Archív výsledkov pre sezónu 1999/2000

 

Obsah:

Majstrovstvá SR zmiešaných družstiev dorastu (19.3.2000)

II. liga zmiešaných družstiev dospelých SR Západ - 1999/2000

I. Liga zmiešaných družstiev 1999/2000

Dunajský pohár 1999


Majstrovstvá SR dorasteneckých družstiev (19.3.2000)

 

Majstrovstvá SR zmiešaných družstiev dorastu usporiadala TJ CEVA Trenčín v telocvični ZŠ v Soblahove. Zúčastnili sa tri družstvá, BC Prešov do Trenčína nepricestoval odôvodňujúc svoju neúčasť zranením (chorobou) dvoch kľúčových hráčov.

Kto, Čo? CEVA Trenčín Spoje Bratislava 1.set 2.set 3.set košíky sety body
1.Dorastenec Klačanský Komorník 15/3 15/1   30/4 2/0 1/0
2.Dorastenec Lobotka Puchoň 9/15 14/17   23/32 0/2 0/1
1.Dorastenka Sládeková Koščová 11/1 6/11 13/11 30/23 2/1 1/0
2.Dorastenka Hudeková Kousalová 1/11 5/11   6/22 0/2 0/1
MIX Matejka, Ballonová Prokop, Kuchyňárová 15/2 15/0   30/2 2/0 1/0
Štvorhra CH Matejka, Piliš Komorník, Puchoň 15/8 15/10   30/18 2/0 1/0
Štvorhra D Sládeková, Ballonová Koščová, Kousalová 15/3 15/10   30/13 2/0 1/0
Celkový stav           179/114 10/5 5/2

 

Kto, Čo? Spoje Bratislava Loko Košice 1.set 2.set 3.set košíky sety body
1.Dorastenec Puchoň Holub 15/4 15/6   30/10 2/0 1/0
2.Dorastenec Krška Šterbinský 15/1 15/3   30/4 2/0 1/0
1.Dorastenka Koščová Zabavníková 1/11 6/11   7/22 0/2 0/1
2.Dorastenka Kousalová Medveďová 11/3 11/5   22/8 2/0 1/0
MIX Komorník, Šidlová Balko, Balková 7/15 10/15   17/30 0/2 0/1
Štvorhra CH Puchoň, Komorník Balko, Holub 15/8 15/11   30/19 2/0 1/0
Štvorhra D Koščová, Kousalová Zabavníková, Medveďová 5/15 15/12 6/15 26/42 1/2 0/1
Celkový stav           162/135 9/6 4/3

 

Kto, Čo? CEVA Trenčín Loko Košice 1.set 2.set 3.set košíky sety body
1.Dorastenec Klačanský Šterbinský 15/2 15/5   30/7 2/0 1/0
2.Dorastenec Lobotka Purdeš 15/2 15/4   30/6 2/0 1/0
1.Dorastenka Sládeková Zabavníková 6/11 13/10 9/11 28/32 1/2 0/1
2.Dorastenka Hudeková Medveďová 0/11 4/11   4/22 0/2 0/1
MIX Klačanský, Ballonová Balko, Balková 15/2 15/5   30/7 2/0 1/0
Štvorhra CH Matejka, Lobotka Holub, Balko 15/9 15/3   30/12 2/0 1/0
Štvorhra D Sládeková, Ballonová Zabavníková, Medveďová 15/8 13/15 14/17 42/20 1/2 0/1
Celkový stav           194/126 10/6 5/2

 

1. Ceva Trenčín 2 0 0 9:5 4
2. Spoje Bratislava 1 0 1 6:8 2
3. Loko Košice 0 0 2 6:8 0

II. liga zmiešaných družstiev dospelých SR Západ - 1999/2000

 

Konečná tabuľka

1. Spoje Bratislava "B" 8 7 1 0 51:13 15
2. Spoje Bratislava "C" 8 6 0 2 43:21 12
3. BK MI Trencín 8 3 1 4 35:29 7
4. CEVA Trencín "C" 8 3 0 5 22:42 6
5. CERTi Nové Zámky 6 2 0 4 19:25 4
6. Slovakofarma Hlohovec 6 0 0 6 2:42 0

 

Vítazom II. ligy v skupine Západ sa stalo družstvo Spoje Bratislava "B", ktoré získalo právo zúčasniť sa kvalifikácie o postup do najvyššej súťaže. Nakoľko víťaz II. ligy v skupine Východ (Loko Košice "B") svoje kvalifikačné stretnutia proti Spojom Bratislava "B" vzdal, právo účasti v I. lige zmiešaných družstiev dospelých v sezóne 2000/2001 získalo Spoje Bratislava "B".


I. Liga zmiešaných družstiev

 

Záverečné turnaje I.ligy zmiešaných družstiev dňa 4.3.2000 v Bratislave a v Prešove.

Kto, Čo? Spoje Bratislava BK ATU Košice 1.set 2.set 3.set Sety Body
1.zápas Muži Vondra Kašela 15/3 15/1   2/0 1/0
2.zápas Muži Mečár Čechovský 15/2 15/8   2/0 1/0
3.zápas Muži Puchoň L.Tomčko 12/15 15/12 15/9 2/1 1/0
Zápas Ženy Sadilová J.Hakunová 11/0 11/1   2/0 1/0
MIX Vondra, Kenižová Turlík, Bobrovská 15/1 15/1   2/0 1/0
1.štvorhra Muži Mečár, M.Felgr Turlík, Čechovský 15/8 15/6   2/0 1/0
2.štvorhra Muži Puchoň, L.Navrátil Kašela, M.Tomčko 12/15 15/12 13/15 1/2 0/1
Štvorhra Ženy Sadilová, Kenížová Bobrovská, Špirálová 15/5 6/15 15/3 2/1 1/0
Celkový stav           15/4 7/1

 

Kto, Čo? CEVA Trenčín "A" ŠK BENNI Nitra 1.set 2.set 3.set Sety Body
1.zápas Muži L. Klačanský Lubas 15/8 14/15 7/15 1/2 0/1
2.zápas Muži Matejka A.Brestovský 15/12 15/2   2/0 1/0
3.zápas Muži Lobotka Čičo 15/1 15/7   2/0 1/0
Zápas Ženy Sládeková Felgrová 9/11 11/5 8/11 1/2 0/1
MIX L.Klačanský, Ballonová J.Brestovský, Vilímková 15/13 6/15 15/5 2/1 1/0
1.štvorhra Muži Matejka, Lobotka Lubas, J.Brestovský 15/8 17/16   2/0 1/0
2.štvorhra Muži I.Pivovarci, Klčo Konárek, A.Brestovský 12/15 15/5 15/4 1/2 0/1
Štvorhra Ženy Ballonová, Sládeková Vilímková, Felgrová 16/17 15/6 15/6 2/1 1/0
Celkový stav           12/9 5/3

 

Kto, Čo? Spoje Bratislava ŠK BENNI Nitra 1.set 2.set 3.set Sety Body
1.zápas Muži Vondra A.Brestovský 15/3 15/8   2/0 1/0
2.zápas Muži Mečár Čico 15/1 15/5   2/0 1/0
3.zápas Muži Puchoň M.Brestovský 15/2 15/2   2/0 1/0
Zápas Ženy Sadilová Ostertágová 11/3 11/1   2/0 1/0
MIX Vondra, Kenížová J.Brestovský, Vilímková 15/2 15/0   2/0 1/0
1.štvorhra Muži Mečár, M.Felgr Lubas, J.Brestovský 15/8 17/16   2/0 1/0
2.štvorhra Muži Puchoň, L.Navrátil Konárek, A.Brestovský 15/6 15/12   2/0 1/0
Štvorhra Ženy Sadilová, Kenízová Vilímková, Felgrová 15/4 15/10   2/0 1/0
Celkový stav           16/0 8/0

 

Kto, Čo? CEVA Trenčín "A" BK ATU Košice 1.set 2.set 3.set Sety Body
1.zápas Muži L.Klačanský Kašela 15/7 15/2   2/0 1/0
2.zápas Muži Matejka Čechovský 15/8 15/7   2/0 1/0
3.zápas Muži Lobotka L.Tomčko 13/15 11/15   0/2 0/1
Zápas Ženy Sládeková Špirálová 11/0 11/2   2/0 1/0
MIX I.Pivovarči, Ballonová Turlík, Bobrovská 15/10 5/15 7/15 1/2 0/1
1.štvorhra Muži L.Klačanský, Matejka Turlík, M.Tomčko 15/8 15/7   2/0 1/0
2.štvorhra Muži I.Pivovarči, Klco Kašela, Čechovský 11/15 15/4 15/6 2/1 1/0
Štvorhra Ženy Ballonová, Sládeková Bobrovská, Špirálová 17/14 15/5   2/0 1/0
Celkový stav           13/5 6/2

 

Kto, Čo? Spoje Bratislava CEVA Trenčín "A" 1.set 2.set 3.set Sety Body
1.zápas Muži Vondra Klčo 15/0 15/5   2/0 1/0
2.zápas Muži Mečár Matejka 15/8 15/10   2/0 1/0
3.zápas Muži Puchoň Lobotka 15/5 14/15 15/8 2/1 1/0
Zápas Ženy Sadilová Sládeková 11/4 11/1   2/0 1/0
MIX M.Felgr, Kenížová L.Klačanský, Ballonová 12/15 15/9 7/15 1/2 0/1
1.štvorhra Muži Vondra, Mečár L.Klačanský, Matejka 15/5 15/5   2/0 1/0
2.štvorhra Muži M.Felgr, Puchoň I.Pivovarči, Klčo 15/2 15/9   2/0 1/0
Štvorhra Ženy Sadilová, Kenížová Ballonová, Sládeková 15/5 10/15 15/6 2/1 1/0
Celkový stav           15/4 7/1

 

Kto, Čo? ŠK BENNI Nitra BK ATU Košice 1.set 2.set 3.set Sety Body
1.zápas Muži Lubas Turlík 4/15 15/10 15/8 2/1 1/0
2.zápas Muži J.Brestovský Čechovský 15/10 15/9   2/0 1/0
3.zápas Muži M.Brestovský L.Tomčko 4/15 6/15   0/2 0/1
Zápas Ženy Felgrová Bobrovská 4/11 6/11   0/2 0/1
MIX A.Brestovský, Vilímková L.Tomcko, Bobrovská 6/15 2/15   0/2 0/1
1.štvorhra Muži Lubas, A.Brestovský Turlík, M.Tomčko 15/11 12/15 15/0 2/1 1/0
2.štvorhra Muži J.Brestovský, Konárek Kašela, Čechovský 7/15 15/10 15/11 2/1 1/0
Štvorhra Ženy Vilímková, Felgrová Špirálová, J.Hakunová 15/1 15/4   2/0 1/0
Celkový stav           10/8 5/3

 

 

1. Spoje Bratislava 10 10 0 0 72:8 20
2. CEVA Trenčín "A" 10 7 1 2 49:31 15
3. ŠK Benni Nitra 10 6 0 4 44:36 12
4. BK ATU Košice 10 4 1 5 38:42 9
5. Loko Košice 10 6 0 4 44:36 12
6. BC Prešov 10 4 0 6 39:41 8
7. CEVA Trencín "B" 10 2 0 8 28:52 4
8. Slávia Trnava 10 0 0 10 6:74 0

 

Titul majstra SR pre sezónu 1999/2000 a právo účasti v Pohári Európskych majstrov pre sezónu 2000/2001 získali SPOJE BRATISLAVA.

Právo štartu na Dunajskom pohári si vybojovali SPOJE BRATISLAVA a CEVA TRENČÍN "A".

SLÁVIA TRNAVA zostupuje do II. ligy oblasť Západ.


Dunajský pohár 1999

  • Medzinárodný bedmintonový turnaj ; Budapešť 28-29.8.1999

  •  

    Skupina A 1 2 3 Sety Body Poradie
    Spoje Bratislava(1) xxx 7:0 5:2 12:2 4 1.
    Rosco SE Budapest(2) 0:7 xxx 4:3 4:10 2 2.
    ASKÖ Klagenfurt(3) 2:5 3:4 xxx 5:9 0 3.
     
    Skupina B 1 2 3 Sety Body Poradie
    Wildcats Linz(1) xxx 5:2 6:1 11:3 4 1.
    Hajdu Gabona SE Debrecen(2) 2:5 xxx 6:1 8:6 2. 2.
    BC Prešov(3) 1:6 1:6 xxx 2:12 0 3.

    Späť na hor

    Späť na úvod

     

    Posledná úprava stránky bola vykonaná 16.09.2001