Archív výsledkov pre sezónu 2001/2002

Obsah:

Súpisky ligových družstiev pre sezónu 2001/2002

Družstvo Spoje







    Bratislava



























































 A Družstvo




















 Spoje



















 Bratislava B Družstvo




















 Spoje



















 Bratislava C

Súpisky ostatných družstiev pre sezónu 2001/2002

M SR dorasteneckých družstiev 14.4.2002

OM žiackych družstiev 16.3.2002

OM dorasteneckých družstiev 17.3.2002

I. liga 2001/2002

II. liga SR Západ 2001/2002

Dunajský pohár 2001


 

Súpisky ligových družstiev pre sezónu 2001/2002

Súťaž - I. liga dospelých 2001/2002
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1.

Vondra Jan

14.8.1977

  

2.

Šulko Marian

28.11.1976

1/dosp.

3.

Lubas Ondřej

4.2.1968

   

4.

Turoň Michal

15.12.1978

  

5.

Mečár Pavel

11.8.1980

1/dosp.

6.

Puchoň Jozef

6.8.1981

2/dosp.

7.

Felgr Martin

17.10.1977

1/dosp.

8.

Krška Roman

6.4.1984

1/U19

    

     

      

       

1.

Brožová Eva

24.7.1981

 

2.

Kousalová Iveta

26.4.1984

1/dosp.

3.

Felgrová Alexandra

22.4.1979

2/dosp.

Náhradníci družstva

4.

Grauzelová Ľudmila

18.2.1983

3/dosp.

5.

Šidlová Kristína

1.4.1986

1/U15

Vedúci družstva : Filip Guldan
Súťaž - I. liga dospelých 2001/2002
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Navrátil Lukáš

6.3.1980

2/dosp.

2.

Komorník Peter

6.10.1983

1/U19

3.

Keníž Pavol

3.9.1978

2/dosp.

4.

Ďurman Juraj

29.12.1976

2/dosp.

5.

Stuška Matej

20.4.1980

2/dosp.

    

     

     

     

1.

Koščová Katka

18.7.1981

2/dosp.

2.

Guldanová Zuzana

13.8.1978

2/dosp.

3.

Kuchyňárová Eva

16.8.1982

3/dosp.

4.

Michalovičová Zuzana

30.5.1979

3/dosp.

5.

Mračnová Ivana

18.9.1976

 

Náhradníci družstva

6.

Prokop Vladimír

28.11.1983

2/U17

7.

Novomeský Michal

27.12.1984

3/dosp.

Vedúci družstva : Zuzana Guldanová
Súťaž - II. liga dospelých 2001/2002
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Guldan Filip

25.10.1951

2/dosp.

2.

Prokop Vladimír

28.11.1983

3/dosp.

3.

Novomeský Michal

27.12.1984

3/dosp.

4.

Beljajev Alexander

23.10.1983

3/dosp.

5.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

 

6.

Sládek Dušan

15.11.1956

 

7.

Mešťánek Eugen

28.4.1952

 

8.

Sitár Ján

23.10.1954

 

     

     

      

     

1.

Lauková Michaela

27.10.1985

3/dosp.

2.

Šidlová Kristína

1.4.1986

1/U15

3.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

2/U17

4.

Klečková Vanda

6.1.1986

2/U15

5.

Serdulová Milica

1.8.1956

     

Vedúci družstva : Filip Guldan


Súpisky dorasteneckých a žiackych družstiev pre sezónu 2001/2002

SPOJE Bratislava A
Súťaž - OM Západ dorasteneckých družstiev 2001/2002
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1. Krška Roman 6.4.1984 1/U19
2. Komorník Peter 6.10.1983 1/U19
3. Novomeský Michal 27.12.1984 3/dosp.
4. Prokop Vladimír 28.11.1983 3/dosp.
         
1. Kousalová Iveta 26.4.1984 1/dosp.
2. Lauková Michaela 27.10.1985 3/dosp.
3. Pastuchová Lujza 26.1.1986 2/U17
Vedúci družstva : Filip Guldan
 
SPOJE Bratislava B
Súťaž - OM Západ dorasteneckých družstiev 2001/2002
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1. Beljajev Alexander 23.10.1983 3/dosp.
2. Andraščík Matej 2.1.1988 2/U15
         
1. Grauzelová Ľudmila 18.2.1983 3/dosp.
2. Klečková Vanda 6.1.1986 2/U15
3. Fašungová Monika 9.4.1988  
Vedúci družstva : Filip Guldan
 
SPOJE Bratislava A
Súťaž - OM Západ žiackych družstiev 2001/2002
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1. Andraščík Matej 2.1.1988 2/U15
2. Lauko Ján 6.1.1989 3/U15
3. Vícen Jarolím 1.10.1989 2/U13
        
1. Klečková Nina 12.5.1989 2/U13
2. Poláková Linda 13.4.1989 2/U13
3. Martišová Dominika 18.3.1989 2/U13
Vedúci družstva : Filip Guldan
 
SPOJE Bratislava B
Súťaž - OM Západ žiackych družstiev 2001/2002
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1. Kuchyňár Martin 27.4.1991 3/U15
2. Vachálek Juraj 30.10.1990 3/U13
3. Fašung Tomáš 13.1.1990  
4. Haring Miroslav 12.2.1993 3/U13
         
1. Fašungová Monika 9.4.1988  
2. Haringová Zuzana 2.2.1989 2/U13
3. Haringová Barbora 7.5.1990 2/U13
Vedúci družstva : Filip Guldan
 
SPOJE Bratislava C
Súťaž - OM SR žiackych družstiev 2001/2002
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1. Vícen Martin 14.1.1993 3/U13
2. Malík Martin 19.6.1992 3/U13
3. Uríček Tomáš 9.6.1991   
         
1. Malíková Martina 25.7.1989 3/U13
2. Belková Katarína 12.7.1988 3/U13
3. Drobná Veronika 1.3.1987  
4. Šajgalíková Zuzana 23.7.1987  
Vedúci družstva : Filip Guldan
 
 
SPOJE Bratislava A
Súťaž - M SR dorasteneckých družstiev 2001/2002
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1. Krška Roman 6.4.1984 1/U19
2. Komorník Peter 6.10.1983 1/U19
3. Novomeský Michal 27.12.1984 3/dosp.
4. Beljajev Alexander 23.10.1983 3/dosp.
5. Prokop Vladimír 28.11.1983 3/dosp.
       
1. Kousalová Iveta 26.4.1984 1/dosp. 
 2.  Lauková Michaela   27.10.1985 3/dosp. 
3. Pastuchová Lujza 26.1.1986 2/U17
4. Grauzelová Ľudmila 18.2.1983 3/dosp.
5. Klečková Vanda 6.1.1986 2/U15
6. Šidlová Kristína 1.4.1986 1/U15
Vedúci družstva : Filip Guldan
 

Výsledky M SR dorasteneckých družstiev zo dňa 14.4.2002 Bratislava

 

Majstrovstvá SR dorasteneckých družstiev v bedmintone usporiadala TJ Spoje Bratislava vo svojej hale v Podunajských Biskupiciach dňa 14.4.2002. Hráči prvých troch družstiev získali zlaté, strieborné a brondzové medaily a diplomy.

Spoje Bratislava A - BC Prešov 1:6, (6/18)

1.Dvojhra muži Krška Závada  7/2    7/0   7/5
2.Dvojhra muži Komorník Eliáš 5/7 0/7  2/7  
1.Dvojhra ženy Lauková K. Orlovská 8/6 1/7 0/7  0/7 
2.Dvojhra ženy Pastuchová Z. Orlovská 1/7 1/7 1/7
MIX Prokop, Kousalová Greš, Barteková 8/7 3/7 3/7 0/7
 Štvorhra M Krška, Komorník Závada, Eliáš 3/7 2/7 7/4 4/7
Štvorhra Ž Pastuchová,Klečková K.+ Z. Orlovská 0/7 4/7 1/7

 

Spoje Bratislava A - BK MI Trenčín 1:6, (7/18)

1.Dvojhra muži Krška Ludík  3/7    1/4   o/w.
2.Dvojhra muži Komorník Kohút 6/8 1/7  7/5    6/8  
1.Dvojhra ženy Kousalová V. Ludíková 7/1 7/4 7/2
2.Dvojhra ženy Pastuchová K. Ludíková 1/7 8/6 0/7   2/7 
MIX Novomeský,V.Klečková Marček, Matečná 1/7 8/7 0/7 3/7
Štvorhra M Prokop, Beljajev Ludík, Kohút 0/7 2/7 1/7
Štvorhra Ž Kousalová, Pastuchová V.+K. Ludíková 3/7 3/7 7/2 1/7

 

Spoje Bratislava A - Loko Košice  3:4, (10/12)

1.Dvojhra muži Krška Šterbinský  7/2    7/1   7/0
2.Dvojhra muži Komorník M. Tomčík 7/2 7/2  7/2  
1.Dvojhra ženy Lauková Zábavníková 1/7 0/7 3/7
2.Dvojhra ženy Pastuchová Balková 3/7 0/7 7/0   2/7 
MIX Krška, Kousalová Šterbinský, Zábavníková 2/7 6/8 4/7
Štvorhra M Komorník, Prokop Sukovský, M.Tomčík 7/2 8/6 7/2
Štvorhra Ž Pastuchová,Kousalová Balková,Cibáková 4/7 2/7 6/8

     

  • BK MI Trenčín-Loko Košice 4:3 (12:9)
  • BC Prešov-Loko Košice 5:2 (15:7)
  •  BK MI Trenčín-BC Prešov 3:4 (11:15)

     

    Konečná Tabuľka

  • 1. BC Prešov 3 3 0 0 15:6  6
    2. BK MI Trenčín 3 2 0 1 13:8  4
    3. Loko Košice 3 1 0 2 9:12  2
    4. Spoje Bratislava A 3 0 0 3 5:16  0

     

     

     


    Výsledky OM žiackych družstiev zo dňa 16.3.2002 Trenčín

     Oblastné majstrovstvá SR Západ zmiešaných družstiev žiakov usporiadala TJ CEVA Trenčín 16.3.2002 v telocvični OU na Jilemnického ulici za účasti 12 družstiev.Turnaj sa hral tak, že družstvá boli nalosované do pavúka, kde sa hrali stretnutia vyraďovacím systémom, pričom porazené družstvá v jednotlivých kolách hrali medzi sebou o ďalšie poradie.

     Prehľad výsledkov

    Výsledky stretnutí o poradie - o 3.miesto: Spoje A-Nitra 5/2 (17/8),
    o 5.-8.miesto: ČERTi-CEVA B 7/0 kont., MI TN B-Spoje B 5/2 (17/6), MI TN B-
    -ČERTi 6/1 (20/6), CEVA B-Spoje B 4/3 (12/9), o 9.-12.miesto: CEVA C-MI TN C
    5/2 (15/6), Spoje C-ZŠ Czuczora 5/2 (16/8), CEVA C-Spoje C 4/3 (12/9),
    MI TN C-ZŠ Czuczora 6/1 (19/3).

     

    Konečné poradie

     1. BK MI Trenčín A

      2. CEVA Trenčín  A

       3. Spoje Bratislava A

    4. ŠK BENNI Nitra

     5. BK MI Trenčín B

    6. ČERTi N. Zámky

    7. CEVA Trenčín  B

     8. Spoje Bratislava B

    9. CEVA Trenčín  C

      10. Spoje Bratislava C

    11. BK MI Trenčín C

              12. BC ZŠ G. Czuczora NZ

    Na majstrovstvá SR zmiešaných družstiev žiakov v Trenčín23.3.2002 postúpili A družstvá BK MI Trenčín a CEVA Trenčín.


     Výsledky OM dorasteneckých družstiev zo dňa 17.3.2002 Bratislava

    Oblastné majstrovstvá SR Západ zmiešaných družstiev dorastu usporiadala TJ Spoje Bratislava 17.3.2002 v svojej športovej hale v Podunajských Biskupiciach za účasti 7 družstiev. Systém turnaja bol taký, že najskôr sa hrali kvalifikačné zápasy, po ktorých sa vytvorila finálová skupina o 1.-4.miesto a druhá skupina o 5.-7.miesto. V týchto skupinách družstvá hrali každé s každým. Družstvo BK MI Trenčín A bolo ako najlepšie nasadené priamo do finálovej skupiny. Po ukončení stretnutí v skupinách sa odohral ešte dodatkový zápas medzi posledným družstvom v prvej skupine a víťazom druhej skupiny o celkové štvrté miesto.

    Prehľad výsledkov

    Kvalifikačné zápasy 1.kolo:

    Finálová skupina:

    Skupina o 5.-7.miesto:

    Dodatkový zápas o 4.miesto:

    Tabuľky skupín

    1. BK MI Trenčín A 3 3 0 0 20:1  6
    2. Spoje Bratislava A 3 2 0 1 13:8  4
    3. CEVA Trenčín    3 1 0 2 8:13  2
    4. Spoje Bratislava B 3 0 0 3 1:20  0
    1. BK MI Trenčín B 2 2 0 0 11:3  4
    2. ŠK BENNI Nitra 2 1 0 1 9:4  2
    3. ČERTi N. Zámky 2 0 0 2 0:13  0

    Konečné poradie

     1. BK MI Trenčín A

       2. Spoje Bratislava A

    3. CEVA Trenčín   

     4. BK MI Trenčín B

       5. Spoje Bratislava B

    6. ŠK BENNI Nitra

     7. ČERTi N. Zámky

    Niekoľko najzaujímavejších výsledkov: V.Klečková-Ostertágová 3/0, V.Klečková,Grauzelová-Ostertágová,Löbbová 3/0, Bibelová, Hudeková-Kousalová,Pastuchová 3/1, Hudeková-Lauková 3/2, Kousalová-Bibelová3/1, Kousalová-V.Ludíková 3/0, V.Ludíková-Hudeková 3/2, Marček--Prokop 3/0, Matečná-V.Klečková 3/1.

    Na majstrovstvá SR zmiešaných družstiev dorastu v Bratislave 14.4.2002 postúpili A družstvá BK MI Trenčín a Spoje Bratislava.


    I. liga zmiešaných družstiev

    Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 27.10.2001 Bratislava, Trenčín

    Spoje Bratislava A - Spoje Bratislava B 7:1, (22/6)
    1.Dvojhra muži Puchoň Navrátil L.  5/7    7/0   6/8 7/0  7/3 
    2.Dvojhra muži Felgr M. Keníž P. 7/5 7/1  7/3  
    1.Dvojhra ženy Felgrová Mračnová 8/6 7/4 7/3
    3.Dvojhra muži Krška Stuška 7/4 3/7 7/8   6/8 
    MIX Krška, Kousalová Ďurman, Guldanová Z. 7/3 7/4 7/3
    1. Štvorhra M Turoň, Mečár Navrátil L., Stuška 7/0 7/0 7/0
    Štvorhra Ž Felgrová,Kousalová Mračnová,Michalovičová 7/0 7/0 7/0
    2. Štvorhra M Felgr M., Puchoň Keníž, Ďurman 7/3 3/7 7/2 7/0
     
    Spoje Bratislava A - LOKO Košice, 4:4, (15/17)
    1.Dvojhra muži Puchoň Dirga  7/3    7/3   0/7 7/5
    2.Dvojhra muži Felgr M. Skočdopole 6/8 1/7  2/7  
    1.Dvojhra ženy Brožová Zábavníková 2/7 7/1 3/7 3/7
    3.Dvojhra muži Turoň Neděla 7/4 7/0 0/7   4/7    0/7 
    MIX Mečár, Brožová Balko, Orlovská Z. 8/6 7/1 7/2
    1. Štvorhra M Turoň, Mečár Neděla, Skočdopole 4/7 7/3 3/7 7/3 7/4
    Štvorhra Ž Felgrová, Kousalová Orlovská, Zábavníková 0/7 0/7 0/7
    2. Štvorhra M Felgr M., Puchoň Fiľ J., Dirga 7/3 6/8 5/7 7/4 7/4

     

    Spoje Bratislava A - ATU Košice, 4:4, (14/15)

    1.Dvojhra muži Mečár Tomčko L.  6/8    7/3   7/6 5/7  7/5 
    2.Dvojhra muži Puchoň Eliáš 5/7 7/0  8/7    7/4  
    1.Dvojhra ženy Brožová Procházková 7/1 7/4 7/4
    3.Dvojhra muži Turoň Hawel 5/7 7/4 0/7   3/7 
    MIX Felgr M., Brožová Hawel, Boborovská 6/8 5/7 1/7
    1. Štvorhra M Turoň, Mečár Tomčko L., Tomčko M. 7/1 7/2 7/2
    Štvorhra Ž Felgrová, Kousalová Procházková, Bobrovská 0/7 0/7 0/7
    2. Štvorhra M Felgr M., Puchoň Eliáš, Turlík 6/8 3/6 7/3 2/7

     

    Spoje Bratislava B - ATU Košice 1:7, (7/21)

    1.Dvojhra muži Navrátil L. Tomčko L.  0/7    2/7   0/7
    2.Dvojhra muži Ďurman Turlík 7/5 7/5  7/2  
    1.Dvojhra ženy Mračnová Procházková 1/7 0/7 1/7
    3.Dvojhra muži Stuška Tomčko M. 7/0 0/7 4/7   7/8 
    MIX Keníž P., Guldanová Eliáš, Bobrovská 3/7 2/7 3/7
    1. Štvorhra M Navrátil L., Stuška Tomčko L., Eliáš 3/7 7/5 2/7 7/8
    Štvorhra Ž Mračnová, Guldanová Procházková, Bobrovská 0/7 2/7 2/7
    2. Štvorhra M Keníž P., Ďurman Tomčko M., Turlík 2/7 7/8 8/7 7/5  0/7

     

    Spoje Bratislava B - LOKO Košice 0:8, (1/24)

    1.Dvojhra muži Navrátil L. Neděla  2/7    7/8   5/7
    2.Dvojhra muži Keníž P. Dirga 7/3 0/7  3/7    1/7  
    1.Dvojhra ženy Mračnová Orlovská K. 1/7 0/7 0/7
    3.Dvojhra muži Ďurman Skočdopole 1/7 2/7 2/7
    MIX Stuška, Guldanová Z. Balko, Zábavníková 2/7 3/7 3/7
    1. Štvorhra M Navrátil L., Stuška Neděla, Ivanko 0/7 1/7 3/7
    Štvorhra Ž Mračnová, Guldanová Z. Zábavníková, Cibáková 2/7 0/7 1/7
    2. Štvorhra M Keníž P., Ďurman Skočdopole, Balko 1/7 2/7 3/7
    Priebežná Tabuľka
    1. CEVA Trenčín  A  3 3 0 0 21:3  6
    2. Lokomotíva Košice 3 2 1 0 18:16  5
    3. Spoje Bratislava A   3 1 2 0 15:9  4
    4. BENNI Nitra 3 2 0 1 12:12  4
    5. ATU Košice 3 1 1 1 13:11  3
    6. CEVA Trenčín B 3 1 0 2 10:14  2
    7. ČERTi N. Zámky 3 0 0 3 5:19  0
    8. Spoje Bratislava B   3 0 0 3 2:22  0

     


    Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 1.12.2001 Bratislava, Košice

    Spoje Bratislava A - CEVA Trenčín B  7:1, (21/3)

    1.Dvojhra muži Vondra Hríbik  7/0    7/0   7/0
    2.Dvojhra muži Šulko Piovarči J. 7/0 7/0  7/0  
    1.Dvojhra ženy Felgrová Hudeková 7/1 7/2 7/0
    3.Dvojhra muži Mečár Bár 7/0 7/0 7/1
    MIX Mečár, Felgrová Tetur, Šidlová A. 7/0 7/1 7/0
    1. Štvorhra M Vondra, Felgr M. Hríbik, Piovarči J. 7/5 7/2 7/3
    Štvorhra Ž Šidlová K., Grauzelová Šidlová A., Kuttnerová 0/7 0/7 3/7
    2. Štvorhra M Šulko, Puchoň Bár, Tetur 7/4 7/2 7/5

    Spoje Bratislava A - CEVA Trenčín A  6:2, (18/9)

    1.Dvojhra muži Vondra Klačanský   7/0    1/7    7/3  7/0
    2.Dvojhra muži Šulko Matejka M. 7/5 4/7  7/5    7/0  
    1.Dvojhra ženy Felgrová Sládeková 0/7 4/7 5/7
    3.Dvojhra muži Mečár Lobotka 7/0 7/0 7/2
    MIX Mečár, Felgrová Matejka M., Vilímková 7/2 7/3 7/0
    1. Štvorhra M Vondra, Felgr M. Klačanský L., Piovarči I. 7/5 8/6 5/7 7/3
    Štvorhra Ž Šidlová K., Grauzelová Sládeková, Vilímková 0/7 0/7 1/7
    2. Štvorhra M Šulko, Puchoň - W/0

    Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín A  0:8, (1/24)

    1.Dvojhra muži Navrátil L. Klačanský L.  5/7    4/7    5/7 
    2.Dvojhra muži Keníž P. Matejka M. 1/7 scr.
    1.Dvojhra ženy Michalovičová Sládeková 0/7 4/7 4/7
    3.Dvojhra muži Ďurman Lobotka 7/0 7/8 1/7  3/7 
    MIX Stuška, Mračnová Piovarči I., Vilímková 1/7 2/7 3/7
    1. Štvorhra M Navrátil L., Stuška Klačanský L., Lobotka 2/7 2/7 5/7
    Štvorhra Ž Mračnová, Guldanová Z. Sládeková, Vilímková 0/7 0/7 0/7
    2. Štvorhra M Keníž P., Ďurman Matejka M., Piovarči I. 0/W

    Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B  3:5, (14/18)

    1.Dvojhra muži

    Navrátil L.

    Hríbik  7/5    5/7   1/7   1/7
    2.Dvojhra muži Ďurman Piovarči J. W/0
    1.Dvojhra ženy Mračnová Hudeková 7/1 4/7 8/6 7/3
    3.Dvojhra muži Stuška Bár 2/7 7/5 5/7 8/6 7/1
    MIX Prokop, Guldanová Z. Tetur, Kuttnerová 1/7 2/7 1/7
    1. Štvorhra M Navrátil L., Stuška Hríbik, Bár 7/4 7/4 0/7  7/8   1/7 
    Štvorhra Ž Mračnová,Guldanová  Kuttnerová, Šidlová A. 7/2 2/7 7/2 5/7 0/7
    2. Štvorhra M Ďurman, Prokop Piovarči J., Tetur 2/7 5/7 1/7

    • ATU Košice - ČERTi N. Zámky, 8:0, (24/4) 
    • LOKO Košice - ČERTi N. Zámky, 8:0, (24/1)
    • LOKO Košice - BENNI Nitra, 6:2, (21/10)
    • ATU Košice - BENNI Nitra, 7:1, (22/9)

     

    Priebežná Tabuľka

    1. Lokomotíva Košice 5 4 1 0 32:8  14
    2. CEVA Trenčín A 5 4 0 1 31:9  13
    3. Spoje Bratislava A   5 3 2 0 28:12  13
    4. ATU Košice 5 3 1 1 28:12  12
    5. CEVA Trenčín B 5 2 0 3 16:24  9
    6. BENNI Nitra 5 2 0 3 15:25  9
    7. ČERTi N. Zámky 5 0 0 5 5:35  5
    8. Spoje Bratislava B   5 0 0 5 5:35  5


    Výsledky 3. kola I. ligy zo dňa 9.2.2002 Bratislava, Košice

    Spoje Bratislava A - BENNI Nitra  5:3, (18/11)

    1.Dvojhra muži Lubas A. Brestovský  6/8    7/2   7/4  7/3 
    2.Dvojhra muži Puchoň J. Brestovský 3/7 0/7  0/7  
    1.Dvojhra ženy Kousalová Balková 7/1 6/8 7/1 8/6
    3.Dvojhra muži Krška K. Fiľ 7/4 6/8 5/7 0/7
    MIX Mečár, Felgrová Konárek, Ostertágová 7/4 7/1 7/0
    1. Štvorhra M Lubas, Mečár A. + M. Brestovský 7/4 7/2 7/2
    Štvorhra Ž Kousalová, Felgrová Ostertágová, Balková 7/5 7/3 7/0
    2. Štvorhra M Puchoň, Felgr K. Fiľ, J. Brestovský 2/7 2/7 7/4 7/2  0/7 

    Spoje Bratislava A - ČERTi N. Zámky  8:0, (24/3)

    1.Dvojhra muži Lubas Bednář  7/1    7/3   7/4
    2.Dvojhra muži Mečár Štika 7/2 7/1  7/5  
    1.Dvojhra ženy Kousalová Lukáčová 7/1 7/0 7/0
    3.Dvojhra muži Puchoň Esse 7/0 7/1 7/0
    MIX Felgr, Felgrová Esse, Lukáčová 7/1 7/0 7/1
    1. Štvorhra M Lubas, Mečár Bednář, Štika 5/7 3/7 8/6  7/5   7/4 
    Štvorhra Ž Kousalová, Felgrová Makaiová, Vargová 7/2 7/2 7/4
    2. Štvorhra M Puchoň, Felgr Majerčík, RŠS 7/4 6/8 7/4 8/7

    Spoje Bratislava B - BENNI Nitra  2:6, (9/21)

    1.Dvojhra muži

    Navrátil L.

    A. Brestovský  7/2    7/8    7/3   7/5
    2.Dvojhra muži P.Keníž J. Brestovský 1/7 3/7 6/8
    1.Dvojhra ženy Koščová Balková 7/2 7/5 5/7 5/7  7/2 
    3.Dvojhra muži Ďurman Fiľ 2/7 6/8 2/7
    MIX Komorník, Mračnová Konárek, Ostertágová 6/8 0/7 6/8
    1. Štvorhra M Navrátil L., Stuška A.+M. Brestovský 4/7 3/7 7/4  4/7 
    Štvorhra Ž Mračnová, Koščová Ostertágová, Balková 4/7 6/7 7/3 7/4 5/7
    2. Štvorhra M Ďurman, Keníž J. Brestovský, K. Fiľ 3/7 0/7 0/7

    Spoje Bratislava B - ČERTi N. Zámky  4:4, (13/14)

    1.Dvojhra muži

    Navrátil L.

    Bednář  7/4    6/8    7/4   8/7
    2.Dvojhra muži Komorník Štika 0/7 1/7 4/7
    1.Dvojhra ženy Koščová Vargová 7/2 8/6 7/2
    3.Dvojhra muži Stuška Majerčík 1/7 4/7 0/7
    MIX Keníž P., Mračnová RŠS., Makaiová 7/2 4/7 7/2  7/4 
    1. Štvorhra M Navrátil L., Ďurman Štika, Bednář 0/7 1/7 1/7
    Štvorhra Ž Mračnová, Koščová Vargová, Makaiová 7/1 7/3 8/6
    2. Štvorhra M Stuška, Keníž Majerčík, RŠS. 5/7 1/7 7/4 3/7

    •  LOKO Košice - CEVA Trenčín A, 3:5, (11/20)
    • ATU Košice - CEVA Trenčín A, 4:4, (13/16)
    • LOKO Košice - CEVA Trenčín B, 8:0, (24/3)
    • ATU Košice - CEVA Trenčín B, 8:0, (24/2)

     

    Priebežná Tabuľka

    1. Spoje Bratislava A 7 5 2 0 41:15  19
    2. Lokomotíva Košice 7 5 1 1 43:13  18
    3. CEVA Trenčín A   7 5 1 1 40:16  18
    4. ATU Košice 7 4 2 1 40:16  17
    5. BENNI Nitra 7 3 0 4 24:32  13
    6. CEVA Trenčín B 7 2 0 5 16:40  11
    7. Spoje Bratislava B 7 0 1 6 11:45  8
    8. ČERTi N. Zámky 7 0 1 6 9:47  8


    Výsledky 4. kola I. ligy zo dňa 9.3.2002 Bratislava, Šurany

     BRATISLAVA, ŠURANY - Záverečnými turnajmi v dvoch skupinách sa tento víkend skončila I.liga miešaných družstiev v bedmintone. Keďže vo finálovej skupine v Bratislave sa predstavila kompletná seniorská reprezentácia a tiež aj štyria hosťujúci českí hráči, stretnutia priniesli viacero veľmi kvalitných súbojov. Vrcholom turnaja bolo záverečné stretnutie, kde sa rozhodovalo o titule v priamom súboji dvoch najlepších celkov. Nakoniec sa šťastena priklonila na stranu domácich, ktorí v oboch mužských štvorhrách vyhrali najtesnejším rozdielom 3:2 na sety, čo rozhodlo. Majstrovský titul získalo tretí krát za sebou družstvo Spoje Bratislava v zložení Vondra, Šulko, Mečár, Puchoň, Felgr, Krška, Lubas, Turoň, Felgrová, Kousalová a Brožová pod vedením Filipa Guldana. Spojári zároveň získali právo štartu v Európskom pohári majstrov. Kazom podujatia bola administratívna chyba vedúceho družstva ATU Košice, ktorý nemal v poriadku niektoré registračné preukazy , čo toto družstvo stálo v prvom stretnutí s Loko Košice jeden bod a v konečnom dôsledku bronzové medaily.

    V skupine o záchranu, ktorú usporiadali novozámčania v Šuranoch, najlepšie finišovali domáci, ktorí vyhrali všetky tri stretnutia, hoci v celom predchádzajúcom priebehu ligy sa im podarilo iba raz remizovať. Z I.ligy tak vypadáva rezerva bratislavských spojárov.

    Spoje Bratislava A - ATU Košice  6:2, (19/8)

    1.Dvojhra muži Vondra Eliáš  7/0    7/0   8/7
    2.Dvojhra muži Šulko Kašela 7/0 7/2  7/4  
    1.Dvojhra ženy Kousalová Procházková 2/7 2/7 2/7
    3.Dvojhra muži Mečár Tomčko M. 7/2 7/1 7/3
    MIX Vondra, Felgrová Tomčko, Bobrovská 7/4 7/1 7/1
    1. Štvorhra M Šulko, Mečár Tomčko L., Eliáš 7/1 7/5 7/0
    Štvorhra Ž Kousalová, Felgrová Bobrovská, Procházková 0/7 2/7 7/2  3/7 
    2. Štvorhra M Puchoň, Krška Čechovský, Kašela 7/2 6/8 7/2 0/7  7/1 

    Spoje Bratislava A - CEVA Trenčín A  6:2, (20/8)

    1.Dvojhra muži Vondra Klačanský  7/0    7/4   7/1
    2.Dvojhra muži Šulko Matejka 1/7 7/1  7/0  1/7  2/7 
    1.Dvojhra ženy Kousalová Sládeková 4/7 1/7 2/7
    3.Dvojhra muži Mečár Lobotka 7/0 7/0 7/0
    MIX Vondra, Felgrová Matejka, Sládeková 3/7 7/4 7/5 7/4
    1. Štvorhra M Šulko, Mečár Lobotka, Klačanský 1/7 7/4 7/3  7/4 
    Štvorhra Ž Kousalová, Felgrová Bibelová, Boriová 7/1 7/0 7/2
    2. Štvorhra M Puchoň, Krška - 7/0 7/0 7/0

    Spoje Bratislava A - LOKO Košice  5:3, (15/13)

    1.Dvojhra muži

    Vondra

    Neděla  7/4    7/1    7/3  
    2.Dvojhra muži Šulko Dirga 7/0 7/0 7/0
    1.Dvojhra ženy Kousalová Orlovská 2/7 0/7 0/7
    3.Dvojhra muži Mečár J. Fiľ 7/5 7/2 7/2
    MIX Felgr, Felgrová Skočdopole, Zábavníková 6/8 3/7 7/8
    1. Štvorhra M Mečár, Vondra Neděla, Skočdopole 6/7 7/3 7/8  7/2   7/1 
    Štvorhra Ž Kousalová, Felgrová Orlovská, Zábavníková 4/7 0/7 1/7
    2. Štvorhra M Krška, Šulko Balko, Fiľ 7/0 5/7 4/7 7/4 7/3

    Spoje Bratislava B - BENNI Nitra  3:5, (12/16)

    1.Dvojhra muži

    Navrátil L.

    A. Brestovský  5/7    7/1    8/6    1/7    5/7 
    2.Dvojhra muži P.Keníž J. Brestovský 2/7 2/7 1/7
    1.Dvojhra ženy Koščová Balková 7/1 7/5 2/7  7/2 
    3.Dvojhra muži Ďurman K. Fiľ

    2/7

    3/7 2/7
    MIX Stuška, Mračnová Konárek, Ostertágová 8/6 7/8 2/7 3/7
    1. Štvorhra M Navrátil L., Ďurman A.+M. Brestovský 7/2 7/4 7/5
    Štvorhra Ž Mračnová, Koščová Ostertágová, Balková 7/2 7/5 7/0
    2. Štvorhra M Stuška, Keníž J. Brestovský, K. Fiľ 1/7 3/7 3/7

    Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B 5:3, (18/14)

    1.Dvojhra muži

    Navrátil L.

    Hríbik  8/6    1/7    7/5    8/7  
    2.Dvojhra muži P.Keníž Minárik 6/8 7/5 7/5 7/1
    1.Dvojhra ženy Koščová Hudeková 4/7 7/2 7/2  6/8   7/2 
    3.Dvojhra muži Ďurman Piliš

    2/7

    7/1 7/5 7/2
    MIX Stuška, Mračnová Šidlová, Tetur 3/7 4/7 7/0 0/7
    1. Štvorhra M Navrátil L., Ďurman Hríbik, Piliš 7/2 8/6 7/3
    Štvorhra Ž Mračnová, Koščová Kollárová, Šidlová 1/7 5/7 7/5 6/8
    2. Štvorhra M Stuška, Keníž Rosina, Tetur 6/8 7/4 6/8 2/7

    Spoje Bratislava B - ČERTi N. Zámky  3:5, (10/16)

    1.Dvojhra muži

    Navrátil L.

    Bednář  0/7    4/7    3/7  
    2.Dvojhra muži Keníž Štika 3/7 0/7 4/7
    1.Dvojhra ženy Koščová Gašparovská 7/2 7/0 7/0
    3.Dvojhra muži Ďurman Majerčík 6/8 0/7 1/7
    MIX Stuška, Mračnová RŠS., Šestáková 7/3 7/3 7/2
    1. Štvorhra M Navrátil L., Stuška Štika, Bednář 2/7 3/7 1/7
    Štvorhra Ž Mračnová, Koščová Vargová, Šestáková 7/3 4/7 7/0 7/2
    2. Štvorhra M Ďurman, Keníž Majerčík, RŠS. 6/8 7/1 4/7 0/7

    •  LOKO Košice - CEVA Trenčín A, 6:2, (18/9)
    • ATU Košice - CEVA Trenčín A, 4:4, (17/12)
    • LOKO Košice - ATU Košice, 5:3, (18/10)
    • ČERTi N. Zámky- CEVA Trenčín B, 6:2, (18/10)
    • ČERTi N. Zámky - BENNI Nitra, 5:3, (15/12)
    • BENNI Nitra -CEVA Trenčín B, 6:2, (21/10)

     

    Konečná Tabuľka I. ligy

    1. Spoje Bratislava A 10 8 2 0 58:22 28
    2. LOKO Košice 10 7 1 2 57:23  25
    3. CEVA Trenčín A   10 5 2 3 48:32  22
    4. ATU Košice 10 4 3 3 49:31  21
    5. BENNI Nitra 10 5 0 5 38:42  20
    6. ČERTi N. Zámky 10 3 1 6 25:55  17
    7. CEVA Trenčín B 10 2 0 8 23:57  14
    8. Spoje Bratislava B 10 1 1 8 22:58  13

                                     

       Víťazné družstvo Spoje Bratislava A.


    II. liga zmiešaných družstiev

    Výsledky zápasov II. ligy zo dňa 28.10.2001 Trnava

     

    Spoje Bratislava C - HK Filozof Bratislava, 6:2, (20/8)

    1.Dvojhra muži

    Guldan

    Adámi  7/0    7/1   4/7 7/2
    2.Dvojhra muži Budinský Schon 7/4 7/1  7/3  
    1.Dvojhra ženy Pastuchová Slobodová 7/1 7/0 7/0
    3.Dvojhra muži Sládek Krajčovič 7/3 7/0 7/5
    MIX Guldan, Lauková Scholtz, Scholtzová 3/7 4/7 3/7
    1. Štvorhra M Sládek, Budinský Krakovský, Benický 7/3 7/5 4/7  7/1 
    Štvorhra Ž Pastuchová, Klečková Scholtzová, Slobodová 7/4 7/3 7/1
    2. Štvorhra M Mešťánek, Sitár Krajčovič, Adámi 5/7 2/7 7/5 7/2  6/8 

     

    AŠK Slávia Trnava - Spoje Bratislava C, 5:3, (18/11)

    1.Dvojhra muži T. Racko Budinský  7/4    2/7   7/4 5/7  2/7 
    2.Dvojhra muži Stríž Sládek 0/7 4/7  0/7  
    1.Dvojhra ženy Kojšová Lauková 7/4 7/8 7/1 7/2
    3.Dvojhra muži P.Polák Mešťánek 7/0 7/1 7/0
    MIX Šimek, Lužáková Guldan, Lauková 4/7 7/3 7/3 7/4
    1. Štvorhra M T. Racko, Polák Sládek, Budinský 7/4 7/3 7/4
    Štvorhra Ž Kojšová, Lužáková Pastuchová, Klečková 7/2 7/4 7/2
    2. Štvorhra M Stríž, Šimek Mešťánek, Sitár 6/8 3/7 7/4  6/8 

    • AŠK Slávia Trnava- Filozof Bratislava, 8:0, (24/1)
    • BK MI Trenčín A - BK MI Trenčín B, 8:0, (24/0)

    Priebežná Tabuľka
    1. AŠK Slávia Trnava  2 2 0 0 13:3  4
    2. BK MI Trenčín A 1 1 0 0 8:0  2
    3. Spoje Bratislava C   2 1 0 1 9:7  2
    4. Filozof Bratislava 2 0 0 2  2:14  0
    5. BK MI Trenčín B 1 0 0 1 0:8  0

     


    Výsledky zápasov II. ligy zo dňa 2.12.2001 Bratislava

     

    Spoje Bratislava C - BK MI Trenčín B,  7:1, (21/5)

    1.Dvojhra muži Guldan Rychtárech  7/2    7/5   7/1
    2.Dvojhra muži Budinský Bočák 7/0 7/4  7/0  
    1.Dvojhra ženy Lauková Halušková 7/0 4/7 7/4 4/7  2/7
    3.Dvojhra muži Sládek Pajtina 7/5 7/5 7/1
    MIX Mešťánek, Serdulová Bočák, Struhárová 7/3 7/1 7/0
    1. Štvorhra M Budinský, Guldan Rychtárech, Dobiáš 3/7 7/3 7/3  7/1 
    Štvorhra Ž Pastuchová, Klečková Halušková, Struhárová 5/7 7/2 8/7 7/1
    2. Štvorhra M Sitár, Mešťánek Pajtina, Rendl 7/1 7/5 7/3

     

    Spoje Bratislava C - BK MI Trenčín A , 2:6, (7/20)

    1.Dvojhra muži Novomeský Kohút J.  0/7    1/7     4/7 
    2.Dvojhra muži Budinský Ludík T. 7/5 7/2  2/7    3/7    7/4  
    1.Dvojhra ženy Pastuchová Ludíková V. 1/7 2/7 1/7
    3.Dvojhra muži Sládek Šišovský 7/4 7/0 7/1
    MIX Mešťánek, Serdulová Cyprián, Ludíková K. 3/7 3/7 5/7
    1. Štvorhra M Budinský, Mešťánek Kohút, Ludík T. 7/5 2/7 4/7  4/7 
    Štvorhra Ž Lauková, Klečková V. Ludíková V., Matečná 2/7 6/8 5/7
    2. Štvorhra M Sládek, Sitár Cyprián, Ludík P. 6/8 0/7 0/7

    • Filozof Bratislava- BK MI Trenčín A , 0:8, (2/24)
    • Filozof Bratislava- BK MI Trenčín B , 2:6, (11/20)
    • AŠK Slávia Trnava- BK MI Trenčín A , 1:7, (12/21)
    • AŠK Slávia Trnava- BK MI Trenčín B , 6:2, (21/7)

    Priebežná Tabuľka
    1. BK MI Trenčín A 4 0 0 0 29:3  8
    2. AŠK Slávia Trnava  4 3 0 1 20:12  6
    3. Spoje Bratislava C   4 2 0 2 18:14  4
    4. BK MI Trenčín B 4 1 0 3  9:23  2
    5. Filozof Bratislava 4 0 0 4 4:28  0

     


    Výsledky posledného kola zápasov II. ligy zo dňa 9 - 10.2.2002 Bratislava

     

    Spoje Bratislava C - BK MI Trenčín A , 2:6, (8/20)

    1.Dvojhra muži Guldan Kohút J.  1/7    2/7     4/7 
    2.Dvojhra muži Novomeský Ludík T. 7/8 1/7  4/7  
    1.Dvojhra ženy Pastuchová Ludíková V. 8/7 0/7 7/2  7/3 
    3.Dvojhra muži Budinský Cyprián 7/6 0/7 2/7 0/7
    MIX Guldan, Klečková Cyprián, Ludíková K. 0/7 0/7 2/7
    1. Štvorhra M Novomeský, Beljajev Kohút, Ludík T. 0/7 1/7 0/7
    Štvorhra Ž Lauková, Pastuchová Ludíková V., Matečná 2/7 3/7 2/7
    2. Štvorhra M Budinský, Sitár Felgr, Ludík P. 4/7 8/7 7/5 7/2

    AŠK Slávia Trnava - Spoje Bratislava C, 4:4, (16/14)

    1.Dvojhra muži T. Racko Guldan  5/7    7/1   7/0  7/3
    2.Dvojhra muži Šimek Novomeský 7/5 7/0  8/6  
    1.Dvojhra ženy Kojšová Lauková 7/2 4/7 7/5 3/7  2/7 
    3.Dvojhra muži P.Polák Budinský 0/7 3/7 0/7
    MIX Šimek, Lužáková Guldan, Lauková 7/4 7/1 2/7 7/2
    1. Štvorhra M T. Racko, Polák Novomeský, Beljajev 7/1 7/0 7/1
    Štvorhra Ž Kojšová, Lužáková Pastuchová, Klečková 1/7 2/7 7/4 2/7
    2. Štvorhra M Stríž, Rosina Budinský, Sitár 0/7 7/5 3/7 5/7
    • HK Filozof Bratislava - MI Trenčín B, 2:6, (12/18)
    • Slávia Trnava - MI Trenčín A, 2:6, ( 6/20)

     

    Konečná Tabuľka II. ligy - západ

    1. BK MI Trenčín A 6 6 0 0 41:7  12
    2. AŠK Slávia Trnava  6 3 1 2 26:22  7
    3. Spoje Bratislava C   6 2 1 3 24:24  5
    4. BK MI Trenčín B 5 2 0 3  15:25  4
    5. Filozof Bratislava 5 0 0 5 6:34  0

     


    Dunajský pohár 2001

    • Medzinárodný bedmintonový turnaj ; Košice 25-26.8.2001

    • WAT Badminton Hernals Wien - Götschl Heimo, Iversen Thomas, De Jonge Martin, Neufellner Michael, Riedl Tina, Franz Sabine, Mayer Claudia
    • Hajdu Gabona Debreceni TC - Carulla Mario,Cziszér Levente, Kaposi Attila, Tóth Henrik, Fórián Csilla, Batár Zita, Kovács Zsófia  
    • Beac Budapest - Kocis Zsolt, Nagy Péter, Németh Csaba, Majoros László, Hatvani Szabolcs, Adám Krisztina, Kisvári Edina, Tróznai Zsófia
    • Spoje Bratislava - Matejka Michal, Mečár Pavel, Lubas Ondrej, Puchoň Jozef, Krška Roman, Sadilová Markéta, Zábavníková Gabriela, Sládeková Eva, Kousalová Iveta
    • BK ATU Košice - Eliáš Róbert, Tomčko Ladislav, Turlík Vladimír, Kašela Bohumil, Špilárová Petra, Orlovská Kveta, Bobrovská Barbora
    Výsledky turnaja

      1. kolo:
      Spoje Bratislava - BK ATU Košice              5:2   ( 11:5 )
      HG Debreceni TC - BEAC Budapešť          6:1   ( 13:4 )

      2. kolo:
      WAT Hernals Wien - BK ATU Košice        4:3     ( 8:7 )
      HG Debreceni TC - Spoje Bratislava          4:3    ( 8:7 )

      3. kolo:
      WAT Hernals Wien - HG Debreceni TC    4:3     ( 8:6 )
      Spoje Bratislava - BEAC Budapešť            6:1    ( 12:3 )

      4. kolo:
      WAT Hernals Wien - BEAC Budapešť      7:0     (14:0)
      HG Debreceni TC - BK ATU Košice          5:2    (10:4)

      5. kolo:
      WAT Hernals Wien - Spoje Bratislava       4:3     (8:8)
      BEAC Budapešť - BK ATU Košice             4:3     (8:7)

      Konečná tabuľka

      1. WAT Badminton Hernals Wien 4 4 0 19:9 39:20 8
      2. Hajdu Gabona Debreceni TC 4 3 1 18:10 37:23 6
      3. Spoje Bratislava 4 2 2 17:11 38:24 4
      4. BEAC Budapest 4 1 3 6:22 15:46 2
      5. BK ATU Košice 4 0 4 10:18 22:38 0


    Späť na začiatok

    Späť na úvod

    Posledná úprava stránky bola vykonaná 23.07.2002