navrátil M., Matzová Šimek, Kojšová 15/12 15/1
1. Štvorhra M Navrátil M., Prokop Stríž, Rosina J.  4/15 15/6 11/15
Štvorhra Ž Lauková, Matzová  Kojšová, Lužáková  5/15 1/15
2. Štvorhra M Vachálek, Bartalský Racko T., Fink 3/15 4/15
 
  • CEVA Trenčín B - Slávia Trnava 2:6, (5/13) 
  • Filozof Bratislava - BENNI Nitra  3:5, (6/10) 
  • ČERTi N. Zámky - Gymnázium Partizánske  5:3, (10/6) 
  • ČERTi N. Zámky - Filozof Bratislava  4:4, (8/8) 
  • Gymnázium Partizánske - BENNI Nitra  3:5, (6/10) 
  • ČERTi N. Zámky - BENNI Nitra  3:5, (7/10) 
  • Gymnázium Partizánske - Filozof Bratislava  0:8, (1/16) 
 

 

Konečná Tabuľka

1. Spoje Bratislava C  10  7 3 0 60:20  17
2. CEVA Trenčín B 10  6 2 2 51:29  14
3. Slávia Trnava 10  5 2 3 47:33  12
4. Spoje Bratislava B 10  5 0 5 40:40  10
5. BENNI Nitra 10  5 3 2 46:34  13
6. ČERTi N. Zámky 10  4 1 5 39:41  9
7. Filozof Bratislava  10   2 1 7 26:54  5
8. Gymnázium Partizánske 10  0 0 10 11:69  0

           Výsledky OM SR - oblasť Západ na sezónu 2005/2006

              Výsledky OM SR žiackych družstiev - oblasť Západ, Trenčín 18.2.2006

                                                                        skupina o 1.-4. miesto:

BK MI "A"

M-Šport "A"

Spoje

BK MI "B"

BK MI Trenčín "A"

7:0

7:0

6:1

M-Šport Trenčín "A"

0:7

6:1

5:2

Spoje Bratislava BBC

0:7

1:6

5:2

BK MI Trenčín "B"

1:6

2:5

2:5

                                                                       skupina o 5.-9. miesto:

M-Šport B

CEVA

BK MI C

M-Šport C

ČERTi

M-Šport Trenčín "B"

3:4

6:1

6:1

7:0

CEVA Trenčín

4:3

7:0

4:3

7:0

BK MI Trenčín "C"

1:6

0:7

0:6

3:2

M-Šport Trenčín "C"

1:6

3:4

6:0

6:0

ČERTi Nové Zámky

0:7

0:7

2:3

0:6

                  Výsledná Tabuľka

1.

BK MI Trenčín "A"

3 0 0

20:1

6

2.

M-Šport Trenčín "A"

2 0 1

11:10

4

3.

Spoje Bratislava BBC

1 0 2

6:15

2

4.

BK MI Trenčín "B"

0 0 3

5:16

0

5.

CEVA Trenčín

4 0 0

22:6

8

6.

M-Šport Trenčín "B"

3 0 1

22:6

6

7.

M-Šport Trenčín "C"

2 0 2

16:10

4

8.

BK MI Trenčín "C"

1 0 3

4:21

2

9.

ČERTi Nové Zámky

0 0 4

2:23

0

 

Postup na majstrovstvá Slovenska zmiešaných družstiev žiakov si vybojovali družstvá BK MI Trenčín "A" a M-Šport Trenčín "A".

              Výsledky OM SR dorasteneckých družstiev - oblasť Západ, Bratislava 12.3.2006

Tabuľka stretnutí:

BK MI Trenčín A

Spoje Bratislava BBC A

BK MI Trenčín B

Spoje Bratislava BBC B

CEVA Trenčín

body a skóre

1. BK MI Trenčín A

4:3  (8:7)

5:2  (10:4)

6:1  (12:2)

5:1  (10:2)

 8   20:7

2. Spoje Bratislava BBC A

3:4  (7:8)

7:0  (14:0)

7:0  (14:0)

7:0  (14:1)

 6   24:4

3. BK MI Trenčín B

2:5  (4:10)

0:7  (0:14)

4:3  (9:6)

3:3  (8:6)

 3    9:18

4. Spoje Bratislava BBC B

1:6  (2:12)

0:7  (0:14)

3:4  (6:9)

4:3  (10:6)

 2    8:20

5. CEVA Trenčín

1:5  (2:10)

0:7  (1:14)

3:3  (6:8)

3:4  (6:10)

 1    7:19

Niektoré najzaujímavejšie výsledky:

Šidlová - Jariabková 11/3,13/12, Bartalský - Janáč 17/15,15/12, J.Vícen - J.Klačanský 15/11,15/7, Fašung - Starosta 17/14,15/11, Vícen,Fašung - Klačanský,Masarik 13/15,15/10,15/9, Pagáč - J.Vícen 15/9,15/5, Plesníková - Poláková 8/11,11/9,11/8, Kuchyňár - Klačanský 15/10,15/4.

Postup na majstrovstvá Slovenska zmiešaných družstiev dorastu si vybojovali družstvá BK MI Trenčín "A" a Spoje Bratislava BBC "A".

Výsledky M SR zmiešaných družstiev na sezónu 2005/2006

Výsledky majstrovstiev SR zmiešaných družstiev dorastu v bedmintone zo dňa 1.4.2006 Prešov

Spoje Bratislava BBC - BK MI Trenčín  6:1  (12/3)
1.Dvojhra muži Vícen J. Lašo   15/8    15/8  
2.Dvojhra muži Vachálek Ondrovič 15/1 15/13
1.Dvojhra ženy Fašungová Babálová 11/7 11/4
2.Dvojhra ženy Poláková Gajdošíková 11/7 11/5
MIX Kuchyňár, Haringová  Lašo, Plesníková 7/15 9/15
Štvorhra M Vícen J., Fašung Ondrovič, Hulín  15/9 15/6
Štvorhra Ž Fašungová, Poláková  Plesníková, Gajdošíková   17/14 10/15 15/5
 
 

Spoje Bratislava BBC - BC Prešov  0:7  (0/14)
1.Dvojhra muži Vícen J. Závada  7/15    11/15  
2.Dvojhra muži Fašung Kožár 9/15 5/15
1.Dvojhra ženy Fašungová Orlovská Z. 0/11 3/11
2.Dvojhra ženy Poláková Tomková 5/11 8/11
MIX Vícen J., Haringová Kožár, Bednárová  7/15 11/15
1. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár  Závada, Smrek  5/15 2/15
Štvorhra Ž Fašungová, Poláková Bednárová, Orlovská Z. 1/15 7/15

 

Spoje Bratislava BBC - Loko Košice 7:0  (14/1)
1.Dvojhra muži Vícen J. Poláček M.  15/4    15/2  
2.Dvojhra muži Fašung Tomčík M. 15/12 15/11
1.Dvojhra ženy Fašungová Ondrejová 11/4 11/4
2.Dvojhra ženy Poláková Glajcová 11/7 11/5
MIX Kuchyňár, Haringová Poláček I.ml., Ondrejová 17/15 9/15 17/14
1. Štvorhra M Vícen J., Fašung  Šterbák, Ohradzanský M. 15/4 15/3
Štvorhra Ž Fašungová, Poláková Glajcová, Miková 15/4 15/0

 
  • BC Prešov - BK MI Trenčín 7:0, (14/0) 
  • BK MI Trenčín - Loko Košice  5:2, (12/6) 
  • BC Prešov - Loko Košice  7:0, (14/0) 
 

Konečná Tabuľka

1. BC Prešov  3 0 0 21:0  6
2. Spoje Bratislava BBC 2 0 1 13:8  4
3. BK MI Trenčín 1 0 2 6:15  2
4. Lokomotíva Košice 0 0 3 2:19  0

Súpisky družstiev pre sezónu 2005/2006

Súpisky Ligových družstiev

Súťaž - I. liga dospelých 2005/2006
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1.

Navrátil Lukáš

6.3.1980

2/dosp.

2.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/dosp.

3.

Kitt Roland

15.9.1977

2/dosp.

4.

Krška Roman

6.4.1984

2/dosp.

   

  

 

 

1.  

Štefániková Gabriela

15.10.1986

1/U19    

5.

Koščová Katarína  

18.7.1981 

2/dosp. 

Náhradníci družstva

5.

Vícen Jarolím

1.10.1989

1/U17

6.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

2/dosp.

 

 

 

2.

Fašungová Monika

9.4.1988

1/U17

3.

Klečková Vanda

6.1.1986

2/dosp.

4.

Pastuchová Lujza   

26.1.1986

2/U19

Vedúci družstva : Lukáš Navrátil

Súťaž - II. liga dospelých 2005/2006
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Ďurman Juraj

29.12.1976

2/dosp.

3.

Prokop Vladimír 

28.11.1983

3/dosp.

4.

Andraščík Matej 

2.1.1988

2/U17

5.

Fašung Tomáš

13.1.1990

1/U15

6.  

Vachálek Juraj 

30.10.1990

1/U15  

7.  

Bartalský Tomáš  

18.4.1990

2/U15

2. 

Navrátil Marek   

25.10.1978 

2/dosp.

 

 

  

 

1.

Lauková Michaela

27.10.1985

2/dosp.

2.

Grauzelová Ľudmila

18.2.1983

3/dosp.

3.

Klečková Nina

12.5.1989

2/U17

4.

Haringová Barbora

7.5.1990

1/U15

5.

Matzová Zuzana

13.8.1978

3/dosp.

Vedúci družstva : Michaela Lauková

 

Súťaž - II. liga dospelých 2005/2006
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

2/dosp.

2.

Guldan Filip

25.10.1951

2/dosp.

3.

Sládek Dušan 

15.11.1956

3/dosp.

4.

Sitár Ján

23.10.1954

3/dosp.

5.

Setyawan Guntur

12.5.1966

 

6. 

Meszáros Roman 

13.11.1965    

     

7.     

Mešťánek Eugen   

28.4.1952

          

 

      

      

       

 

 

 

 

1.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U17

2.

Martišová Dominika

18.3.1989

2/U17

3.

Kuchyňárová Eva

16.8.1982

3/dosp.

4.

Mrázová Ivana

18.9.1976

2/dosp.

 

 

  

Vedúci družstva : Filip Guldan

Súpisky na OM SR žiackych družstiev - oblasť Západ

OM SR Západ žiackych družstiev 2005/2006
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

2/U15

2.

Haring Miroslav

12.2.1993

1/U13

3.

Vícen Martin

14.1.1993

1/U13 

4.

Ružič Marko

20.9.1991

    

 

 

  

 

 

 

    

   

1.

Strungová Nicole

2.10.1991

2/U15

2.

Kudláčová Alexandra

2.12.1994

2/U13

3.

Scholtzová Barbora

23.10.1991

2/U15

4.

Krakovská Hana

25.11.1995

    

Vedúci družstva :Filip Guldan

Súpisky na OM SR dorasteneckých družstiev - oblasť Západ

OM SR Západ dorasteneckých družstiev 2005/2006
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Jarolím

1.10.1989

1/U17

2.

Fašung Tomáš

13.1.1990

1/U15

3.

Vachálek Juraj

31.10.1990

1/U15 

  

   

   

 

  

 

  

 

1.

Fašungová Monika

9.4.1988

1/U17

2.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U17

3.

Haringová Barbora

7.5.1990

1/U15

Vedúci družstva :Roland Kitt
 
OM SR Západ dorasteneckých družstiev 2005/2006
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

2/U15

2.

Bartalský Tomáš

18.4.1990

2/U15 

3.

Ružič Marko

20.9.1991

  

4.  

Gečevský Adam 

21.5.1992  

 

 

  

   

  

1.

Strungová Nicole

2.10.1991

2/U15

2.

Scholtzová Barbora

23.10.1991

2/U15

3.

Joklová Anna

9.5.1991

Vedúci družstva :Filip Guldan
 

Súpiska na M SR dorasteneckých družstiev

M SR dorasteneckých družstiev 2005/2006
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Jarolím

1.10.1989

1/U17

2.

Fašung Tomáš

13.1.1990

1/U15

3.

Vachálek Juraj

31.10.1990

1/U15 

4. 

Kuchyňár Martin   

27.4.1991   

2/U15 

  

 

  

 

1.

Fašungová Monika

9.4.1988

1/U17

2.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U17

3.

Haringová Barbora

7.5.1990

1/U15

Vedúci družstva :Michal Novomeský

 

Späť na začiatok

Späť na úvod

 

Posledná úprava stránky bola vykonaná 19.5.2006