Výsledky

Obsah:

I. liga 2004/2005 II. liga 2004/2005 Výsledky OM SR - oblasť Západ na sezónu 2004/2005

Výsledky M SR na sezónu 2004/2005

Súpisky družstiev pre sezónu 2004/2005


I.Liga 2004/2005

Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 31.10.2004 Žilina, Prešov

Spoje Bratislava NTC - BK MI Trenčín  3:5  (6/12)
1.Dvojhra muži Krška Marček   8/15    6/15  
2.Dvojhra muži Novomeský Pagáč 15/17 15/6  15/4 
1.Dvojhra ženy Pastuchová Ludíková K. 2/11 1/11
3.Dvojhra muži Ďurman Cyprian 1/15 5/15
MIX Kitt, Fašungová Marček, Ludíková K. 6/15 3/15
1. Štvorhra M Krška, Kitt Pagáč, Rychtárech 15/4 15/4
Štvorhra Ž Fašungová,Pastuchová Babálová, Matečná   5/15 15/7 15/4
2. Štvorhra M Ďurman, Novomeský  Ludík P., Cyprián 5/15 3/15
 
 

Spoje Bratislava NTC - CEVA Trenčín A 3:5  (6/12)
1.Dvojhra muži Krška Lobotka  12/15    5/15  
2.Dvojhra muži Novomeský Klčo 15/12 15/11
1.Dvojhra ženy Fašungová Štefániková 3/11 4/11
3.Dvojhra muži Felgr Kaštan 1/15 9/15
MIX Kitt, Klečková V. Piovarči I., Štefániková 10/15 15/13 15/13
1. Štvorhra M Krška, Kitt Lobotka, Kaštan  6/15 10/15
Štvorhra Ž Fašungová, Klečková V. Šidlová, Kollárová 11/15 15/13 15/7
2. Štvorhra M Felgr, Novomeský Klčo, Piovarči I. 1/15 3/15

 

Spoje Bratislava NTC - BENNI Nitra   5:3  (10/8)
1.Dvojhra muži Krška Brestovský J.  8/15    1/15  
2.Dvojhra muži Novomeský Moravčík 15/2 15/6
1.Dvojhra ženy Pastuchová Ostertágová 11/9 11/4
3.Dvojhra muži Ďurman Novák 4/15 6/15
MIX Felgr, Klečková V. A.Brestovský, Ludíková V. 2/15 10/15
1. Štvorhra M Krška, Kitt  J.Brestovský, Novák 17/14 5/15 15/10
Štvorhra Ž V.Klečková, Pastuchová V.Ludíková, Ostertágová 15/5 15/6
2. Štvorhra M Felgr, Ďurman  Konárek, M.Holec 12/15 15/12 15/9

 

  • BK MI Trenčín - CEVA Trenčín A 2:6, (5/12) 
  • BENNI Nitra - BK MI Trenčín 3:5, (7/11) 
  • BENNI Nitra - CEVA Trenčín A 4:4, (9/9) 
  • ATU Košice - LOKO Košice A 4:4, (8/9) 
  • LOKO Košice B - BC Prešov 2:6, (4/13)
  • LOKO Košice A - BC Prešov 3:5, (8/11)
  • LOKO Košice B - ATU Košice 2:6, (4/12)
  • LOKO Košice A - LOKO Košice B 8:0, (16/3)
  • BC Prešov - ATU Košice 5:3, (12/8)

Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 4.12.2004 ATU Košice, Loko Košice

BC Prešov - Spoje Bratislava NTC  5:3  (11/8)
1.Dvojhra muži Dirga Navrátil   12/15    12/15  
2.Dvojhra muži Závada Krška 10/15 15/8  15/6 
1.Dvojhra ženy Bednárová Fašungová 7/11 3/11
3.Dvojhra muži Kožár Novomeský 15/13 15/9
MIX M.Smrek, Barteková Kitt, V.Klečková 15/5 15/11
1. Štvorhra M Závada, M.Smrek  Navrátil, Novomeský 15/10 15/12
Štvorhra Ž Barteková, Kačmarová V.Klečková, Pastuchová 15/12 16/17 15/7
2. Štvorhra M M.Eliaš, Kožár  Kitt, Krška 5/15 15/11 11/15
 
 

Spoje Bratislava NTC - ATU Košice 1:7  (5/15)
1.Dvojhra muži Navrátil L.Tomčko  3/15    1/15  
2.Dvojhra muži Krška Lichanec 15/17 9/15
1.Dvojhra ženy Fašungová Špilárová 5/11 11/7 11/2
3.Dvojhra muži Novomeský Čechovský 15/12 9/15 10/15
MIX Kitt, V.Klečková Turlík, Bobrovská  7/15 5/15
1. Štvorhra M   Navrátil, Krška L.Tomčko, Kašela  7/15 5/15
Štvorhra Ž Pastuchová, Klečková V. Bobrovská, Špilárová 15/11 6/15 8/15
2. Štvorhra M Kitt, Novomeský M. Tomčko, Turlík 8/15 15/10 12/15

 

  • ATU Košice - BENNI Nitra 7:1, (14/2) 
  • BC Prešov - BENNI Nitra  7:1, (14/3) 
  • LOKO Košice B - CEVA Trenčín A 2:6, (5/12) 
  • LOKO Košice A - BK MI Trenčín   8:0, kontumačne 
  • LOKO Košice A - CEVA Trenčín  2:6, (5/12)
  • LOKO Košice B - BK MI Trenčín  4:4, (8/11)

Výsledky 3. kola I. ligy zo dňa 5.2.2005 Bratislava, Trenčín

LOKO Košice A - Spoje Bratislava NTC  3:5  (8/11)
1.Dvojhra muži J.Fiľ L.Navrátil   15/11    4/15    5/15  
2.Dvojhra muži K.Fiľ Krška 5/15 15/5  7/15 
1.Dvojhra ženy Turzáková Fašungová 4/11 11/7 11/2
3.Dvojhra muži Zákršmíd Novomeský 10/15 9/15
MIX Balko, Zábavníková Kitt, Pastuchová 15/1 15/6
1. Štvorhra M K.Fiľ, B.Žuffa  L.Navrátil, Krška 9/15 9/15
Štvorhra Ž Zábavníková, Turzáková Fašungová, Pastuchová 15/5 15/6
2. Štvorhra M Balko, Zákršmíd  Kitt, M.Navrátil 2/15 3/15
 
 
Spoje Bratislava NTC - LOKO Košice B 6:2  (12/5)
1.Dvojhra muži L.Navrátil Ivanko  15/6    15/5  
2.Dvojhra muži Novomeský I.Poláček ml. 15/7 15/3
1.Dvojhra ženy Fašungová Cibáková 4/11 8/11
3.Dvojhra muži Kitt M.Tomčík 15/5 15/6
MIX Krška, Pastuchová Kovér, Chylová  15/3 15/11
1. Štvorhra M   L.Navrátil, Krška Ivanko, I.Poláček ml.  10/15 15/4 15/3
Štvorhra Ž Pastuchová, Fašungová Cibáková, Chylová 14/17 7/15
2. Štvorhra M Kitt, M.Navrátil Petrovský, Kovér 15/3 15/2
 
  • LOKO Košice A - BENNI Nitra 4:4, (8/8) 
  • LOKO Košice B - BENNI Nitra  2:6, (5/14) 
  • ATU Košice  - CEVA Trenčín A 4:4, (10/9) 
  • BC Prešov  - BK MI Trenčín   5:3, (12/8) 
  • BC Prešov - CEVA Trenčín  5:3, (10/7)
  • ATU Košice  - BK MI Trenčín  6:2, (14/4)

Výsledky posledného kola I. ligy zo dňa 6.3.2005 Bratislava, Prešov

BENNI Nitra - Spoje Bratislava NTC  2:6  (4/13)
1.Dvojhra muži J.Brestovský L.Navrátil   4/15    11/15  
2.Dvojhra muži Konárek Krška 15/7 17/15
1.Dvojhra ženy V.Ludíková Fašungová 6/11 8/11
3.Dvojhra muži A.Brestovský Novomeský 7/15 15/10 10/15
MIX Jánoš V.Ludíková M.Navrátil, V.Klečková 8/15 16/17
1. Štvorhra M J.Brestovský, Konárek  L.Navrátil, Krška 15/10 10/15 15/11
Štvorhra Ž Ostertágová, Hájeková V.Klečková, Pastuchová 0/W 0/W
2. Štvorhra M A.Brestovský, Jánoš  Kitt, M.Navrátil 4/15 12/15
 
 
Spoje Bratislava NTC - BK MI Trenčín 4:4  (10/12)
1.Dvojhra muži Danbad Kohút  11/15    15/0    15/0  
2.Dvojhra muži L.Navrátil Marček 7/15 10/15
1.Dvojhra ženy Fašungová Lišková 11/3 6/11 8/11
3.Dvojhra muži Novomeský Pagáč 17/15 6/15 15/5
MIX M.Navrátil, V.Klečková Cyprián, Matečná  10/15 15/13 15/8
1. Štvorhra M   L.Navrátil, Krška Kohút, Marček  8/15 13/15
Štvorhra Ž Pastuchová,V.Klečková Lišková, Matečná 13/15 15/11 13/15
2. Štvorhra M Kitt, M.Navrátil P.Ludík, Cyprián 15/12 9/15 15/7
 
  • LOKO Košice B - BENNI Nitra 0:8, kontumačne 
  • LOKO Košice B - Spoje Bratislava NTC  0:8, kontumačne 
  • LOKO Košice B  - BK MI Trenčín 0:8, kontumačne 
  • BENNI Nitra  - BK MI Trenčín   0:8, (2/16) 
  • BC Prešov - CEVA Trenčín  7:1, (14/2)
  • ATU Košice  - LOKO Košice  A 7:1, (14/4)
  • BC Prešov  - LOKO Košice  A 8:0, (16/1)
  • ATU Košice  - CEVA Trenčin  4:4, (9/8)
  • BC Prešov  - ATU Košice  5:3, (12/7)
  • CEVA Trenčín  - LOKO Košice A  7:1, (14/3)

 

Konečná Tabuľka

1. BC Prešov 10 10 0 0 58:22 20
2. BK ATU Košice 10 5  3 2 51:29 13
3. CEVA Trenčín A 10 5  3 2 46:34 13
4. Lokomotíva Košice A 10 2  2 6 33:46 6
          
5. Spoje Bratislava NTC 10 5  1 4 44:36 11
6. BK MI Trenčín  10 4  2 4 41:39 10
7. BENNI Nitra  10 2  2 6 32:48 6
8. Lokomotíva Košice B   10 0  1 9 14:66 1


II.Liga 2004/2005

Výsledky 1. kola II. ligy zo dňa 30.10. - 1.11.2004 Bratislava, Nové Zámky

Spoje Bratislava C - HK Filozof Bratislava  8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Budinský Krakovský  15/6    15/7  
2.Dvojhra muži Guldan Schon 15/9 15/4
1.Dvojhra ženy Klečková N. Čimáková 11/2 11/1
3.Dvojhra muži Sládek Krajčovič 15/4 15/2
MIX Budinský,Mrázová Scholtz, Scholtzová 15/3 15/5
1. Štvorhra M Guldan, Setyawan Scholtz, Krakovský 15/8 15/6
Štvorhra Ž Mrázová,Klečková N. Scholtzová,Papoušková  15/4 15/2
2. Štvorhra M Sitár, Mešťánek  Schon,Krajčovič 15/12 15/12
 
 
Spoje Bratislava B - Spoje Bratislava C  4:4  (8/9)
1.Dvojhra muži Gavalier Budinský  0/15    5/15  
2.Dvojhra muži Andraščík Setyawan 3/15 2/15
1.Dvojhra ženy Lauková Mrázová 11/8 11/5
3.Dvojhra muži Vicen Sládek 10/15 4/15
MIX Prokop,Matzová Guldan, Klečková N.  15/10 15/3
1. Štvorhra M Prokop, Gavalier Guldan, Setyawan  9/15 9/15
Štvorhra Ž Lauková, Matzová Mrázová, Klečková N. 5/15 15/4 15/13
2. Štvorhra M Andraščík, Vícen Sitár, Mešťánek 15/10 17/14
 
 

Spoje Bratislava B - HK Filozof Bratislava  5:3  (12/7)

1.Dvojhra muži Gavalier Scholtz  15/2   11/15    4/15  
2.Dvojhra muži Prokop Krakovský 8/15 15/4 15/0
1.Dvojhra ženy Lauková Slobodová 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Andraščík Krajčovič 11/15 10/15
MIX Vicen,Matzová Schon, Papoušková 15/7 17/16
1. Štvorhra M Gavalier, Prokop  Scholtz, Schon 15/2 12/15 6/15
Štvorhra Ž Matzová, Lauková Scholtzová,Čiháková  15/4 15/10
2. Štvorhra M Andraščík, Vicen  Krakovský, Krajčovič 15/3 15/10
 
  • Slávia Trnava - ČERTi N. Zámky 4:4, (10/8) 
  • ČERTi N. Zámky - CEVA Trenčín B 0:8, (0/16) 
  • CEVA Trenčín B - Slávia Trnava 6:2, (14/4) 

Výsledky 2. kola II. ligy zo dňa 5.12.2004 Bratislava

Spoje Bratislava C - ČERTi N. Zámky  8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Budinský Esse  15/0    15/0  
2.Dvojhra muži Sládek Miskó 15/2 15/0
1.Dvojhra ženy Felgrová Gašparovská 13/10 11/2
3.Dvojhra muži Meszáros Vancsó 15/2 15/2
MIX Guldan, N. Klečková  Vancsó, Ághová 15/2 15/1
1. Štvorhra M Budinský, Sitár Gašparovský, Šimo-Svrček 15/2 15/6
Štvorhra Ž Mrázová, Felgrová Gašparovská, Ághová  15/1 15/1
2. Štvorhra M Guldan, Setyawan  Esse, Miskó 15/10 15/2
 
 
Spoje Bratislava B - ČERTi N. Zámky  5:3  (11/6)
1.Dvojhra muži Ďurman Šimo-Svrček  15/7    15/12  
2.Dvojhra muži Prokop Esse 15/6 15/12
1.Dvojhra ženy Lauková Gašparovská 9/11 5/11
3.Dvojhra muži J.Vicen Gašparovský 15/14 15/13
MIX Felgr,Matzová Vancsó, Ághová  15/4 15/0
1. Štvorhra M Felgr, Ďurman Gašparovský, Šimo-Svrček  12/15 15/10  8/15
Štvorhra Ž Lauková, Matzová Ághová, Gašparovská 15/8 15/2
2. Štvorhra M Andraščík, Prokop Esse, Miskó 13/15 10/15
 
 
Spoje Bratislava C - Slávia Trnava  6:2  (13/6)
1.Dvojhra muži Budinský Racko T.  15/7    15/2  
2.Dvojhra muži Sládek Šimek 13/15 15/10 15/8
1.Dvojhra ženy Felgrová Ormandyová 11/2 11/0
3.Dvojhra muži Meszáros Polák P. 15/6 15/5
MIX Budinský, Mrázová 

Šimek, Kojšová

3/15 15/4 15/11
1. Štvorhra M Guldan, Setyawan Racko T., Polák P.  7/15 15/5 8/15
Štvorhra Ž N.Klečková, Felgrová Kojšová, Šimková  15/5 15/5
2. Štvorhra M   Sitár, Sládek Rosina J., Stríž 8/15 10/15
 
 
Spoje Bratislava B - Slávia Trnava  4:4  (10/8)
1.Dvojhra muži Ďurman Racko T.  15/1    15/8  
2.Dvojhra muži Prokop Šimek 15/9 5/15 9/15
1.Dvojhra ženy Lauková Kojšová 11/6 11/3
3.Dvojhra muži J.Vicen Polák 15/13 15/3
MIX Felgr,Matzová Šimek, Kojšová  10/15 8/15
1. Štvorhra M Felgr, Ďurman Racko T., Polák P.  10/15 6/15
Štvorhra Ž Lauková, Matzová Lužáková, Šimková 15/2 15/7
2. Štvorhra M Andraščík, Vicen J.Rosina, Stríž 17/15 7/15 13/15
 
 
Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B  5:3  (11/8)
1.Dvojhra muži Budinský Kováč  0/15    13/15  
2.Dvojhra muži Sládek Klačanský 5/15 5/15
1.Dvojhra ženy Felgrová Starostová 10/13 11/2 11/3
3.Dvojhra muži Meszáros Starosta 6/15 15/12 13/15
MIX Sitár, Mrázová 

Piovarči J., Šidlová M. 

15/7 15/10
1. Štvorhra M  Budinský, Sitár Kováč, Starosta  15/9 15/4
Štvorhra Ž Mrázová, Felgrová Starostová, Bibelová  15/12 15/3
2. Štvorhra M   Guldan, Setyawan Klačanský J., Piovarči J. 12/15 15/12 15/10
 
 
Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B  2:6  (7/13)
1.Dvojhra muži Felgr M. Kováč J.  8/15    15/3    15/3  
2.Dvojhra muži Ďurman Klačanský J. 11/15 15/10 2/15
1.Dvojhra ženy Lauková Starostová 4/11 3/11
3.Dvojhra muži J.Vicen Starosta 15/13 15/17 12/15
MIX Ďurman,Matzová Piovarči J., Šidlová M.  15/9 15/4
1. Štvorhra M Felgr, Prokop Kováč, Starosta  8/15 15/9 11/15
Štvorhra Ž Lauková, Matzová Starostová, Bibelová 7/15 7/15
2. Štvorhra M Andraščík, Vicen J.  Klačanský J., Piovarči J. 9/15 10/15
 
  • HK Filozof Bratislava - ČERTi N. Zámky 4:4, (9/9) 
  • HK Filozof Bratislava - Slávia Trnava 0:8, (0/16) 
  • HK Filozof Bratislava - CEVA Trenčín B 1:7, (2/15) 

Výsledky posledného kola II. ligy zo dňa 6.2.2005 Bratislava

Spoje Bratislava C - Spoje Bratislava B  6:2  (14/4)
1.Dvojhra muži Budinský Felgr  15/1    15/9  
2.Dvojhra muži Sládek Ďurman 15/10 17/14
1.Dvojhra ženy Felgrová Lauková 11/4 11/2
3.Dvojhra muži Meszáros J.Vicen 15/3 1/15 11/15
MIX Sitár, Poláková  Prokop, Grauzelová 15/13 15/9
1. Štvorhra M Meszáros, Sládek Felgr, Ďurman 17/14 15/3
Štvorhra Ž Poláková, Felgrová Lauková, Grauzelová  15/0 15/0
2. Štvorhra M Sitár, Mešťánek  J.Vicen, Andraščík 14/17 15/6 11/15
 
 
Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B  2:6  (5/12)
1.Dvojhra muži Prokop J.Kováč  7/15    12/15  
2.Dvojhra muži Andraščík Klačanský J. 3/15 3/15
1.Dvojhra ženy Lauková Starostová 3/11 4/11
3.Dvojhra muži J.Vicen Starosta 7/15 8/15
MIX Prokop,Grauzelová T.Piliš, Bibelová  15/10 12/15 7/15
1. Štvorhra M Felgr, Ďurman Kováč, Klačanský J.  17/15 17/16
Štvorhra Ž Lauková, Grauzelová Starostová, Bibelová 4/15 11/15
2. Štvorhra M Andraščík, J.Vicen J.Piovarči, T.Piliš 15/12 15/7
 
 
Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B 4:4  (10/9)
1.Dvojhra muži Budinský Kováč J.  15/0    15/11  
2.Dvojhra muži Sládek Klačanský J. 5/15 13/15
1.Dvojhra ženy Felgrová Bibelová 11/2 11/2
3.Dvojhra muži Meszáros Starosta 9/15 17/15 11/15
MIX Sitár, Poláková  Klačanský J., Starostová 4/15 9/15
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Kováč, Starosta  15/10 15/1
Štvorhra Ž Poláková, Felgrová Starostová, Bibelová  6/15 15/9 15/2
2. Štvorhra M   Sitár, Mešťánek Piovarči J., Piliš T. 7/15 15/8 1/15
 
  • HK Filozof Bratislava - ČERTi N. Zámky 2:6, (5/14) 
  • HK Filozof Bratislava - Slávia Trnava 1:7, (2/14) 
  • Slávia Trnava - ČERTi N. Zámky 6:2, (13/4) 

 

Konečná Tabuľka

1. Spoje Bratislava C 7 5 2 0 41:15 12
2. CEVA Trenčín B 7 5 1 1 40:16 11
3. Spoje Bratislava B 7 2 2 3 24:32 6
 
4.  Slávia Trnava 7 3 2 2 33:23 8
5. ČERTi N. Zámky   7 1 2 4 19:37 4
6. HK Filozof Bratislava  7 0 1 6 11:45 1

 


Výsledky OM SR - oblasť Západ na sezónu 2004/2005

Výsledky OM SR žiackych družstiev - oblasť Západ Bratislava 12.2.2005

 

         Konečné poradie

     1. Spoje Bratislava A

  

     2. BK MI Trenčín

 

     3. M-Šport Trenčín A

 
     4. ČERTi N. Zámky     
     5. CEVA Trenčín    
     6. Spoje Bratislava B 
     7. M-Šport Trenčín B 

Výsledky

BK MI Trenčín

Spoje Bratislava "B"

BK MI Trenčín

ČERTi Nové Zámky

7/0

BK MI Trenčín

M-Šport Trenčín "B"

ČERTi Nové Zámky

7/0

CEVA Trenčín

4/3

Spoje Bratislava "A"

M-Šport Trenčín "A"

M-Šport Trenčín "A"

5/2

ZŠ Cirkevná N.Zámky

5/2

Spoje Bratislava "A"

Spoje Bratislava "A"

Spoje Bratislava "A"

5/2

7/0

Stretnutia o poradie:

o 3. miesto:      M-Šport Trenčín "A" - ČERTi Nové Zámky 6/1

o 5. miesto:      Spoje Bratislava "B" - M-Šport Trenčín "B" 4/3

                      CEVA Trenčín - ZŠ Cirkevná Nové Zámky 6/0

              CEVA Trenčín - Spoje Bratislava "B" 5/2

                                  M-Šport Trenčín "B" - ZŠ Cirkevná Nové Zámky 7/0

 


Výsledky OM SR dorasteneckých družstiev - oblasť Západ Trenčín 27.2.2005

 

Skupina "A"

BK MI "A"

CEVA "A"

Spoje "A"

ČERTi NZ

BODY

PORADIE

BK MI Trenčín "A"

5:2

5:2

7:0

6

1.

CEVA Trenčín "A"

2:5

4:3

7:0

4

2.

Spoje Bratislava "A"

2:5

3:4

7:0

2

3.

ČERTi Nové Zámky

0:7

0:7

0:7

0

4.

 

Skupina "B"

Spoje "B"

CEVA "B"

BK MI "B"

BK MI "C"

BODY

PORADIE

Spoje Bratislava "B"

5:2

5:2

7:0

6

5.

CEVA Trenčín "B"

2:5

1:6

4:3

2

7.

BK MI Trenčín "B"

2:5

6:1

7:0

4

6.

BK MI Trenčín "C"

0:7

3:4

0:7

0

8.


Výsledky M SR na sezónu 2004/2005

 

Výsledky M SR žiackych družstiev

Spoje Bratislava BBC  - BC Prešov  5:2  (10/7)
1.Dvojhra muži Fašung Banyász  11/5    7/11    11/6  
2.Dvojhra muži Vachálek Baran 11/8 11/2
1.Dvojhra ženy B.Haringová Borodáčová 5/11 11/6 13/11
2.Dvojhra ženy Strungová Kráľová 0/11 4/11
MIX Fašung,Scholtzová Baran, Čikošová 11/1 11/2
1. Štvorhra M Kuchyňár, Vachálek  Banyász, Stolárik 11/9 5/11 11/3
Štvorhra Ž Strungová, Rozsivalová Borodáčová, Kráľová  0/11 0/11
 
 
Spoje Bratislava BBC  - BK MI Trenčín  5:2  (11/5)
1.Dvojhra muži Fašung Lašo  11/1    11/2  
2.Dvojhra muži Vachálek Ondrovič 11/7 9/11 11/2
1.Dvojhra ženy B.Haringová Plesníková 11/2 11/6
2.Dvojhra ženy Strungová Škultétyová 11/2 13/12
MIX Haring, Scholtzová Plško,Čibiková 11/0 11/3
1. Štvorhra M Kuchyňár, Vachálek  Lašo, Ondrovič 11/7 8/11 9/11
Štvorhra Ž Strungová, Rozsivalová Plesníková, Škultétyová  6/11 2/11
 
 
Spoje Bratislava BBC  - Lokomotiva  Košice 4:3  (9/7)
1.Dvojhra muži Fašung L.Koribský  11/2    11/0  
2.Dvojhra muži Vachálek M.Poláček 11/8 11/6
1.Dvojhra ženy B.Haringová Jozefjaková 11/8 7/11 11/6
2.Dvojhra ženy Strungová Miková 8/11 9/11
MIX Fašung, B.Haringová Šterbák,Jozefjaková 11/7 11/3
1. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár  Šterbák, Poláček 6/11 11/9 9/11
Štvorhra Ž Strungová, Scholtzová Glajcová, Miková  2/11 0/11
 
  • BK MI Trenčín - BC Prešov, 2:5, ( 4/11)  
  • BK MI Trenčín- LOKO Košice, 3:4, (7/10)   
  • BC Prešov -LOKO Košice, 7:0, (14/2)    

 

Konečná Tabuľka

1. Spoje Bratislava BBC 3 3 0 0 14:7  6
2. BC Prešov 3 2 0 1 14:7  4
3. Lokomotiva Košice 3 1 0 2 7:14  2
4. BK MI Trenčín  3 0 0 3 7:14  0

Súpisky družstiev pre sezónu 2004/2005

Súpisky Ligových družstiev

Súťaž - I. liga dospelých 2004/2005
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1.

Navrátil Lukáš

6.3.1980

2/dosp.

2.

Krška Roman

6.4.1984

2/dosp.

3.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/dosp.

8.

Kitt Roland

15.9.1977

3/dosp.

  

   

  

   

2.  

Koščová Katarína  

18.7.1981 

2/dosp.  

3.

Fašungová Monika   

9.4.1988  

2/dosp.   

5.

Klečková Vanda

6.1.1986

2/dosp.

6.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

2/dosp.

Náhradníci družstva

4.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

2/dosp.

5.

Felgr Martin

17.10.1977

2/dosp.

6.

Ďurman Juraj

29.12.1976

2/dosp.

7.

Setyawan Guntur

12.5.1966

3/dosp.

9.

Navrátil Marek

25.10.1978

 

 

   

 

1.

Felgrová Alexandra

22.4.1979

2/dosp.

4.

Mrázová Ivana

18.9.1976

2/dosp.

Vedúci družstva : Lukáš Navrátil

Súťaž - II. liga dospelých 2004/2005
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Felgr Martin

17.10.1977

2/dosp.

2.

Ďurman Juraj

29.12.1976

2/dosp.

4.

Pavlík Pavel

2.12.1976

3/dosp.

5.

Gavalier Michal

12.5.1988

2/U17

6.  

Prokop Vladimír 

28.11.1983

3/dosp.

7.  

Andraščík Matej 

2.1.1988

2/U17  

8.

Vícen Jarolím  

1.10.1989

1/U15

9.

Lauko Ján

6.1.1989

2/U15

  

    

    

    

1.

Lauková Michaela

27.10.1985

3/dosp.

2.

Grauzelová Ľudmila

18.2.1983

3/dosp.

3.

Matzová Zuzana

13.8.1978

3/dosp.

4.

Martišová Dominika

18.3.1989

2/U15

Vedúci družstva : Zuzana Matzová

 

 

Súťaž - II. liga dospelých 2004/2005
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

2/dosp.

2.

Guldan Filip

25.10.1951

2/dosp.

3.

Setyawan Guntur

12.5.1966

3/dosp.

4.

Sitár Ján

23.10.1954

3/dosp.

5.

Sládek Dušan 

15.11.1956

3/dosp.

6. 

Meszáros Roman 

13.11.1965    

     

7.     

Mešťánek Eugen   

28.4.1952

          

 

    

    

     

1.

Felgrová Alexandra

22.4.1979

2/dosp.

2.

Mrázová Ivana

18.9.1976

2/dosp.

3.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U15

4.

Klečková Nina

12.5.1989

1/U15

Vedúci družstva : Filip Guldan

Súpisky na OM SR žiackych družstiev - oblasť Západ

OM SR Západ žiackych družstiev 2004/2005
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Fašung Tomáš

13.1.1990

2/U15

2.

Vachálek Juraj

30.10.1990

2/U15 

3.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

1/U13

 

 

 

 

 

 

    

   

1.

Haringová Barbora

7.5.1990

2/U17

2.

Rozsívalová Nina

24.1.1990

3/U17

3.

Strungová Nicole

2.10.1991

2/U13

Vedúci družstva :Roland Kitt
 

OM SR Západ žiackych družstiev 2004/2005
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Haring Miroslav

12.2.1993

1/U13

2.

Bartalský Tomáš

18.4.1990

3/U15

3.

Vícen Martin

14.1.1993

2/U13 

4.   

Krajči Andrej   

26.10.1992   

3/U13      

 

 

          

               

1.

Scholtzová Barbora

23.10.1991

2/U13

2.

Kudláčová Alexandra

2.12.1994

3/U15

3.

Hanzelová Dominika

15.8.1995

3/U13 

4.

Palušová Lenka

18.6.1994 

 

Vedúci družstva :Miroslav Haring

 

Súpisky na OM SR dorasteneckých družstiev - oblasť Západ

OM SR Západ dorasteneckých družstiev 2004/2005
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Jarolím

1.10.1989

1/U15

2.

Fašung Tomáš

13.1.1990

2/U15

3.

Andraščík Matej

2.1.1988

2/U17 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Fašungová Monika

9.4.1988

2/dosp.

2.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

2/dosp.

3.

Klečková Vanda

6.1.1986

2/dosp.

Vedúci družstva :Filip Guldan

 

OM SR Západ dorasteneckých družstiev 2004/2005
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Gavalier Michal

12.5.1988

2/U17

2.

Vachálek Juraj

30.10.1990

2/U15 

3.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

1/U13 

 

 

 

 

1.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U15

2.

Martišová Dominika

18.3.1989

2/U15

3.

Haringová Barbora

7.5.1990

2/U17

 

 

 

  

Vedúci družstva :Filip Guldan

 

Súpisky na M SR žiackych družstiev

M SR žiackych družstiev 2004/2005
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Fašung Tomáš

13.1.1990

2/U15

2.

Vachálek Juraj

30.10.1990

2/U15

3.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

1/U13 

4.

Haring Miroslav

12.2.1993

1/U13 

 

 

 

 

 

 

    

   

1.

Haringová Barbora

7.5.1990

2/U17

2.

Rozsívalová Nina

24.1.1990

3/U17

3.

Strungová Nicole

2.10.1991

2/U13

4.

Scholtzová Barbora

23.10.1991

2/U13

Vedúci družstva :Filip Guldan


 

Späť na začiatok

Späť na úvod

 

Posledná úprava stránky bola vykonaná 04.4.2005