Výsledky

Obsah:

I. liga 2003/2004 II. liga 2003/2004 Výsledky OM SR - oblasť Západ na sezónu 2003/2004

Výsledky M SR na sezónu 2003/2004

Súpisky družstiev pre sezónu 2003/2004


I.Liga 2003/2004

Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 2.11.2003 Nové Zámky, Prešov

Spoje Bratislava NTC - ČERTi Gipsol Nové Zámky  8:0  (16/1)
1.Dvojhra muži Krška Švajda  15/4    15/5  
2.Dvojhra muži Navrátil L. Gašparovský 15/10 15/12
1.Dvojhra ženy Klečková Gašparovská 11/1 11/2
3.Dvojhra muži Novomeský Barčiak 15/1 15/0
MIX Felgr M., Felgrová Šimo-Svrček R., Makaiová 15/2 15/3
1. Štvorhra M Krška, Navrátil L. Šimo-Svrček R., Gašparovský 15/10 9/15 15/3
Štvorhra Ž Felgrová, Klečková Gašparovská, Makaiová 15/1 15/5
2. Štvorhra M Novomeský, Felgr  Švajda, Barčiak 15/1 15/0
 
 

Spoje Bratislava NTC - BK MI Trenčín  4:4  (9/9)
1.Dvojhra muži Krška Kohút  11/15    15/13   15/11
2.Dvojhra muži Navrátil L. Marček 9/15 15/11  12/15  
1.Dvojhra ženy Felgrová Ludíková K. 4/11 7/11
3.Dvojhra muži Ďurman Rychtárech 15/6 17/14
MIX Felgr M., Felgrová Lišková, Marček 7/15 9/15
1. Štvorhra M Krška, Navrátil L. Kohút, Ludík P.  15/9 15/7
Štvorhra Ž Klečková, Pastuchová Lišková, Ludíková K. 2/15 2/15
2. Štvorhra M Felgr M., Ďurman Pagáč, Rychtárech 15/7 15/10

 

Spoje Bratislava NTC - ŠK BENNI Nitra  5:3  (12/9)
1.Dvojhra muži Krška Moravčík  15/4    15/4  
2.Dvojhra muži Navrátil L. Konárek 12/15 15/9 15/2
1.Dvojhra ženy Pastuchová Ludíková V. 6/11 11/9 8/11
3.Dvojhra muži Novomeský Brestovský A. 15/1 12/15 10/15
MIX Felgr M., Felgrová Brestovský J., Ludíková V. 14/17 1/15
1. Štvorhra M Krška, Navrátil L.  Brestovský J., Konárek 6/15 15/13 15/1
Štvorhra Ž Felgrová, Pastuchová Bábalová, Ostertágová 15/5 15/6
2. Štvorhra M Felgr M., Ďurman  A+M. Brestovský 8/15 15/8 15/7

 

 

 

Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 6.12.2003 Bratislava, Nové Zámky

Spoje Bratislava NTC - A TU Košice  1:7  (5/14)
1.Dvojhra muži Krška Tomčko L. 11/15 0/W
2.Dvojhra muži Navrátil L. Lichanec 10/15 15/11 12/15
1.Dvojhra ženy Pastuchová Špilárová 11/3 5/11 6/11
3.Dvojhra muži Ďurman Tomčko T. 8/15 3/15
MIX Felgr M., Felgrová Turlík, Bobrovská 11/15 5/15
1. Štvorhra M Krška, Navrátil L. Tomčko L., Turlík 3/15 5/15
Štvorhra Ž Felgrová, Pastuchová Bobrovská, Špilárová W/0
2. Štvorhra M Felgr M., Ďurman  Tomčko M., Bozogáň 6/15 15/13 4/15
 
 
Spoje Bratislava NTC - Lokomotíva Košice  3:5  (7/10)
1.Dvojhra muži Krška Fiľ J.  17/14    13/15   14/17
2.Dvojhra muži Navrátil L. Fiľ K. 15/7 15/10
1.Dvojhra ženy Pastuchová Turzáková 7/11 12/13
3.Dvojhra muži Ďurman Ivanko 15/8 15/13
MIX Felgr M., Felgrová Balko, Zábavníková 3/15 8/15
1. Štvorhra M Krška, Navrátil L. Fiľ J., Balko  17/16 15/8
Štvorhra Ž Felgrová, Pastuchová Zábavníková, Turzáková 3/15 2/15
2. Štvorhra M Felgr M., Ďurman Fiľ K., Ivanko 9/15 1/15
 
  • BK MI Trenčín - Lokomotíva Košice , 4:4, (8/11) 
  • BK MI Trenčín - A TU Košice , 4:4, (8/9) 
  • BENNI Nitra - BC Prešov , 2:6, (5/13) 
  • BENNI Nitra - CEVA Trenčín , 3:5, (7/10) 
  • CEVA Trenčín - ČERTi Gipsol N.Zámky , 8:0, (16/0) 
  • ČERTi Gipsol N.Zámky - BC Prešov, 0:8, (0/16) 

 

Výsledky 3. kola I. ligy z 10.-11.2.2004 Trenčín, Košice

Spoje Bratislava NTC - CEVA Trenčín  0:8  (0/16)
1.Dvojhra muži Krška Klačanský L.

  13/15

   3/15   

2.Dvojhra muži

Navrátil L.

Matejka

 6/15

1/15

1.Dvojhra ženy

Pastuchová

Cibáková

 5/11

2/11

3.Dvojhra muži

Ďurman

Lobotka

4/15

9/15

MIX

Felgr M., Klečková

Matejka, Šidlová

7/15

2/15

1. Štvorhra M

Krška, Navrátil L.

Klačanský, Lobotka

6/15

7/15

Štvorhra Ž

Klečková, Pastuchová

Cibáková, Kuttnerová

10/15

6/15

2. Štvorhra M

Felgr M., Ďurman 

Klčo, Piovarči I.

1/15

0/15

 
 

Spoje Bratislava NTC - BC Prešov  1:7  (3/14)
1.Dvojhra muži Krška Eliáš R. ml.  15/2    15/10  
2.Dvojhra muži Navrátil L. Závada 9/15 14/17
1.Dvojhra ženy Pastuchová Orlovská K. 1/11 5/11
3.Dvojhra muži Felgr Dirga 4/15 3/15
MIX Ďuman, Klečková Smrek M., Orlovská Z.  10/15 12/15
1. Štvorhra M Krška, Navrátil L. Eliáš, Kurimai  16/17 17/15  8/15 
Štvorhra Ž Klečková, Pastuchová Orlovská Z.+K.  3/15 7/15
2. Štvorhra M Felgr M., Ďurman Závada, Smrek M.  4/15 4/15

 

  • BK MI Trenčín - CEVA Trenčín , 1:7, (2/15) 
  • BK MI Trenčín - BC Prešov , 1:7, (2/14) 
  • BENNI Nitra - ATU Košice , 1:7, (3/15) 
  • BENNI Nitra - Lokomotíva Košice , 2:6, (5/14) 
  • ATU Košice - ČERTi Gipsol N.Zámky , 8:0, (16/0) 
  • ČERTi Gipsol N.Zámky - Lokomotíva Košice, 0:8, (0/16) 

Výsledky posledného kola I. ligy zo dňa 7.3.2004 Trenčín, Nové Zámky

Spoje Bratislava NTC - ČERTi Gipsol Nové Zámky  8:0  (16/1)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Švajda  15/3    15/1  
2.Dvojhra muži Novomeský Gašparovský 15/11 15/12
1.Dvojhra ženy Felgrová Gašparovská 11/0 11/7
3.Dvojhra muži Sládek Horník 15/3 15/2
MIX Ďurman, Felgrová Šimo-Svrček R., Makaiová 15/12 15/2
1. Štvorhra M Ďurman, Navrátil L. Šimo-Svrček R., Gašparovský 15/12 16/17 15/6
Štvorhra Ž Pastuchová, Klečková Gašparovská, Makaiová 15/3 15/6
2. Štvorhra M Novomeský, Sládek  Horník, Miskó 15/0 15/0
 
 

Spoje Bratislava NTC - ŠK BENNI Nitra  4:4  (10/10)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Brestovský J.  15/17    15/7   7/15
2.Dvojhra muži Novomeský Moravčík M. 15/6 17/15
1.Dvojhra ženy Felgrová Babalová 11/0 11/2
3.Dvojhra muži Ďurman Konárek L. 15/9 12/15 15/9
MIX Sládek, Felgrová Brestovský M., Ludíková V.  12/15 4/15
1. Štvorhra M Navrátil L., Sládek Brestovský J.+ M. 5/15 11/15
Štvorhra Ž Klečková, Pastuchová Babalová, Ludíková V. 13/15 15/12 9/15
2. Štvorhra M Novomeský, Ďurman Konárek, Holec 10/15 17/16 15/12

 

Spoje Bratislava NTC - BK MI Trenčín  1:7  (4/14)
1.Dvojhra muži Navrátil L. Kohút  15/9    3/15    11/15  
2.Dvojhra muži Novomeský Marček 8/15 5/15
1.Dvojhra ženy Felgrová Halušicová 6/11 4/11
3.Dvojhra muži Ďurman Cyprián 5/15 6/15
MIX Sládek, Felgrová Pagáč, Matečná 17/14 15/9
1. Štvorhra M Sládek, Navrátil L.  Kohút, Cyprián 0/W
Štvorhra Ž Klečková, Pastuchová Halušicová, Lišková 9/15 15/8 10/15
2. Štvorhra M Novomeský, Ďurman  Marček, Pagáč 0/W

 

  • BC Prešov - CEVA Trenčín , 6:2, (12/6) 
  • BC Prešov - BK ATU Košice , 5:3, (10/7) 
  • BC Prešov - Lokomotíva Košice , 7:1, (15/4) 
  • CEVA Trenčín - BK ATU Košice , 4:4, (9/8) 
  • CEVA Trenčín - Lokomotíva Košice , 8:0, (16/1) 
  • BK ATU Košice - Lokomotíva Košice, 6:2, (12/5) 
  • BK MI Trenčín - BENNI Nitra, 6:2, (13/4) 
  • BK MI Trenčín - ČERTi Gipsol Nové Zámky, 8:0, (16/0) 
  • BENNI Nitra - ČERTi Gipsol Nové Zámky, 8:0, (16/1) 

 

Konečná Tabuľka

1. BC Prešov 10 8 2 0 59:21  18
2. CEVA Trenčín 10 6 3 1 56:24  15
3. BK ATU Košice  10 5 4 1 52:28  14
4. Lokomotíva Košice  10 3 1 6 34:46  7
          
5. BK MI Trenčín  10 4 3 3 46:34  11
6. Spoje Bratislava NTC 10 3 2 5 35:45  8
7. BENNI Nitra     10 3 1 6 36:44  7
8. ČERTi Gipsol N.Zámky  10 0 0 10 2:78  0


II.Liga 2003/2004

Výsledky 1. kola II. ligy zo dňa 1.11.2003 Bratislava, Trenčín

Spoje Bratislava B - Spoje Bratislava C 3:5  (9/12)
1.Dvojhra muži Novomeský Budinský  15/4    12/15    15/12  
2.Dvojhra muži Prokop Sládek 1/15 4/15
1.Dvojhra ženy Fašungová Mrázová 13/12 6/11 7/11
3.Dvojhra muži Ďurman Meszáros 12/15 15/9 15/11
MIX Pavlík, Matzová Guldan, Koščová 17/15 17/15
1. Štvorhra M Novomeský, Ďurman Budinský, Sládek 17/16 7/15 7/15
Štvorhra Ž Fašungová, Lauková Koščová, Mrázová  11/15 5/15
2. Štvorhra M Prokop, Pavlík  Sitár, Mešťánek 15/11 6/15 13/15
 
 
Spoje Bratislava B - HK Filozof Bratislava  6:2  (13/6)
1.Dvojhra muži Novomeský Benkovič  15/4    15/7  
2.Dvojhra muži Prokop Adámi 15/13 5/15 17/14
1.Dvojhra ženy Fašungová Čiháková 11/0 11/2
3.Dvojhra muži Andraščík Benický 8/15 11/15
MIX Pavlík, Matzová Scholtz, Scholtzová  15/4 15/7
1. Štvorhra M Prokop, Ďurman Scholtz, Benkovič  10/15 15/13 11/15
Štvorhra Ž Lauková, Matzová Scholtzová, Čiháková 15/4 15/0
2. Štvorhra M Pavlík, Andraščík Adámi, Schon 15/7 6/15 15/11
 
 

Spoje Bratislava C - HK Filozof Bratislava  8:0  (16/2)

1.Dvojhra muži Budinský Schon  15/4   15/5  
2.Dvojhra muži Sládek Benkovič 15/4 15/5
1.Dvojhra ženy Koščová Čiháková 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Meszáros Adámi 15/3 15/11
MIX Guldan, Mrázová Benický, Scholtzová 15/3 15/4
1. Štvorhra M Guldan, Meszáros  Benkovič, Schon 14/17 15/10 15/6
Štvorhra Ž Koščová, Mrázová Scholtzová, Čiháková  15/4 15/5
2. Štvorhra M Sitár, Mešťánek  Adámi, Benický 11/15 15/5 15/0
 
  • CEVA Trenčín B - Slávia Trnava, 5:3, (11/7)  

 

Výsledky 2. kola II. ligy zo dňa 7.12.2003 Bratislava

Spoje Bratislava B - Slávia Trnava  4:4  (8/9)
1.Dvojhra muži Novomeský T.Racko  15/5    15/3  
2.Dvojhra muži Prokop Stríž 4/15 15/7 15/9
1.Dvojhra ženy Fašungová Slováková 11/1 11/1
3.Dvojhra muži Andraščík Polák 4/15 1/15
MIX Pavlík, Matzová Šimek, Kojšová 11/15 12/15
1. Štvorhra M Novomeský, Andraščík T.Racko, Polák 3/15 5/15
Štvorhra Ž Matzová, Lauková Kojšová, Lužáková  3/15 10/15
2. Štvorhra M Prokop, Pavlík  J.Rosina, Stríž 15/7 15/7
 
 
Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B  3:5  (7/10)
1.Dvojhra muži Novomeský Starosta  15/5    15/4  
2.Dvojhra muži Prokop Kováč J. 15/12 7/15 6/15
1.Dvojhra ženy Fašungová Bibelová 8/11 7/11
3.Dvojhra muži Pavlík Klačanský J. 3/15 5/15
MIX Andraščík, Matzová -   15/0 15/0
1. Štvorhra M Prokop, Novomeský J.Piovarči, J.Klačanský  3/15 3/15
Štvorhra Ž Lauková, Fašungová 15/0 15/0
2. Štvorhra M Pavlík, Andraščík Minárik, Hríbik 7/15 11/15
 
Spoje Bratislava C - Slávia Trnava   3:5  (9/12)
1.Dvojhra muži Budinský T.Racko  12/15    15/2    15/0  
2.Dvojhra muži Sládek Šimek 11/15 15/8 8/15
1.Dvojhra ženy Klečková Slováková 11/0 11/3
3.Dvojhra muži Meszaros Polák 14/17 7/15
MIX Guldan, Mrázová Šimek, Kojšová 9/15 15/5 5/15
1. Štvorhra M Budinský, Sládek T.Racko, Polák  4/15 15/11 6/15
Štvorhra Ž Mrázová, Klečková Kojšová, Lužáková 15/3 8/15 15/1
2. Štvorhra M Guldan, Meszaros J.Rosina, Stríž 3/15 7/15
 
Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B  5:3  (12/7)
1.Dvojhra muži Budinský Minárik  15/10    15/0  
2.Dvojhra muži Sládek Klačanský J. 13/15 15/13 12/15
1.Dvojhra ženy Mrázová Bibelová 11/3 11/8
3.Dvojhra muži Meszaros Hríbik 9/15 15/17
MIX Guldan, Klečková 15/0 15/0
1. Štvorhra M Budinský, Guldan J.Piovarči, J.Klačanský  15/13 7/15 8/15
Štvorhra Ž Mrázová, Klečková 15/0 15/0
2. Štvorhra M Sládek, Meszaros Minarik, Hríbik 15/11 6/15 17/14
 

 

Výsledky posledného kola II. ligy zo dňa 11.1.2004 Bratislava

Spoje Bratislava C - Slávia Trnava  6:2  (13/5)
1.Dvojhra muži Budinský J.Rosina  15/3    15/8  
2.Dvojhra muži Guldan Stríž 5/15 15/10 15/13
1.Dvojhra ženy Koščová Lužáková 11/0 11/3
3.Dvojhra muži Sládek Šimek 15/4 15/3
MIX Guldan, Mrázová Racko, Kojšová 8/15 8/15
1. Štvorhra M Budinský, Sládek T.Racko, Šimek 15/6 15/3
Štvorhra Ž Koščová, Mrázová Kojšová, Lužáková  15/4 15/3
2. Štvorhra M Sitár, Mešťánek  J.Rosina, Stríž 15/1 11/15 14/17
 
Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B  6:2  (13/4)
1.Dvojhra muži Budinský Starosta  15/2    15/4  
2.Dvojhra muži Guldan Klačanský J. 15/13 15/10
1.Dvojhra ženy Koščová Bibelová 11/5 11/0
3.Dvojhra muži Sládek Hríbik 17/15 15/13
MIX Sitár, Mrázová -   15/0 15/0
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Minárik, Hríbik  9/15 10/15
Štvorhra Ž Mrázová, Koščová 15/0 15/0
2. Štvorhra M Sitár, Mešťánek Kováč, Klačanský J. 15/14 6/8 scr.  0/W 
 
Spoje Bratislava B - HK Filozof Bratislava   5:3  (10/6)
1.Dvojhra muži Novomeský Krakovský  15/12    15/8  
2.Dvojhra muži Prokop Scholtz 8/15 5/15
1.Dvojhra ženy Lauková Čanigová 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Gavalier Adámi 4/15 13/15
MIX Pavlík, Matzová Schon, Scholtzová 15/12 15/6
1. Štvorhra M Novomeský, Prokop Krakovský, Schon  15/10 15/11
Štvorhra Ž Lauková, Fašungová Čanigová, Scholtzová 15/1 15/12
2. Štvorhra M Pavlík, Gavalier Krajčovič, Adámi 11/15 8/15
 
  • CEVA Trenčín B - Slávia Trnava, 3:5, (6/11)  

 

Konečná Tabuľka

1. Spoje Bratislava C 6 5 0 1 33:15  10
2. Slávia Trnava 6 3 1 2 25:23  7
3. CEVA Trenčín B 6 3 0 3 24:24  6
            
4. Spoje Bratislava B 5 2 1 2 21:19  5
5. HK Filozof Bratislava  5 0 0 5 9:31  0


Výsledky OM SR - oblasť Západ na sezónu 2003/2004

Výsledky OM SR žiackych družstiev - oblasť Západ Trenčín 22.2.2004

Skupina A:

ČERTi Nové Zámky

Spoje Bratislava C

ČERTi Nové Zámky

MI Trenčín D

5:2  (11:5)

ČERTi Nové Zámky

M-Šport Trenčín B

M-Šport Trenčín B

4:3  (9:7)

6:1  (12:3)

MI Trenčín A

7:0 (14:0)

MI Trenčín A

   

Skupina B:

M-Šport Trenčín A

BC ZŠ G.Cz. Nové Zámky

M-Šport Trenčín A

MI Trenčín C

7:0  (14:0)

Spoje Bratislava B

Spoje Bratislava B

Spoje Bratislava B

6:1  (13:2)

7:0  (14:0)

CEVA Trenčín A

5:2  (12:5)

CEVA Trenčín A

Skupina C:

ŠK Benni Nitra

Cirkevná ZŠ Nové Zámky

ŠK Benni Nitra

CEVA Trenčín B

4:3  (8:6)

MI Trenčín B

MI Trenčín B

MI Trenčín B

4:3  (8:6)

6:1  (13:2)

Spoje Bratislava A

7:0  (14:1)

Spoje Bratislava A

 

Finálová skupina:

BK MI Trenčín A

Spoje Bratislava A

CEVA Trenčín A

1. BK MI Trenčín A

4:3  (10:7)

5:2  (11:5)

2. Spoje Bratislava A

3:4  (7:10)

4:3  (9:6)

3. CEVA Trenčín A

2:5  (5:11)

3:4  (6:9)

 

Stretnutia o 10.-15.miesto:

Spoje Bratislava C - MI Trenčín D 5:2  (10:5),  MI Trenčín C - BC ZŠ G.Czuczora Nové Zámky 5:2  (11:4),

CEVA Trenčín B - Cirkevná ZŠ Nové Zámky  7:0  (14:1).

Niektoré najzaujímavejšie výsledky:

Ludík - J.Vícen 11/8,11/9, Fašung - Lašo 11/6,8/11,11/5, Gajdošíková - B.Haringová 1/11,13/12,11/6, Martišová, Poláková - Hájeková, Gajdošíková 11/2,11/7, Hulín, Lišková - Kozák, Starostová 11/8,11/13,11/5, M.Piovarči - Lašo 4/11,11/8,11/4, Ludík - Masarik 11/1,11/3, Martišová, Poláková - Šidlová, Starostová 11/5,11/4, M.Piovarči, Šidlová - Fašung, Poláková 4/11,11/1,13/11, J.Vícen,Vachálek - Kozák,Masarik 11/6,11/9.

 

Konečné poradie

  1.       BK MI Trenčín A

  2.       Spoje Bratislava A

  3.       CEVA Trenčín A

  4.-6.  ČERTi Nové Zámky

            BK MI Trenčín B

            Spoje Bratislava B

  7.-9.   M- Šport Trenčín A

            M - Šport Trenčín B

            ŠK Benni Nitra

10.-12. Spoje Bratislava C

            BK MI Trenčín C

            CEVA Trenčín B

13.-15. BK MI Trenčín D 

            BC ZŠ G.Czuczora NZ

           Cirkevná ZŠ Bernoláka NZ

 

Výsledky OM SR dorasteneckých družstiev - oblasť Západ Bratislava 29.2.2004

Turnaj zorganizovala TJ Spoje Bratislava v svojej športovej hale v Podunajských Biskupiciach za účasti 7 družstiev. Celkovo sa odohralo 12 stretnutí. Na M SR dorasteneckých družstiev do Prešova postúpili družstvá BK MI Trenčín A a CEVA Trenčín A. Súťaže sa nezúčastnilo družstvo ŠK Benni Nitra, hoci to bolo jeho povinnosťou ako účastníka I.ligy. Prípadom sa bude zaoberať ŠTK.

  
Výsledky stretnutí kvalifikačného kola:
Spoje Bratislava A - CEVA Trenčín B  7:0 (14:1), CEVA Trenčín A - Spoje Bratislava B  4:3 (9:6), BK MI Trenčín B - ČERTi Nové Zámky 7:0 (14:0). Družstvo BK MI Trenčín A bolo nasadené priamo do finálovej skupiny.
Finálová skupina:

BK MI Trenčín A

CEVA Trenčín A

BK MI Trenčín B

Spoje Blava A

1. BK MI Trenčín A

6:1  (12:3)

4:3  (10:6)

5:2  (10:4)

2. CEVA Trenčín A

1:6  (3:12)

4:3  (8:7)

4:3  (8:7)

3. BK MI Trenčín B

3:4  (6:10)

3:4  (7:8)

4:3  (8:8)

4. Spoje Bratislava A

2:5  (4:10)

3:4  (7:8)

3:4  (8:8)

 
 
 Skupina o 5.-7.miesto:

Spoje Blava B

CEVA Trenčín B

ČERTi N. Zámky

5. Spoje Bratislava B

4:3  (8:6)

5:2  (10:5)

6. CEVA Trenčín B

3:4  (6:8)

5:1  (10:2)

7. ČERTi Nové Zámky

2:5  (5:10)

1:5  (2:10)

 
Niektoré najzaujímavejšie výsledky:
Starosta - Pajtina 15/7,17/14, J.Kováč, Starosta - Pajtina, Bočák 15/10,12/15,15/10, Pastuchová, V.Klečková - Lišková, Halušicová 15/12,17/15, Klačanský, Starostová - J.Vícen, V.Klečková 15/13,15/13, J.Kováč, Starosta - J.Vícen, Andraščík 9/15,15/5,15/4, Pastuchová, V.Klečková - V.Ludíková, Matečná 15/7,15/13.
 
 
 

 

Výsledky M SR na sezónu 2003/2004

 

Výsledky M SR žiackych družstiev

Spoje Bratislava  - LOKO Košice  3:4  (7/9)
1.Dvojhra muži J.Vícen I.Poláček  11/0    11/4  
2.Dvojhra muži Fašung M.Tomčík 11/13 5/11
1.Dvojhra ženy Poláková Fiľová 11/9 2/11 7/11
2.Dvojhra ženy B.Haringová Jozefjaková 13/11 9/11 11/8
MIX J.Vícen,N.Klečková M.Tomčík, Fiľová 7/11 11/13
1. Štvorhra M Fašung, Vachálek  T. Koribský, Hornung 7/11 2/11
Štvorhra Ž Poláková, Martišová Jozefjaková, Štecová  11/3 11/1
 
 
Spoje Bratislava  - BK MI Trenčín  3:4  (6/9)
1.Dvojhra muži J.Vícen Ludík  11/1    11/7  
2.Dvojhra muži Fašung Lašo 5/11 6/11
1.Dvojhra ženy Poláková Lišková 3/11 6/11
2.Dvojhra ženy B.Haringová Hájeková 0/11 4/11
MIX Vachálek, Martišová Hulín,Lišková 12/13 1/11
1. Štvorhra M Fašung, J. Vícen  Ludík, Lašo 11/1 11/9
Štvorhra Ž Poláková, Martišová I.Gajdošíková, Hájeková  8/11 11/5 11/8
 
 
Spoje Bratislava  - BC Prešov  0:7  (0/14)
1.Dvojhra muži Kuchyňár Kožár  0/11    0/11  
2.Dvojhra muži Vachálek M. Eliáš 1/11 1/11
1.Dvojhra ženy Poláková Z.Orlovská 5/11 2/11
2.Dvojhra ženy B.Haringová Tomková 7/11 0/11
MIX J.Vícen, N.Klečková Poklemba,Kačmarová 1/11 8/11
1. Štvorhra M Fašung, J. Vícen  M. Eliáš, Kožár 3/11 3/11
Štvorhra Ž Martišová, Poláková Kačmarová, Z.Orlovská  0/11 3/11
 
  • BK MI Trenčín - BC Prešov, 1:6, ( 2/13)  
  • BK MI Trenčín- LOKO Košice, 2:5, (6/11)   
  • BC Prešov -LOKO Košice, 7:0, (14/0)    

 

Konečná Tabuľka

1. BC Prešov 3 3 0 0 20:1  6
2. Lokomotíva Košice 3 2 0 1 9:12  4
3. BK MI Trenčín 3 1 0 2 7:14  2
4. Spoje Bratislava  3 0 0 3 6:15  0
 

Súpisky družstiev pre sezónu 2003/2004

Súpisky Ligových družstiev

Súťaž - I. liga dospelých 2003/2004
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1.

Šulko Marian

28.11.1976

1/dosp.

2.

Krška Roman

6.4.1984

1/U19.

3.

Navrátil Lukáš

6.3.1980

2/dosp.

4.

Felgr Martin

17.10.1977

2/dosp.

 

 

 

 

2.

Felgrová Alexandra 

22.4.1979

2/dosp.

6.

Šajgalíková Zuzana

23.7.1987

3/dosp.

Náhradníci družstva

5.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

2/dosp.

6.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/U19.

7.

Ďurman Juraj

29.12.1976

3/dosp.

8.

Pavlík Pavel

2.12.1976

 

 

 

 

 

1.

Koščová Katarína

18.7.1981

2/dosp.

3.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

2/U19.

4.

Mrázová Ivana

18.9.1976

2/dosp.

5.

Klečková Vanda

6.1.1986

2/U19.

Vedúci družstva : Marian Šulko
 
 
Súťaž - II. liga dospelých 2003/2004
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/U19.

2.

Prokop Vladimír

28.11.1983

3/dosp.

3.

Ďurman Juraj

29.12.1976

3/dosp.

4.

Pavlík Pavel

2.12.1976

 

5.

Andraščík Matej

2.1.1988

2/U15.

6.  

Gavalier Michal

12.5.1988

2/U15.

 

 

 

  

 

  

 

 

1.

Grauzelová Ľudmila

18.2.1983

3/dosp.

2.

Lauková Michaela

27.10.1985

3/dosp.

3.

Matzová Zuzana

13.8.1978

3/dosp.

4.

Fašungová Monika

9.4.1988

2/U15.

Vedúci družstva : Zuzana Matzová
 
Súťaž - II. liga dospelých 2003/2004
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

2/dosp.

2.

Guldan Filip

25.10.1951

3/dosp.

3.

Sládek Dušan

15.11.1956

 

4.

Meszáros Roman

13.11.1965 

 

5.

Mešťánek Eugen

28.4.1952

 

6. 

Sitár Ján

23.10.1954

3/dosp.

     

 

 

        

1.

Koščová Katarína

18.7.1981

2/dosp.

2.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

2/U19.

3.

Mrázová Ivana

18.9.1976

2/dosp.

4.

Klečková Vanda

6.1.1986

2/U19.

5.

Kuchyňárová Eva

16.8.1982

3/dosp.

6.

Šidlová Kristína

1.4.1986

3/U17.

Vedúci družstva : Filip Guldan

 

Súpisky na OM SR žiackych družstiev - oblasť Západ

OM SR Západ žiackych družstiev 2003/2004
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Jarolím

1.10.1989

2/U15

2.

Fašung Tomáš

13.1.1990

2/U15

3.

Vachálek Juraj

30.10.1990

2/U13 

 

 

 

 

 

 

    

   

1.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U15

2.

Haringová Barbora

7.5.1990

1/U13

3.

Martišová Dominika

18.3.1989

2/U15

Vedúci družstva :Roland Kitt

 

OM SR Západ žiackych družstiev 2003/2004
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

2/U15

2.

Lauko Ján

6.1.1989

3/U15

3.

Haring Miroslav

12.2.1993

2/U15 

   

   

   

      

 

 

          

               

1.

Klečková Nina

12.5.1989

2/U15

2.

Haringová Zuzana

2.2.1989

2/U15

3.

Strungová Nicole

2.10.1991

3/U13 

 

 

 

 

Vedúci družstva :Miroslav Haring

 

OM SR Západ žiackych družstiev 2003/2004
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Martin

14.1.1993

2/U13

2.

Krajči Andrej

26.10.1992

 

3.

Kandráč Patrick

1.7.1994

  

 

 

      

        

 

 

        

                 

1.

Rozsívalová Nina

24.1.1990

3/U13 

2.

Kudláčová Alexandra

2.12.1994

  

3.

Palušová Lenka

18.6.1994

 

 

 

  

 

Vedúci družstva :Filip Guldan

 

Súpisky na OM SR dorasteneckých družstiev - oblasť Západ

OM SR Západ dorasteneckých družstiev 2003/2004
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Jarolím

1.10.1989

2/U13

2.

Andraščík Matej

2.1.1988

2/U15

4.

Fašung Tomáš

13.1.1990

2/U15 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

2/U17

2.

Klečková Vanda

6.1.1986

2/U17

3.

Fašungová Monika

9.4.1988

3/U15

Vedúci družstva :Filip Guldan
OM SR Západ dorasteneckých družstiev 2003/2004
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Gavalier Michal

12.5.1988

2/U15

3.

Vachálek Juraj

30.10.1990

2/U13 

4.

Lauko Ján

6.1.1989

3/U15 

 

 

 

 

1.

Lauková Michaela

27.10.1985

3/dos.

2.

Haringová Barbora

7.5.1990

1/U13

3.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U15

4.

Klečková Nina

12.5.1989

2/U15

Vedúci družstva :Filip Guldan

Súpisky na M SR žiackych družstiev

M SR žiackych družstiev 2003/2004
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Vícen Jarolím

1.10.1989

2/U15

2.

Fašung Tomáš

13.1.1990

2/U15

3.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

2/U15 

4.

Vachálek Juraj

30.10.1990

2/U13 

 

 

 

 

 

 

    

   

1.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U15

2.

Klečková Nina

12.5.1989

2/U15

3.

Haringová Zuzana

2.2.1989

1/U13

4.

Martišová Dominika

18.3.1989

2/U15

Vedúci družstva :Filip Guldan

 


Späť na začiatok
 
Späť na úvod
 
Posledná úprava stránky bola vykonaná 15.6.2004