Archív výsledkov pre sezónu 2002/2003

Obsah:

I. liga 2002/2003 II. liga 2002/2003

Súpisky družstiev pre sezónu 2002/2003

Výsledky OM SR - oblasť Západ na sezónu 2002/2003

Výsledky M SR na sezónu 2002/2003

Dunajský pohár 2002


I.Liga 2002/2003

Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 26. - 27.10.2002 Bratislava, Košice

Spoje Bratislava A - BK MI Trenčín  1:7  (4/14)
1.Dvojhra muži Šulko Ludík T.  15/11    15/9  
2.Dvojhra muži Budinský Kohút 9/15 15/12  13/15 
1.Dvojhra ženy Koščová Ludíková K. 5/11 3/11
3.Dvojhra muži Sládek Marček 4/15 12/15
MIX Navrátil L., Felgrová Cyprián, Ludíková V. 11/9 5/11 6/11
1. Štvorhra M Šulko, Sládek Cyprián, Marček 8/15 11/15
Štvorhra Ž Felgrová,Koščová Ludíková V.+ K.  8/11 9/11
2. Štvorhra M Budinský, Navrátil L.  Kohút, Ludík T. 8/15 9/15
 
 

Spoje Bratislava A - CEVA Trenčín B  5:3  (12/8)
1.Dvojhra muži Šulko Piliš  10/15    15/1   15/6
2.Dvojhra muži Ďurman Piovarči I. 15/5 11/15  15/13  
1.Dvojhra ženy Koščová Kuttnerová 10/13 11/2 6/11
3.Dvojhra muži Budinský Bár 15/11 15/1
MIX Felgr M., Felgrová Piovarči I., Šidlová 13/11 5/11 3/11
1. Štvorhra M Šulko, Ďurman Piliš, Rosina G.  15/4 15/4
Štvorhra Ž Felgrová, Koščová Šidlová, Kollárová 11/6 13/10
2. Štvorhra M Felgr M., Budinský Bár, Tetur 8/15 8/15

 

Spoje Bratislava A - CEVA Trenčín A   7:1  (14/2)
1.Dvojhra muži Šulko Matejka  15/5    15/2  
2.Dvojhra muži Navrátil L. Hríbik 15/7 15/9
1.Dvojhra ženy Koščová Sládeková 7/11 0/11
3.Dvojhra muži Budinský Křenek 15/5 15/13
MIX Felgr M., Felgrová Matejka, Sládeková W/0 W/0
1. Štvorhra M Šulko, Felgr M.  Hríbik, Křenek 15/8 15/7
Štvorhra Ž Felgrová, Koščová Bibelová, Szucsová K. 11/0 11/6
2. Štvorhra M Budinský, Navrátil L.  - 15/0 15/0

 

  • BK MI Trenčín - CEVA Trenčín A, 3:5, (8/11) 
  • CEVA Trenčín A- CEVA Trenčín B, 5:3, (11/6) 
  • CEVA Trenčín B - BK MI Trenčín, 2:6, (5/12) 
  • ATU Košice - LOKO Košice, 4:4, (8/9) 
  • LOKO Košice - ČERTi N. Zámky, 8:0, (16/0)
  • LOKO Košice - BENNI Nitra, 8:0, (16/1)
  • ATU Košice - BENNI Nitra, 6:2, (13/4)
  • ATU Košice - ČERTi N. Zámky, 7:1, (14/3)
  • ČERTi N. Zámky - BENNI Nitra, 2:6, (5/13)

 

Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 14.12.2002 Trenčín, Košice

ATU Košice - Spoje Bratislava A  7:1  (14/2)
1.Dvojhra muži Turlík Šulko  1/15    7/15  
2.Dvojhra muži Mečár Krška 15/11 15/1
1.Dvojhra ženy Bobrovská Pastuchová 11/4 11/1
3.Dvojhra muži Eliaš R. Navrátil L. 15/3 15/6
MIX Skočdopole, Špilárová Felgr M., Klečková V. 11/1 11/3
1. Štvorhra M Tomčko L., Mečár Šulko, Krška 15/5 15/12
Štvorhra Ž Bobrovská, Špilárová Pastuchová, Klečková  11/6 11/4
2. Štvorhra M Skočdopole, Eliaš R.  Felgr M., Navrátil L. 15/0 15/7

 

LOKO Košice - Spoje Bratislava A  7:1  (14/2)

1.Dvojhra muži Csiszer Šulko  7/15    4/15  
2.Dvojhra muži Kaposi Krška 15/4 15/8
1.Dvojhra ženy Orlovská K. Pastuchová 11/0 11/2
3.Dvojhra muži Matejka Navrátil L. 15/10 15/8
MIX Fiľ J., Zábavníková Felgr M., Klečková V. 11/3 11/6
1. Štvorhra M Csiszer, Kaposi Šulko, Krška 15/13 15/12
Štvorhra Ž Orlovská K., Zábavníková Pastuchová, Klečková  11/0 11/2
2. Štvorhra M Matejka, Fiľ J.  Felgr M., Navrátil L. 15/3 15/4
 

 

Priebežná Tabuľka

1. LOKO Košice 5 4 1 0 35:5  9
2. ATU Košice 5 4 1 0 30:10  9
3. CEVA Trenčín A 5 2 1 2 18:22  5
4. BENNI Nitra 5 2 1 2 17:23  5
5. BK MI Trenčín  5 2 0 3 18:22  4
6. Spoje Bratislava A 5 2 0 3 15:25  4
7. ČERTi N. Zámky     5 2 0 3 14:26  4
8. CEVA Trenčín B 5 0 0 5 13:27  0

Výsledky 3. kola I. ligy zo dňa 15.2.2003 Trenčín, Nové Zámky

Spoje Bratislava A - ČERTi N. Zámky  5:3  (12/8)
1.Dvojhra muži Šulko Štika  7/15    15/12    15/12  
2.Dvojhra muži Krška Bednář 15/6 11/15  6/15 
1.Dvojhra ženy Felgrová Cibáková 11/9 13/10
3.Dvojhra muži Navrátil L. Esse 15/1 15/4
MIX Felgr, Koščová Balková, Šimo-Svrčer  11/1 7/11 11/2
1. Štvorhra M Šulko, Krška Bednář, Štika 15/11 7/15 11/15
Štvorhra Ž Felgrová,Koščová Balková,Cibáková  5/11 4/11
2. Štvorhra M Felgr, Navrátil L.  Gašparovský, Šimo-Svrček 15/5 15/7
 
 
Spoje Bratislava A - BENNI Nitra   6:2  (13/5)
1.Dvojhra muži Šulko Brestovský J.  15/10    15/7  
2.Dvojhra muži Krška Fiľ K. 7/15 8/15
1.Dvojhra ženy Koščová Šprtelová 11/0 11/3
3.Dvojhra muži Navrátil L. Brestovský M. 15/10 12/15 15/11
MIX Felgr, Felgrová Brestovský A., Ostertágová  11/4 11/7
1. Štvorhra M Šulko, Krška Brestovský J., Fiľ K.  15/10 15/5
Štvorhra Ž Felgrová, Koščová Bellová, Ostertágová 11/2 11/2
2. Štvorhra M Felgr, Navrátil L. Brestovský A+M. 6/15 15/9 3/15
 
  • BK MI Trenčín - BENNI Nitra, 4:4, ( 9/9)  
  • BK MI Trenčín- ČERTi N. Zámky, 4:4, (11/10)   
  • CEVA Trenčín A -LOKO Košice, 1:7, (2/14)    
  • CEVA Trenčín A - ATU Košice, 2:6, (4/12)     
  • CEVA Trenčín B- LOKO Košice, 1:7, (3/14)   
  • CEVA Trenčín B- ATU Košice, 2:6, (4/13)     

 

Priebežná Tabuľka

1. LOKO Košice 7 6 1 0 48:8  13
2. ATU Košice 7 6 1 0 43:13  13
3. Spoje Bratislava A 7 4 0 3 26:30  8
4. BK MI Trenčín  7 2 2 3 26:30  6
5. BENNI Nitra  7 2 2 3 23:33  6
6. ČERTi N. Zámky 7 2 1 4 21:35  5
    CEVA Trenčín A     7 2 1 4 21:35  5
8. CEVA Trenčín B 7 0 0 7 16:40  0

 

Výsledky posledného kola I. ligy zo dňa 30.3.2003 Prešov, Nové Zámky

Spoje Bratislava A - LOKO Košice  0:8  (0/16)
1.Dvojhra muži Šulko Matejka  7/15    2/15  
2.Dvojhra muži Krška Gutarev 1/15 8/15
1.Dvojhra ženy Felgrová Orlovská K. 8/11 0/11
3.Dvojhra muži Budinský Fiľ J. 13/15 13/15
MIX Navrátil L., Koščová Konach, Zabavníková  2/11 3/11
1. Štvorhra M Šulko, Budinský Matejka, Konach 1/15 7/15
Štvorhra Ž Felgrová, Koščová Orlovská,Zabavníková  1/11 4/11
2. Štvorhra M Krška, Navrátil L.  Fiľ.J, Gutarev 1/15 11/15
 
 
Spoje Bratislava A - ATU Košice   1:7  (2/14)
1.Dvojhra muži Šulko Turlík  15/1    15/4  
2.Dvojhra muži Krška Mečár 5/15 5/15
1.Dvojhra ženy Felgrová Procházková 1/11 4/11
3.Dvojhra muži Budinský Skočdopole 7/15 15/17
MIX Navrátil L., Koščová Tomčko L., Bobrovská  4/11 1/11
1. Štvorhra M Šulko, Budinský Tomčko L., Mečár  2/15 6/15
Štvorhra Ž Felgrová, Koščová Procházková, Bobrovská 1/11 8/11
2. Štvorhra M Krška, Navrátil L. Turlík, Skočdopole 14/17 16/17
 
 

Spoje Bratislava A - BK MI  Trenčín   6:2  (12/7)
1.Dvojhra muži Šulko Ludík P.  15/1    15/1  
2.Dvojhra muži Navrátil L. Šišovský 13/15 15/5 15/6
1.Dvojhra ženy Koščová Halušicová 5/11 11/3 11/5
3.Dvojhra muži Budinský Marček 15/10 9/15 17/16
MIX Krška, Felgrová Marček, Ludíková V.  11/6 11/7
1. Štvorhra M Šulko, Budinský Ludík P., Šišovský  10/15 10/15
Štvorhra Ž Koščová, Felgrová Halušicová, Ludíková V. 5/11 5/11
2. Štvorhra M Krška, Navrátil L. - 15/0 15/0

  • BK MI Trenčín - ATU Košice, 0:8, ( 2/16)  
  • BK MI Trenčín- LOKO Košice, 0:8, (0/16)   
  • ATU Košice -LOKO Košice, 5:3, (11/8)    
  • ČERTi N. Zámky - CEVA Trenčín B, 7:1, (14/5)     
  • BENNI Nitra- CEVA Trenčín A, 4:4, (9/9)   
  • BENNI Nitra- CEVA Trenčín B, 6:2, (12/7)   
  • CEVA Trenčín A- CEVA Trenčín B, 4:4, (9/8)   
  • BENNI Nitra- ČERTi N. Zámky, 4:4, (9/9)   
  • ČERTi N. Zámky - CEVA Trenčín A, 5:3, (11/6)     
 

 

Konečná Tabuľka

1. ATU Košice 10 9 1 0 62:18 19
2. LOKO Košice 10 8 1 1 68:12 17
3. Spoje Bratislava 10 5 0 5 33:47 10
4. BK MI Trenčín 10 2 2 6 28:52 6
     
5. BENNI Nitra  10 3 4 3 37:43 10
6. ČERTi N. Zámky  10 4 2 4 37:43 10
7. CEVA Trenčín A  10 2 3 5 32:48 7
7. CEVA Trenčín B  10 0 1 9 23:57 1

II.Liga 2002/2003

Výsledky 1. kola II. ligy zo dňa 27.10.2002 Bratislava

Spoje Bratislava C - HK Filozof Bratislava  8:0  (16/2)
1.Dvojhra muži Novomeský Scholtz  15/1    17/15  
2.Dvojhra muži Mešťánek Adámi 15/4 12/15  15/10 
1.Dvojhra ženy Pastuchová Beňová 11/0 11/0
3.Dvojhra muži Meszáros Benkovič 15/3 15/7
MIX Guldan,Klečková Scholtz, Scholtzová 11/6 9/11 11/6
1. Štvorhra M Guldan, Mešťánek Benkovič, Adámi 15/9 15/2
Štvorhra Ž Pastuchová,Klečková Scholtzová,Beňová  11/4 11/2
2. Štvorhra M Meszáros, Novomeský  - 15/0 15/0
 
 
Spoje Bratislava B - Spoje Bratislava C  5:3  (11/9)
1.Dvojhra muži Navrátil Novomeský  15/13    15/13  
2.Dvojhra muži Stuška Sládek 8/15 9/15
1.Dvojhra ženy Kousalová Pastuchová 11/4 2/11 11/7
3.Dvojhra muži Prokop Meszáros 3/15 8/15
MIX Keníž,Guldanová Guldan, Klečková V.  9/11 11/0 11/6
1. Štvorhra M Navrátil, Stuška Guldan, Meszáros  10/15 15/8 15/13
Štvorhra Ž Kousalová, Mrázová Pastuchová, Klečková 11/7 11/4
2. Štvorhra M Prokop, Keníž Sládek, Mešťánek 15/8 5/15 11/15
 
 

Spoje Bratislava B - HK Filozof Bratislava  8:0  (16/1)

1.Dvojhra muži Ďurman Scholtz  15/0   15/0  
2.Dvojhra muži Stuška Adámi 15/0 15/3
1.Dvojhra ženy Guldanová Scholtzová 11/3 11/6
3.Dvojhra muži Prokop Benkovič 15/13 15/9
MIX Keníž,Kousalová Scholtz, Beňová 11/0 11/0
1. Štvorhra M Ďurman, Prokop  Benkovič, Adámi 11/15 17/14 17/16
Štvorhra Ž Kousalová, Mrázová Scholtzová,Beňová  11/2 11/0
2. Štvorhra M Keníž, Stuška  - 15/0 15/0
 
  • Slávia Trnava - ČERTi N. Zámky B, 5:3  

 

Výsledky 2. kola II. ligy zo dňa 14.12.2002 Bratislava

Spoje Bratislava B - Slávia Trnava  1:7  (3/14)

1.Dvojhra muži Ďurman T.Racko  6/15   5/15  
2.Dvojhra muži Keníž P.Polák 13/15 2/15
1.Dvojhra ženy Michalovičová Ormandyová 11/3 11/4
3.Dvojhra muži Prokop Šimek 6/15 12/15
MIX Beljajev,Kuchyňárová Šimek, Kojšová 1/11 1/11
1. Štvorhra M Ďurman, Keníž  T.Racko, P.Polák 3/15 5/15
Štvorhra Ž Michalovičová, Kuchyňárová Kojšová,Šimková  11/9 4/11  9/11 
2. Štvorhra M Prokop, Beljajev  J.Rosina, Stríž 9/15 4/15

 

Spoje Bratislava B - ČERTi N. Zámky B  2:6  (5/12)

1.Dvojhra muži Keníž Štika  14/17   4/15  
2.Dvojhra muži Prokop Bednář 1/15 2/15
1.Dvojhra ženy Kuchyňárová Matečná 0/11 2/11
3.Dvojhra muži Beljajev Šimo-Svrček 1/15 3/15
MIX Ďurman,Michalovičová Šimo-Svrček, Matečná 6/11 13/12  9/11 
1. Štvorhra M Ďurman, Keníž  Štika, Bednář 3/15 3/15
Štvorhra Ž Michalovičová, Kuchyňárová Lukáčová,Šestáková 11/2 11/9
2. Štvorhra M Prokop, Beljajev  - 15/0 15/0

 

Spoje Bratislava C - Slávia Trnava  5:3  (10/8)

1.Dvojhra muži Novomeský T.Racko  12/15   11/15  
2.Dvojhra muži Sládek P.Polák 10/15 15/8  15/8 
1.Dvojhra ženy Šidlová Kojšová 9/11 11/0 11/3
3.Dvojhra muži Meszáros Šimek 17/16 15/5
MIX Guldan, Grauzelová Šimek, Kojšová 2/11 8/11
1. Štvorhra M Guldan, Meszáros T.Racko, P.Polák 4/15 11/15
Štvorhra Ž Šidlová, Grauzelová Ormandyová,Šimková  11/7 11/2
2. Štvorhra M Sitár, Sládek  J.Rosina, Stríž 15/9 15/8

 

Spoje Bratislava C - ČERTi N. Zámky B  3:5  (6/11)

1.Dvojhra muži Novomeský Štika  10/15   2/15  
2.Dvojhra muži Sládek Bednář 6/15 3/15
1.Dvojhra ženy Šidlová Matečná 2/11 11/8 11/1
3.Dvojhra muži Meszáros Šimo-Svrček 9/15 16/17
MIX Sitár,Grauzelová Bednář, Matečná 4/11 3/11
1. Štvorhra M Guldan, Meszáros Štika, Šimo-Svrček 11/15 3/15
Štvorhra Ž Šidlová, Grauzelová Lukáčová,Šestáková 11/6 11/5
2. Štvorhra M Sitár, Sládek  - 15/0 15/0
  • HK Filozof Bratislava - Slávia Trnava, 1:7  
  • HK Filozof Bratislava - ČERTi N. Zámky B, 0:7  

 

Priebežná Tabuľka

1. Slávia Trnava 4 3 0 1 22:10 6
2. ČERTi N. Zámky B 4 3 0 1 21:10 6
3. Spoje Blava C 4 2 0 2 19:13 4
4. Spoje Blava B 4 2 0 2 16:16 4
5. HK Filozof BA  4 0 0 4 1:30 0

 

Výsledky posledného kola II. ligy zo dňa 16.2.2003 Trnava

Spoje Bratislava C - Slávia Trnava  5:3  (10/9)

1.Dvojhra muži Novomeský T.Racko  3/15   2/15  
2.Dvojhra muži Sládek P.Polák 1/15 15/7 15/3
1.Dvojhra ženy Pastuchová Kojšová 11/5 11/0
3.Dvojhra muži Meszáros Šimek 14/17 15/9 15/11
MIX Guldan,Klečková Šimek, Kojšová 5/11 3/11
1. Štvorhra M Sládek, Meszáros  T.Racko, P.Polák 3/15 3/15
Štvorhra Ž Pastuchová, Klečková Lužáková,Šimková  11/5 11/2
2. Štvorhra M Sitár, Mešťánek  J.Rosina, Stríž 9/15 15/13 15/10
  • Spoje Bratislava C - ČERTi N. Zámky B, 8:0,  kont. 
  • Slávia Trnava - ČERTi N. Zámky B, 8:0,  kont. 
 
 

Výsledky posledného kola II. ligy zo dňa 8.3.2003 Bratislava

Spoje Bratislava B - HK Filozof Bratislava  2:6  (4/14)

1.Dvojhra muži  Stuška Krakovský  15/10   12/15    15/5  
2.Dvojhra muži Prokop Adámi 4/15 9/15
1.Dvojhra ženy Kuchyňárová Sedláčková 6/11 13/10 11/1
3.Dvojhra muži Matz Benkovič 7/15 6/15
MIX Stuška, Guldanová Scholtz, Scholtzová 3/11 5/11
1. Štvorhra M Prokop, Matz  Scholtz, Krakovský   1/15 7/15
Štvorhra Ž Guldanová, Kuchyňárová Scholtzová, Sedláčková  3/11 7/11
2. Štvorhra M Benkovič, Adámi 0/15 0/15
 

 

Konečná Tabuľka

1. Slávia Trnava 6 4 0 2 33:15 8
2. Spoje Blava C 6 4 0 2 32:16 8
3. ČERTi N.Zámky B 6 2 0 4 21:26 4
4. Spoje Blava B 5 2 0 3 18:22 4
5. HK Filozof BA  5 1 0 4 7:32 2


Súpisky družstiev pre sezónu 2002/2003

Súpisky Ligových družstiev

Súťaž - I. liga dospelých 2002/2003
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1.

Šulko Marian

28.11.1976

1/dosp.

2.

Krška Roman

6.4.1984

1/U19

3.

Puchoň Jozef

6.8.1981

2/dosp.

9.

Felgr Martin

17.10.1977

1/dosp.

 

 

 

 

1.

Koščová Katarína

18.7.1981

2/dosp.

3.

Felgrová Alexandra

22.4.1979

2/dosp.

Náhradníci družstva

4.

Navrátil Lukáš

6.3.1980

2/dosp.

5.

Ďurman Juraj

29.12.1976

2/dosp.

6.

Keníž Pavol

3.9.1978

2/dosp.

7.

Stuška Matej

20.4.1980

2/dosp.

8.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

3/dosp.

9.

Sládek Dušan

15.11.1956

 

 

 

 

 

2.

Mrázová Ivana

18.9.1976

2/dosp.

4.

Kousalová Iveta

26.4.1984

2/U19

Vedúci družstva : Marian Šulko
 
 
 
Súťaž - II. liga dospelých 2002/2003
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Navrátil Lukáš

6.3.1980

2/dosp.

2.

Ďurman Juraj

29.12.1976

2/dosp.

3.

Keníž Pavol

3.9.1978

2/dosp.

4.

Stuška Matej

20.4.1980

2/dosp.

5.

Prokop Vladimír

28.11.1983

3/dosp.

6.  

Beljajev Alexander

23.10.1983

3/dosp.

7.  

Matz Fridrich

1.2.1978

  

 

  

 

 

1.

Mrázová Ivana

18.9.1976

2/dosp.

2.

Kousalová Iveta

26.4.1984

2/U19

3.

Guldanová Zuzana

13.8.1978

2/dosp.

4.

Michalovičová Zuzana

30.5.1979

3/dosp.

5.

Kuchyňárová Eva

16.8.1982

3/dosp.

Vedúci družstva : Zuzana Guldanová
 
 
Súťaž - II. liga dospelých 2002/2003
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Guldan Filip

25.10.1951

2/dosp.

2.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/U19

3.

Sládek Dušan

15.11.1956

 

4.

Mešťánek Eugen

28.4.1952

 

5.

Sitár Ján

23.10.1954

 

6. 

Meszáros Roman 

13.11.1965    

   

     

   

       

        

1.

Grauzelová Ľudmila

18.2.1983

3/dosp.

2.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

2/U17

3.

Klečková Vanda

6.1.1986

2/U15

4.

Šidlová Kristína

1.4.1986

1/U15

Vedúci družstva : Filip Guldan

Súpisky na OM SR žiackych družstiev - oblasť Západ

OM SR Západ žiackych družstiev 2002/2003
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Andraščík Matej

2.1.1988

2/U15

2.

Vícen Jarolím

1.10.1989

2/U13

3.

Gavalier Michal

12.5.1988

3/U15 

4.

Lauko Ján

6.1.1989

2/U15 

 

 

 

 

 

 

    

   

1.

Fašungová Monika

9.4.1988

3/U15

2.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U13

3.

Martišová Dominika

18.3.1989

2/U13

4.

Klečková Nina

12.5.1989

2/U13

Vedúci družstva :Roland Kitt

 

 

OM SR Západ žiackych družstiev 2002/2003
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

3/U15

2.

Fašung Tomáš

13.1.1990

2/U13

3.

Vachálek Juraj

30.10.1990

3/U15 

   

   

   

      

 

 

          

               

1.

Haringová Barbora

7.5.1990

2/U13

2.

Haringová Zuzana

2.2.1989

2/U13

3.

Žiaková Sabina

4.9.1991

 

 

 

 

 

Vedúci družstva :Miroslav Haring

 

 

OM SR Západ žiackych družstiev 2002/2003
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Haring Miroslav

12.2.1993

3/U15

2.

Vícen Martin

14.1.1993

3/U15

3.

Lančarič Peter

8.3.1991

 

4.

Uríček Tomáš

9.6.1991

3/U13 

5.

Michalides Viktor

31.8.1990

3/U13 

 

 

      

        

 

 

        

                 

1.

Kačalová Jana

4.10.1990

 

2.

Rozsívalová Nina

24.1.1990

 

3.

Scholtzová Barbora

23.10.1991

3/U13

 

 

  

 

Vedúci družstva :Filip Guldan

 

 

Súpisky na OM SR dorasteneckých družstiev - oblasť Západ

OM SR Západ dorasteneckých družstiev 2002/2003
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Krška Roman

6.4.1984

1/U19

2.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/U19

3.

Andraščík Matej

2.1.1988

2/U15 

4.

Vícen Jarolím

1.10.1989

2/U13 

 

 

  

   

 

 

    

    

1.

Kousalová Iveta

26.4.1984

2/U19

2.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

2/U17

3.

Klečková Vanda

6.1.1986

2/U17

4.

Fašungová Monika

9.4.1988

3/U15

Vedúci družstva :Filip Guldan

 

Súpisky na M SR žiackych družstiev

M SR žiackych družstiev 2002/2003
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Andraščík Matej

2.1.1988

2/U15

2.

Vícen Jarolím

1.10.1989

2/U13

3.

Gavalier Michal

12.5.1988

3/U15 

4.

Lauko Ján

6.1.1989

2/U15 

 

 

 

 

 

 

    

   

1.

Fašungová Monika

9.4.1988

3/U15

2.

Poláková Linda

13.4.1989

2/U13

3.

Haringová Zuzana

2.2.1989

2/U13

4.

Klečková Nina

12.5.1989

2/U13

Vedúci družstva :Filip Guldan

 


Výsledky OM SR - oblasť Západ na sezónu 2002/2003

Výsledky OM SR žiackych družstiev - oblasť Západ

   Oblastné majstrovstvá SR Západ zmiešaných družstiev  žiakov usporiadala TJ Spoje Bratislava 1.3.2003 v svojej športovej hale v Podunajských Biskupiciach za účasti 10 družstiev.

   Systém turnaja bol taký, že najskôr sa hrali kvalifikačné zápasy, po ktorých sa vytvorila finálová skupina o 1.-3.miesto, druhá skupina o4.-6.miesto a tretia skupina o 7.-10.miesto.

   V týchto skupinách družstvá hrali každé s každým. Celkove sa odohralo 19 stretnutí, z toho jedno bolo kontumované pre neskorý príchod družstva.

   Prehľad výsledkov:

   kvalifikácia 1.kolo:

   Spoje B - MI TN C  6:1 (12:2),

   Spoje A - ZŠ Cirkevná N. Zámky 7:0 kont.,

   MI TN B - Spoje C  6:1 (12:2),

   ZŠ Czucz. N. Zámky - ČERTi 3:3 (7:6),

   2.kolo:

   CEVA - Spoje B 5:2 (10:4),

   Spoje A - MI TN B 7:0 (14:0),

   MI TN A - ZŠ Czucz.N.Zámky 7:0 (14:0),

   finálová skupina:

   Spoje A - CEVA 4:3 (9:6),

   MI TN A - CEVA 4:3 (10:6),

   Spoje A - MI TN A 5:2 (10:4),

   skupina o 4.-6.miesto:

   Spoje B - MI TN B 5:2 (10:4),

   Spoje B - ZŠ Czuczora 5:2 (10:4) - na ihrisku bol dosiahnutý výsledok 7:0, ale pre zle postavené dvojhry chlapcov zo strany Spoje B boli obidve skontumované v prospech ZŠ Czuczora,

   MI TN B-  ZŠ Czuczora 6:1 (12:3),

   skupina o 7.- 10.miesto:

   BK MI TN C - Spoje C 3:3 (7:6),

   BK MI TN C - ČERTi 6:0 (12:0),

   BK MI TN C - ZŠ Cirkevná 6:0 (12:0),

   Spoje C - ČERTi 3:3 (7:6),

   Spoje C - ZŠ Cirkevná 6:0 (12:0),

   ČERTi - ZŠ Cirkevná 4:2 (8:4).

 

 

Tabuľky skupín

1. Spoje Bratislava A

2

2 0 0 9:5  4
2. BK MI Trenčín A 2 1 0 1 6:8  2
3. CEVA Trenčín 2 0 0 2 6:8  0
    
1. Spoje Bratislava B 

2

2 0 0 10:4  4
2. BK MI Trenčín B 2 1 0 1 8:6  2
3. ZŠ G.Czuczora N.Zámky 2 0 0 2 3:11  0
    
1. BK MI Trenčín C 3 2 1 0 15:3  5
2. Spoje Bratislava C 3 1 2 0 12:6  4
3. ČERTi Nové Zámky 3 1 1 1 7:11  3
4. ZŠ Cirkevná N.Zámky 3 0 0 0 2:16  0

      

 

Konečné poradie

  1. Spoje Bratislava A

  2. BK MI Trenčín A

  3. CEVA Trenčín

  4. Spoje Bratislava B

  5. BK MI Trenčín B

  6. ZŠ G.Czuczora N.Zámky

  7. BK MI Trenčín C

  8. Spoje Bratislava C

  9. ČERTi Nové Zámky

10. ZŠ Cirkevná N.Zámky

 

 

   Niekoľko najzaujímavejších výsledkov: Andraščík,J.Vícen-Klačanský, Kozák 12/13,11/7,7/11, Fašungová, Poláková-Starostová, Šidlová 11/6,11/2, Kozák-Lašo 1/11,11/7,11/9, Klačanský,Kozák-  

   Lašo,Hulín 11/2, 9/11,11/3, Fašungová-Babálová 8/11,11/8,11/3, Poláková-Struhárová 11/3,11/1.

   Na majstrovstvá SR zmiešaných družstiev žiakov 22.3.2003 postúpili A družstvá Spoje Bratislava a BK MI Trenčín.

 

 

 


Výsledky OM SR dorasteneckých družstiev - oblasť Západ

 

  Oblastné majstrovstvá SR Západ zmiešaných družstiev dorastu usporiadala TJ Spoje Bratislava 8.3.2003 v svojej športovej hale v Podunajských Biskupiciach za účasti 6 družstiev.

   Systém turnaja bol taký, že najskôr sa hrali kvalifikačné zápasy, po ktorých sa vytvorila finálová skupina o 1.-3.miesto a druhá skupina o 4.-6.miesto. V týchto skupinách družstvá hrali

   každé s každým.

   Prehľad výsledkov -

   kvalifikačné zápasy:

   MI TN B - CEVA 6:1 (12:3),

   Spoje - ČERTi 5:0 (10:0),

   MI TN A - Nitra 7:0 (14:0),

   finálová skupina:

   MI TN A - MI TN B 6:1 (12:3),

   Spoje - MI TN B 4:3(10:6),

   MI TN A - Spoje 5:2 (10:5),

   skupina o 4.-6.miesto:

   CEVA - Nitra 4:2 (8:4),

   CEVA - ČERTi 6:0 (12:0),

   Nitra - ČERTi 3:1 (6:2).

  

 

Tabuľky skupín

1. BK MI Trenčín A

2

2 0 0 11:3  4
2. Spoje Bratislava 2 1 0 1 6:8  2
3. BK MI Trenčín B 2 0 0 2 4:10  0
    
4. CEVA Trenčín 

2

2 0 0 10:2  4
5. ŠK Benni Nitra 2 1 0 1 5:5  2
6. ČERTi Nové Zámky    2 0 0 2 1:9  0

 

 

 

 

 Niekoľko najzaujímavejších výsledkov: Klačanský-Richtárech 15/3,15/4, Lišková,Matečná-K.Ludíková,Struhárová 11/0,11/2, Kousalová-Lišková 11/4,11/7, Matečná-Pastuchová 5/11,11/8,11/6,

 Lišková, Matečná-Pastuchová,Klečková 5/11,11/6,11/3, Krška-Kohút 17/14,15/12, Marček-Novomeský 17/14,15/17,15/9, K.Ludíková-Kousalová 11/0,11/3.

 Na majstrovstvá SR zmiešaných družstiev dorastu v Bratislave 29.3.2003 postúpili družstvá BK MI Trenčín A a Spoje Bratislava.

 


Výsledky M SR na sezónu 2002/2003

Výsledky M SR žiackych družstiev

Spoje Bratislava  - LOKO Košice  4:3  (9/7)
1.Dvojhra muži J.Vícen M.Tomčík  1/11    2/11  
2.Dvojhra muži Gavalier Hornung 2/11 5/11
1.Dvojhra ženy Fašungová Fiľová 11/4 11/2
2.Dvojhra ženy Poláková Jozefjaková 11/0 11/3
MIX Andraščík, Fašungová M.Tomčík, Fiľová 11/4 3/11   8/11  
1. Štvorhra M Andraščík, J. Vícen  L. Tomčík, Hornung 12/13 11/1  11/6 
Štvorhra Ž Poláková, N.Klečková Jozefjaková, Štecová  11/2 11/8
 
 
Spoje Bratislava  - BK MI Trenčín  6:1  (13/2)
1.Dvojhra muži Andraščík Krivý  11/4    11/5  
2.Dvojhra muži Lauko Hulín 11/7 11/13  9/11
1.Dvojhra ženy Fašungová P.Struhárová 11/3 11/8
2.Dvojhra ženy Poláková Plesníková 11/0 11/1
MIX Andraščík, N.Klečková Ondrovič,Struhárová 11/1 11/5
1. Štvorhra M Gavalier, J. Vícen  Hulín, Ondrovič 11/4 11/2
Štvorhra Ž Fašungová, Z.Haringová Plesníková, Z.Ochodnická  11/0 11/4
 
 
Spoje Bratislava  - BC Prešov  0:7  (1/14)
1.Dvojhra muži Andraščík Kožár  3/11    3/11  
2.Dvojhra muži J.Vícen M. Eliáš 4/11 5/11
1.Dvojhra ženy Fašungová Bednárová 8/11 1/11
2.Dvojhra ženy Poláková Makarová 13/11 6/11  9/11
MIX Gavalier, N.Klečková Kožár,Z.Orlovská 1/11 0/11
1. Štvorhra M Andraščík, J. Vícen  M. Eliáš, Poklemba 2/11 8/11
Štvorhra Ž Fašungová, Poláková Kačmarová, Z.Orlovská  1/11 2/11
 
  • BK MI Trenčín - BC Prešov, 0:7, ( 0/14)  
  • BK MI Trenčín- LOKO Košice, 0:7, (1/14)   
  • BC Prešov -LOKO Košice, 7:0, (14/0)    

 

Konečná Tabuľka

1. BC Prešov 3 3 0 0 21:0  6
2. Spoje Bratislava 3 2 0 1 10:11  4
3. LOKO Košice 3 1 0 2 10:11  2
4. BK MI Trenčín  3 0 0 3 1:20  0
 
 

Výsledky M SR dorasteneckých družstiev

Spoje Bratislava  - BC Prešov  4:3  
1.Dvojhra muži Krška Závada  3/15    15/2    9/15  
2.Dvojhra muži Novomeský Smrek 15/9 15/4
1.Dvojhra ženy Kousalová Z.Orlovská 1/11 6/11
2.Dvojhra ženy Pastuchová Bednárová 11/3 11/7
MIX Krška, Kousalová Závada, Z.Orlovská 11/7 5/11   11/7  
1. Štvorhra M Novomeský, J. Vícen  Kožár, Smrek 9/15 2/15
Štvorhra Ž V.Klečková, Pastuchová Barteková, Makarová  11/7 11/4
 
 
Spoje Bratislava  - BK ATU Košice  4:3  
1.Dvojhra muži Andraščík L.Tomčko  7/15    2/15  
2.Dvojhra muži J.Vícen Lichanec 1/15 3/15
1.Dvojhra ženy Kousalová J.Záhumenská 11/2 11/0
2.Dvojhra ženy Pastuchová Kvasková 11/0 11/1
MIX Krška, Kousalová L.Tomčko,Z.Záhumenská 11/2 7/11  11/8
1. Štvorhra M Krška, Novomeský  Bozogáň, T.Tomčko 7/15 7/15
Štvorhra Ž V.Klečková, Pastuchová Záhumenská Z.+ J.  11/4 4/11  11/0
 
 
Spoje Bratislava  - BK MI Trenčín  2:5  
1.Dvojhra muži Krška Marček  15/10    6/15    15/6  
2.Dvojhra muži Novomeský T.Ludík 9/15 15/10 9/15
1.Dvojhra ženy Kousalová K.Ludíková 0/11 2/11
2.Dvojhra ženy Pastuchová V.Ludíková 5/11 13/12  11/8
MIX Krška, Kousalová Kohút,K.Ludíková 0/11 0/11
1. Štvorhra M Andraščík, Novomeský  Kohút, T.Ludík 0/15 0/15
Štvorhra Ž V.Klečková, Pastuchová Halušicová, V.Ludíková  0/11 11/9 2/11
 
  • BK ATU Košice - BC Prešov, 4:3   
  • BK MI Trenčín- BK ATU Košice, 5:2   
  • BK MI Trenčín -BC Prešov, 6:1    

 

Konečná Tabuľka

1. BK MI Trenčín   3 3 0 0 16:5  6
2. Spoje Bratislava 3 2 0 1 10:11  4
3. BK ATU Košice 3 1 0 2 9:12  2
4. BC Prešov  3 0 0 3 7:14  0
 
 
 
 

 
 

Dunajský pohár

Medzinárodný bedmintonový turnaj
Debrecen 24.-25.8.2002

Súpisky družstiev

   ASKÖ Kelag Strom Klagenfurt

1. Kreulitsch Peter    1. Kersnik Maya
2. Pipan Thomas         2. Lengauer Karina
3. Berger Manuel               3. Oberleitner Martina
4. Kreulitsch Armin      4. Gruber Miriam

ATSC Tauber Optik Jenbach

      1. Moser Alexander                  1. Mühlbacher Karin 
      2. Pesserer Daniel                  2. Dander Christina
      3. Hulak Filip 
      4. Graf Klemenz 
      5. Pesserer Andreas 

 

Hajdu Gabona Debreceni TC-DSI

1. Cziszér Levente               1. Gondáné Fórián Csilla
2. Kaposi Attila 2. Varga Orsolya
3. Tóth Henrik 3. Kovács Zsófia
4. Károlyi Ákos  4. Kovács Zsuzsa
5. Tóth Teofil

BEAC Budapest

1. Kocsis Zsolt                         1. Adám Krisztina
2. Nagy Péter     2. Kisvári Edina
3. Fegyó Tamás     3. Tróznai Zsófia
4. Hatvani Szabolcs    4. Kovács Helga

 

Spoje Bratislava

1. Vondra Jan                1. Felgrová Alexandra
2. Lubas Ondrej           2. Kousalová Iveta
3. Krška Roman             3. Ludíková Kristína
4. Mečár Pavel                4. Bobrovská Barbora

     Lokomotíva Košice

                   1. Klačanský Lukáš                 1. Zábavníková Gabriela
                   2. Matejka Michal       2. Cibáková Radka
                   3. Žuffa Boris   3. Balková Mária
                   4. Fiľ Ján  

 

Výsledky turnaja

Skupina A  1  2  3   Score  Pts    Place
ASKÖ Kelag Strom Klagenfurt      XXX  4:3 7:0  11:3  4   1.
Lokomotíva Košice     3:4  XXX  5:2  8:6  2   2.
Beac Budapest   0:7  2:5   XXX  2:12  0   3.

 

Skupina B  1  2  3   Score  Pts    Place
Spoje Bratislava      XXX  4:3 7:0  11:3  4   1.
Hajdu Gabona Debreceni TC-DSI     3:4  XXX  7:0  10:4  2   2.
ATSC Tauber Optik Jenbach    0:7  0:7   XXX  0:14  0   3.

 

     semifinále:

    ASKÖ Klagenfurt   -  HG Debreceni TC-DSI   4 : 3

     Spoje Bratislava     -  Lokomotíva Košice    4 : 3

     finále:

     Spoje Bratislava     -  ASKÖ Klagenfurt     4 : 3

     o 3.miesto:

     HG Debreceni TC-DSI  - Lokomotíva Košice   6 : 1

     o 5.miesto:

     BEAC Budapest  - ATSC Jenbach    4 : 3

Víťazné družstvo Spoje Bratislava  

 


 

Späť na začiatok
 
Späť na úvod
 
Posledná úprava stránky bola vykonaná 2.6.2003