VÝSLEDKY

Obsah:

I. liga 2010/2011 II. liga 2010/2011 III. liga 2010/2011

Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 12.2.2011 Bratislava

Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 6.3.2011 Bratislava

Výsledky M SR dorasteneckých družstiev 12.3.2011 Prešov

Súpisky družstiev pre sezónu 2010/2011


I.Liga 2010/2011

Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 23.10.2010 Trenčín, Košice

Spoje Bratislava - BK MI Trenčín  5:3  (11/9)
1.Dvojhra muži Šulko Milý
 18/21  
 21/9    21/7  
2.Dvojhra muži Vachálek Kohút
21/18
21/15
1.Dvojhra ženy Poláková Halušicová
8/21
14/21
3.Dvojhra muži Vícen M. Cyprian
21/13
19/21 21/17
MIX Vachálek, Škultétyová  Pagáč, Jariabková
10/21
15/21
1. Štvorhra M Kuchyňár, Šulko Pagáč, Milý
21/14
21/14
Štvorhra Ž Škultétyová, Klečková V.  Matečná, Halušicová  
21/17
17/21 21/18
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Kohút, Cyprian
21/15
16/21 16/21
 

Spoje Bratislava - CEVA Trenčín 5:3  (11/9)
1.Dvojhra muži Šulko Lobotka
 21/9  
  21/12  
2.Dvojhra muži Vachálek Jánošík
14/21
21/12
21/13
1.Dvojhra ženy Poláková Fašungová
15/21
6/21
3.Dvojhra muži Vícen M. Klačanský J.
12/21
21/15
21/18
MIX Vícen M., Klečková V.  Brestovský J., Machunková
22/24
21/13
21/16
1. Štvorhra M Vachálek, Šulko Lobotka, Konárek
21/18
21/17
Štvorhra Ž Škultétyová, Klečková V.  Fašungová, Machunková  
21/19
10/21
16/21
2. Štvorhra M Kuchyňár, Haring  Brestovský, Jánošík
15/21
10/21

Spoje Bratislava - M - Šport Trenčín 5:3  (12/6)
1.Dvojhra muži Šulko Nitschneider
 21/6  
  21/1  
2.Dvojhra muži Vachálek Sedláček
21/10
21/12
 
1.Dvojhra ženy Poláková Čižnárová
16/21
6/21
3.Dvojhra muži Haring Zigo
21/14
21/19
 
MIX Vícen M., Klečková V.  Hliničan, Jargašová
16/21
21/15
15/21
1. Štvorhra M Vachálek, Šulko Hliničan, Beluško
23/21
21/7
Štvorhra Ž Škultétyová, Klečková V.  Jargašová, Mayerová  
11/21
21/15
19/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Zigo, Žďárský
21/14
21/9

Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 27.11.2010 Trenčín, Bratislava

Spoje Bratislava - Loko Košice  7:1  (15/4)
1.Dvojhra muži Vícen J. Fiľ J.
 21/15  
 21/9  
2.Dvojhra muži Šulko Fiľ K.
21/10
21/10
1.Dvojhra ženy Poláková Bálintová
15/21
21/9 21/19
3.Dvojhra muži Vícen M. Koribský
21/19
19/21 21/13
MIX Vícen J., Klečková V. Eliaš M., Fiľová
21/15
21/15
1. Štvorhra M Vachálek, Šulko Fiľ J., Eliaš M.
21/13
21/7
Štvorhra Ž Škultétyová, Klečková V.  Bálintová, Fiľová  
15/21
23/21 16/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Kiľ K., Koribský
22/20
21/6
 

Spoje Bratislava - Betpres Košice 2:6  (6/12)
1.Dvojhra muži Vícen J. Vondra
 18/21  
  29/27  
  18/21  
2.Dvojhra muži Šulko Tomčík
21/13
21/15
1.Dvojhra ženy Poláková Turzáková
11/21
10/21
3.Dvojhra muži Vachálek Kožár
18/21
19/21
MIX Vícen J., Klečková V.  Turlík, Zábavníková
18/21
21/15
14/21
1. Štvorhra M Vachálek, Šulko Vondra, Tomčík
19/21
11/21
Štvorhra Ž Škultétyová, Klečková V.  Bobrovská, Zábavníková  
13/21
8/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Turlík, Kožár
21/16
21/9

Výsledky 3. kola I. ligy zo dňa 29.1.2011 Košice, Prešov

Spoje Bratislava - BK RODON Klenovec  6:2  (13/4)
1.Dvojhra muži Vícen J. Kaštan Rudolf
 21/6  
 21/13  
2.Dvojhra muži Šulko Petrovský
21/5
21/10
1.Dvojhra ženy Škultétyová Repiská
9/21
16/21
3.Dvojhra muži Vícen M. Kaľavský
21/7
21/10
MIX Vachálek J., Klečková V. Lichanec M.,Lichancová N.
21/12
21/10
1. Štvorhra M Vícen J., Šulko R.+R.Kaštan
21/5
21/7
Štvorhra Ž Škultétyová, Klečková V.  Repiská, Parobeková  
17/21
22/20 13/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Petrovský, Kaľavský
21/15
21/13
 

Spoje Bratislava - BC Prešov 4:4  (8/10)
1.Dvojhra muži Vícen J. Matejka
 21/14  
  23/21  
2.Dvojhra muži Šulko Jelínek P.
17/21
21/19
21/19
1.Dvojhra ženy Škultétyová Kubíková
10/21
16/21
3.Dvojhra muži Vachálek Smrek
16/21
21/12
21/15
MIX Vachálek, Klečková V.  Závada, Orlovská Z.
8/21
17/21
1. Štvorhra M Vícen J., Šulko Matejka, Jelínek
22/20
21/19
Štvorhra Ž Klečková, Škultétyová  Orlovská Z., Kubíková 
14/21
11/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Závada, Smrek
15/21
13/21

Výsledky 4. kola I. ligy zo dňa 26.3.2011 Prešov, Trenčín

Spoje Bratislava - BC Prešov  3:5  (6/12)
1.Dvojhra muži Vícen J. Matejka
 11/21  
 17/21  
2.Dvojhra muži Šulko Jelínek
13/21
22/20 23/21
1.Dvojhra ženy Škultétyová Kubíková
13/21
9/21
3.Dvojhra muži Vachálek Smrek
21/17
21/14
MIX Vachálek J., Klečková V. Závada,Orlovská Z.
9/21
10/21
1. Štvorhra M Vícen J., Šulko Matejka,Jelínek
18/21
21/11 23/21
Štvorhra Ž Škultétyová, Klečková V.  Kubíková, Orlovská Z.  
13/21
12/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Závada, Smrek
18/21
18/21
 

Spoje Bratislava - Betpres Košice 3:5  (6/11)
1.Dvojhra muži Vícen J. Vondra
 21/0  
  21/0  
2.Dvojhra muži Šulko Tomčko L.
21/8
16/21
21/19
1.Dvojhra ženy Škultétyová Zábavníková
7/21
11/21
3.Dvojhra muži Vachálek Kožár
18/21
14/21
MIX Vachálek, Klečková V.  Tomčík, Bobrovská
13/21
9/21
1. Štvorhra M Vícen J., Šulko Eliaš R., Vondra
21/13
21/13
Štvorhra Ž Klečková, Škultétyová  Zábavníková., Bobrovská 
12/21
19/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Tomčko L., Tomčík
22/24
9/21

Spoje Bratislava - Lokomotiva Košice 5:3  (12/6)
1.Dvojhra muži Vícen J. Fiľ J.
 21/0  
  21/0  
2.Dvojhra muži Šulko Koribský
21/15
21/19
1.Dvojhra ženy Škultétyová Antalová
15/21
16/21
3.Dvojhra muži Haring Poláček I.
21/14
21/10
MIX Vachálek, Klečková V.  Eliaš M., Bálintová
21/17
20/22
14/21
1. Štvorhra M Vícen J., Šulko Eliaš M., Fiľ J.
21/0
21/0
Štvorhra Ž Klečková, Škultétyová  Bálintová., Fiľová J. 
19/21
26/24
15/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Koribský, Poláček
21/15
21/17

 

Konečná tabuľka I.ligy 

1. BC Prešov 10 9 1 0 66:14 19
2. Betpres Košice 10 8 0 2 60:20 16
3. Spoje Bratislava 10 6 1 3 45:35 13
4. Loko Košice  10 4 0 6  28:52
8
         
5. CEVA Trenčín 10 5 0 5 40:40
10
6. BK MI Trenčín 10 4 0 6 38:42
8
7. M - Šport Trenčín 10 3 0 7 31:49
6
8. BK RODON Klenovec 10 0 0 10 12:68
0

II.Liga 2010/2011

Výsledky 1. kola II. ligy zo dňa 24.10.2010 Trenčín, Šurany

Spoje Bratislava B - RORO Bratislava   4:4  (11/9)
1.Dvojhra muži Novomeský Prekop  21/4    21/2  
2.Dvojhra muži Prokop Šplíchal 14/21 14/21
1.Dvojhra ženy Garasová Marková 22/20 13/21 17/21
3.Dvojhra muži Ďurman Jánoš 21/14 21/17
MIX Fašung, Kudláčová Vícen J.st., Pieružková 23/25 21/16 16/21
1. Štvorhra M Novomeský, Fašung Vícen J.st., Prekop 21/14 21/18
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Marková, Pieružková  15/21 21/18 15/21
2. Štvorhra M Prokop, Kitt Šplíchal, Jánoš 22/24 21/17 21/19
 
 
Spoje Bratislava B - M-Šport Trenčín B  5:3  (11/7)
1.Dvojhra muži Novomeský Nitschneider  21/10  21/4  
2.Dvojhra muži Fašung Sedláček 21/9 21/16
1.Dvojhra ženy Kudláčová Pálešová 16/21 21/23
3.Dvojhra muži Ďurman Dedík 21/11 16/21 21/16
MIX Prokop,Garasová  Hromník, Lukačková  16/21 16/21
1. Štvorhra M Kitt, Novomeský Hromník, Imrich  21/11 21/12
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Pálešová, Lukačková 21/16 11/21 18/21
2. Štvorhra M Fašung, Prokop Obuch, Dedík 21/16 21/15
 
Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B  3:5  (7/10)
1.Dvojhra muži Novomeský Kanás  21/10   21/10  
2.Dvojhra muži Prokop Repiar 21/12 21/12
1.Dvojhra ženy Garasová Šidlová M. 17/21 19/21
3.Dvojhra muži Fašung Klčo 20/22 17/21
MIX Kitt, Kudláčová Klčo, Knappová  13/21 19/21
1. Štvorhra M Fašung, Novomeský  Minárik, Piovarči 21/19 19/21 20/22
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Šidlová M.+A. 16/21 16/21
2. Štvorhra M Prokop, Kitt Kanás, Repiar 21/11 21/12
 

Výsledky 2. kola II. ligy zo dňa 28.11.2010 Trenčín, Bratislava

Spoje Bratislava B - HK Filozof Bratislava   5:3  (11/6)
1.Dvojhra muži Novomeský Zvalený  21/2   21/7  
2.Dvojhra muži Kuchyňár Schon 23/21 21/16
1.Dvojhra ženy Garasová Babálová 13/21 17/21
3.Dvojhra muži Fašung Sninský 21/15 21/8
MIX Kitt, Kudláčová Andraščík, Lišková 11/21 21/16 17/21
1. Štvorhra M Novomeský, Kuchyňár Zvalený, Schon 21/19 21/12
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Babálová, Lišková 13/21 14/21
2. Štvorhra M Fašung, Kitt Sninský, Andraščík 21/18 21/14
 
 
Spoje Bratislava B - Slávia ŽU Žilina  7:1  (14/3)
1.Dvojhra muži Novomeský Gomola  21/11  21/11  
2.Dvojhra muži Kitt Milec 12/21 14/21
1.Dvojhra ženy Garasová Bačinská 21/16 21/13
3.Dvojhra muži Fašung Šamík 21/17 21/16
MIX Kuchyňár, Kudláčová Novák, Kasajová  21/11 21/12
1. Štvorhra M Fašung, Novomeský Uram, Šamík  21/11 21/11
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Kasajová, Bačinská 15/21 21/15 21/15
2. Štvorhra M Kuchyňár, Kitt Milec, Novák 21/18 21/17
 

Výsledky 3. kola II. ligy zo dňa 30.1.2011 Žilina, Bratislava

Spoje Bratislava B - A Team Nové Zámky   8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Novomeský Rafael Šimo-Svrček  21/13  21/13 
2.Dvojhra muži Prokop Švajda 21/17 21/15
1.Dvojhra ženy Bowers Makaiová 21/17 21/4
3.Dvojhra muži Fašung Moravčík 21/19 21/12
MIX Kuchyňár, Bowers Švajda, Gašparovská 21/10 21/6
1. Štvorhra M Prokop, Kuchyňár Moravčík, Šimo-Svrček 21/17 21/12
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Makaiová, Gašparovská 21/7 21/12
2. Štvorhra M Fašung, Kitt - W/0 W/0
 
 
Spoje Bratislava B - BK Šurany  3:5  (9/11)
1.Dvojhra muži Novomeský Poništ  21/13  21/18  
2.Dvojhra muži Prokop Demín 16/21 21/23
1.Dvojhra ženy Bowers Ligasová 21/17 15/21 16/21
3.Dvojhra muži Fašung Kiš ml. 18/21 21/17 21/14
MIX Kuchyňár, Bowers Kuruc, Ligasová  23/25 21/23
1. Štvorhra M Kuchyňár, Novomeský Poništ, Botka  21/16 21/14
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Raučinová, Majerčíková 21/18 16/21 13/21
2. Štvorhra M Fašung, Kitt Demín, Kiš ml. 24/22 17/21 12/21
 

Výsledky 4. kola II. ligy zo dňa 27.3.2011 Trenčín, Šurany

Spoje Bratislava B - BK Šurany  1:6  (2/13)
1.Dvojhra muži Prokop Poništ  21/10  19/21   21/11 
2.Dvojhra muži Kitt Demín 17/21 8/21
1.Dvojhra ženy Bowers Ligasová 8/21 6/21
3.Dvojhra muži Navrátil L. Kiš ml. 18/21 16/21
MIX Navrátil L., Bowers Kuruc, Ligasová 19/21 19/21
1. Štvorhra M Prokop, Kitt Demín, Kiš ml. 24/26 21/23
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Raučinová, Majerčíková 21/23 20/22
2. Štvorhra M - Kuruc, Botka (kontumácia)    
 
 
Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín B  2:6  (6/12)
1.Dvojhra muži Prokop Minárik  21/10  9/21    15/21  
2.Dvojhra muži Kitt Kanás 13/21 9/21
1.Dvojhra ženy Kudláčová Šidlová M. 21/17 21/17
3.Dvojhra muži Navrátil L. Repiar 21/12 21/15
MIX Navrátil L., Bowers Piovarči I., Šidlová A.  21/9 16/21 14/21
1. Štvorhra M Prokop, Kitt Minárik, Piovarči I.  15/21 16/21
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Šidlová M.+A. 12/21 14/21
2. Štvorhra M - Kanás, Repiar 0/21 0/21
 
Spoje Bratislava B - RORO Bratislava  5:3  (11/6)
1.Dvojhra muži Prokop Antl  22/20  18/21    15/21  
2.Dvojhra muži Kitt Vícen J. st. 21/15 21/13
1.Dvojhra ženy Garasová Marková 11/21 17/21
3.Dvojhra muži Navrátil L. Šplíchal T. 21/19 21/19
MIX Navrátil L., Bowers Jánoš, Pieružková  21/17 21/11
1. Štvorhra M Prokop, Kitt Antl, Šplíchal T.  21/15 21/15
Štvorhra Ž Bowers, Kudláčová Marková, Pieružková 21/12 21/14
2. Štvorhra M - Vícen J. st., Jánoš 0/21 0/21
 

 

Konečná tabuľka II.ligy 

1. BK Šurany 10 9 1 0
64:15
19
2. CEVA Trenčín B 10 8 1 1
57:23
17
3. Spoje Bratislava B 10 5 1 4
43:36
11
4. RORO Bratislava 10 4 1 5 
35:45
9
         
5. M-Šport Trenčín B 10 4 1 5
43:37
9
6. Filozof Bratislava 10 3 0 7
33:47
6
7. AC UNIZA Žilina 10 2 2 6
26:54
6
8. A team Nové Zámky 10 1 1 8

18:62

3

III.Liga 2010/2011

Výsledky 1. kola III. ligy zo dňa 23.10.2010 Trenčín, Martin

Spoje Bratislava C - Spoje Bratislava D   7:1  (14/3)
1.Dvojhra muži Budinský Rotling  21/15   21/7  
2.Dvojhra muži Jurina Rýdzi 17/21 12/21
1.Dvojhra ženy Bowers Klečková N. 21/13 21/16
3.Dvojhra muži Mészáros Socha 22/20 21/15
MIX Guldan, Mrázová Klečka, Klečková A. 17/21 21/17 21/10
1. Štvorhra M Guldan, Budinský Rotling, Socha 21/15 21/9
Štvorhra Ž Bowers, Mrázová Klečková N.+A.  21/14 21/19
2. Štvorhra M Sitár, Mészáros Rýdzi, Klečka I. 21/13 21/15

 
 

Spoje Bratislava C - Kyklop BC Martin A  6:2  (15/3)
1.Dvojhra muži Guldan Horník  17/21  21/14    17/21
2.Dvojhra muži Budinský Maruška 21/5 21/5
1.Dvojhra ženy Bowers Knappová 21/15 21/15
3.Dvojhra muži Mészáros Sedláček 21/16 21/13
MIX Sitár,Mrázová Klimáček, Beratšová  10/21 14/21
1. Štvorhra M Budinský, Jurina Klimáček, Ohurniak  21/16 21/19
Štvorhra Ž Bowers, Mrázová Knappová, Smolková 21/5 21/14
2. Štvorhra M Sitár, Mészáros Horník, Sedláček 16/21 21/12 21/7

 

Spoje Bratislava C - Fénix Bratislava A  7:1  (15/3)
1.Dvojhra muži Budinský Kelecsényi  21/10   21/15
2.Dvojhra muži Jurina Ivan 21/16 19/21 18/21
1.Dvojhra ženy Mrázová Grauzelová 21/10 21/10
3.Dvojhra muži Mészáros Vaľko 21/14 21/14
MIX Guldan, Bowers - W/0 W/0
1. Štvorhra M Budinský, Guldan Kelecsényi, Kolátor 21/14 21/15
Štvorhra Ž Mrázová, Bowers - W/0 W/0
2. Štvorhra M Sitár, Mészáros Ivan, Vaľko 15/21 21/15 21/10
  • Kyklop Martin A - Spoje Bratislava D 2:6, (8/13) 
  • Kyklop Martin A - Fénix Bratislava A 4:4, (10/8) 
  • Spoje Bratislava D - Fénix Bratislava A   5:3, (10/7) 
  • CEVA Trenčín C - Filozof Bratislava B  8:0, (16/2) 
  • CEVA Trenčín C - Filozof Bratislava C  7:1, (15/3) 
  • CEVA Trenčín C - Filozof Bratislava D  8:0, (16/0) 
  • CEVA Trenčín D - Filozof Bratislava B 8:0, (16/6) 
  • CEVA Trenčín D - Filozof Bratislava C 5:3, (11/6) 
  • CEVA Trenčín D - Filozof Bratislava D 7:1, (14/4) 
  • Gymnázium Partizánske - Filozof Bratislava B 3:5, (7/10) 
  • Gymnázium Partizánske - Filozof Bratislava C 3:5, (6/11) 
  • Gymnázium Partizánske - Filozof Bratislava D 5:3, (11/8) 

Výsledky 2. kola III. ligy zo dňa 27.- 28.11.2010 Bratislava

Spoje Bratislava C - Gymnázium Partizánske   8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Budinský Žajdlík  21/12  21/10  
2.Dvojhra muži Ďurman Vopička 21/19 21/9
1.Dvojhra ženy Bowers Straková 21/9 21/11
3.Dvojhra muži Mészáros Bánovský 21/12 21/10
MIX Sitár, Mrázová Hlavačka, Pappová 21/13 21/13
1. Štvorhra M Mészáros, Budinský Hlavačka, Straka 21/13 21/9
Štvorhra Ž Bowers, Mrázová Straková, Pappová 21/13 21/14
2. Štvorhra M Sitár, Ďurman Zoller, Bánovský 21/13 21/12

 
 

Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín D  8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Budinský Bartanus  21/10  21/5  
2.Dvojhra muži Ďurman Starosta 21/6 21/12
1.Dvojhra ženy Mrázová Jánska 21/15 21/8
3.Dvojhra muži Mészáros Dužek 21/14 21/5
MIX Sitár, Bowers Bartanus, Jurgová  W/0 W/0
1. Štvorhra M Budinský, Sitár Bartanus, Starosta  21/15 21/16
Štvorhra Ž Bowers, Mrázová Jánska, Imrichová 21/11 21/11
2. Štvorhra M Ďurman, Mészáros Mertan, Moško 21/13 21/9

 

Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín C  5:3  (12/8)
1.Dvojhra muži Budinský Piovarči J.  21/16   21/13
2.Dvojhra muži Ďurman Klimo M. 21/13 21/11
1.Dvojhra ženy Bowers Kuttnerová 21/15 21/19
3.Dvojhra muži Mészáros Piliš T. 21/16 17/21 21/18
MIX Sitár, Mrázová Púdela, Pokorná 21/17 12/21 13/21
1. Štvorhra M Budinský, Sitár Piliš T., Minárik 18/21 18/21
Štvorhra Ž Mrázová, Bowers Ondračková, Pokorná 21/18 14/21 16/21
2. Štvorhra M Ďurman, Mészáros Púdela, Rosina G. 21/17 16/21 21/19
  • Filozof Bratislava B - Filozof Bratislava C 2:6, (4/13) 
  • Filozof Bratislava B - Filozof  Bratislava D 3:5, (9/10) 
  • Filozof Bratislava B - Kyklop Martin A   3:5, (6/12) 
  • Filozof Bratislava C - Filozof Bratislava D  5:3, (12/8) 
  • Filozof Bratislava C - Kyklop Martin A  3:5, (8/13) 
  • Kyklop Martin A - Filozof Bratislava D  5:3, (11/6) 
  • Spoje Bratislava D - CEVA Trenčín C 2:6, (4/13) 
  • CEVA Trenčín D - Spoje Bratislava D 2:6, (4/14) 
  • Spoje Bratislava D - Gymnázium Partizánske 7:1, (14/3) 
  • Fénix Bratislava A - CEVA Trenčín C 1:7, (2/14) 
  • Fénix Bratislava A - CEVA Trenčín D 4:4, (11/11) 
  • Gymnázium Partizánske - Fénix Bratislava A 1:7, (3/14) 

Výsledky 3. kola III. ligy zo dňa 18.12.2010 Bratislava, Partizánske

Spoje Bratislava C - Filozof Bratislava C   7:1  (15/2)
1.Dvojhra muži Guldan Žabka  26/28  22/20    18/21  
2.Dvojhra muži Budinský Varga M. 21/8 21/10
1.Dvojhra ženy Mrázová Janočková 21/9 21/15
3.Dvojhra muži Mészáros Šarmír 21/6 21/15
MIX Ďurman, Matzová Krajčovič J., Mäsiarová 21/10 21/12
1. Štvorhra M Guldan, Ďurman Chlepko, Šarmír 21/18 21/18
Štvorhra Ž Matzová, Mrázová Janočková, Mäsiarová W/0 W/0
2. Štvorhra M Budinský, Mészáros Varga M., Krajčovič J. 21/8 21/10

 
 

Spoje Bratislava C - Filozof Bratislava D  8:0  (16/2)
1.Dvojhra muži Guldan Kužela  18/21  21/14   21/10 
2.Dvojhra muži Budinský Lenart 21/10 21/6
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Gahérová 21/8 21/12
3.Dvojhra muži Ďurman Bilačič 21/7 21/7
MIX Sitár, Mrázová Krakovský, Kopnická  12/21 21/14 21/13
1. Štvorhra M Budinský, Sitár Kužela, Lenart  21/13 21/11
Štvorhra Ž Matzová, Mrázová Gahérová, Kopnická 21/6 21/10
2. Štvorhra M Ďurman, Mészáros Bilačič, Krakovský 21/16 21/11

 

Spoje Bratislava C - Filozof Bratislava B  8:0  (16/1)
1.Dvojhra muži Budinský Šuvada  21/10   21/9
2.Dvojhra muži Ďurman Bruckmayer 21/10 21/19
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Budkeová 21/10 21/6
3.Dvojhra muži Mészáros Jenčík 21/17 21/18
MIX Ďurman, Krakovská H. Bruckmayer, Bruckmayerová 21/12 17/21 21/10
1. Štvorhra M Budinský, Guldan Macher, Majerský 21/14 21/11
Štvorhra Ž Mrázová, Matzová Šujanská, Budkeová 21/12 21/5
2. Štvorhra M Sitár, Mészáros Šuvada, Jenčík 21/15 27/25

 

  • Filozof Bratislava B - Spoje Bratislava D 2:6, (7/12) 
  • Filozof Bratislava B - Fénix  Bratislava A 4:4, (9/9) 
  • Filozof Bratislava C - Spoje Bratislava D  4:4, (8/12) 
  • Filozof Bratislava C - Fénix Bratislava A  0:8, (4/16) 
  • Filozof Bratislava D - Spoje Bratislava D  3:5, (6/11) 
  • Filozof Bratislava D - Fénix Bratislava A 2:6, (6/13) 
  • Gymnázium Partizánske - CEVA Trenčín C 3:5, (8/10) 
  • Gymnázium Partizánske - CEVA Trenčín D 4:4, (10/9) 
  • Gymnázium Partizánske - Kyklop Martin A 4:4, (8/10) 
  • CEVA Trenčín C - CEVA Trenčín D 6:2, (13/6) 
  • CEVA Trenčín C - Kyklop Martin A 3:5, (8/10) 
  • CEVA Trenčín D - Kyklop Martin A 3:5, (7/10) 

Výsledky 4. kola III. ligy zo dňa 29.1.2011 Bratislava, Martin

Spoje Bratislava C - Filozof Bratislava C   5:3  (10/7)
1.Dvojhra muži Guldan Žabka  0/2  scr.  
2.Dvojhra muži Budinský Chlepko Martin 21/5 21/4
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Janočková 21/14 21/11
3.Dvojhra muži Jurina Šarmír 21/18 15/21 21/17
MIX Budinský, Mrázová Krajčovič J., Mäsiarová 21/15 21/12
1. Štvorhra M Guldan, Jurina Žabka, Krajčovič 1/2 scr.
Štvorhra Ž Matzová, Mrázová Janočková, Koláriková 21/8 21/8
2. Štvorhra M - Varga M., Šarmír 0/W 0/W

 
 

Spoje Bratislava C - Filozof Bratislava D  4:4  (8/8)
1.Dvojhra muži Guldan Chmelík  0/2  scr. 
2.Dvojhra muži Budinský Kužela 21/8 21/9
1.Dvojhra ženy Mrázová Sýkorová 21/9 21/11
3.Dvojhra muži Jurina Krakovský P. 17/21 16/21
MIX Budinský, Krakovská H. Bartoš, Kopnická  21/10 21/15
1. Štvorhra M Guldan, Jurina Chmelík, Bartoš  12/21 14/21
Štvorhra Ž Matzová, Mrázová Gahérová, Kopnická 21/7 21/14
2. Štvorhra M - Kužela, Krakovský P. 0/W 0/W

 

Spoje Bratislava C - Filozof Bratislava B  5:3  (10/6)
1.Dvojhra muži Guldan Šuvada  0/2   scr.
2.Dvojhra muži Budinský Bruckmayer 21/9 21/12
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Budkeová 21/12 21/2
3.Dvojhra muži Jurina Jenčík 21/12 21/17
MIX Budinský, Mrázová Majerský, Bruckmayerová 21/8 21/8
1. Štvorhra M Jurina, Guldan Macher, Majerský 0/2 scr.
Štvorhra Ž Mrázová, Matzová Šujanská, Šuvadová 21/6 21/4
2. Štvorhra M - Šuvada, Bruckmayer 0/W 0/W

 

  • Filozof Bratislava B - Spoje Bratislava D 2:6, (5/13) 
  • Filozof Bratislava B - Fénix  Bratislava A 3:5, (8/10) 
  • Filozof Bratislava C - Spoje Bratislava D  2:6, (6/13) 
  • Filozof Bratislava C - Fénix Bratislava A  5:3, (11/6) 
  • Filozof Bratislava D - Spoje Bratislava D  4:4, (8/10) 
  • Filozof Bratislava D - Fénix Bratislava A 5:3, (10/8) 
  • Gymnázium Partizánske - CEVA Trenčín C 0:8, (1/16) 
  • Gymnázium Partizánske - CEVA Trenčín D 2:6, (7/12) 
  • Gymnázium Partizánske - Kyklop Martin A 3:5, (7/12) 
  • CEVA Trenčín C - CEVA Trenčín D 7:1, (14/5) 
  • CEVA Trenčín C - Kyklop Martin A 8:0, (16/1) 
  • CEVA Trenčín D - Kyklop Martin A 4:4, (9/11) 

Výsledky 5. kola III. ligy zo dňa 26.3.2011 Bratislava

Spoje Bratislava C - Fénix Bratislava A  6:2  (12/4)
1.Dvojhra muži Guldan Kelecsényi T.  16/21  16/21  
2.Dvojhra muži Budinský Ivan 21/12 21/19
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Grauzelová 21/14 21/17
3.Dvojhra muži Mészáros Vaľko 18/21 14/21
MIX Sitár, Mrázová Kolátor, Švancarová 21/10 21/15
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Kelecsényi, Kolátor 21/13 21/5
Štvorhra Ž Matzová, Mrázová Grauzelová, Švancarová 21/15 21/7
2. Štvorhra M Mészáros, Sitár Ivan, Vaľko 21/15 21/15

 

Spoje Bratislava C - Spoje Bratislava D  7:1  (14/3)
1.Dvojhra muži Guldan Rotling  19/21  20/22
2.Dvojhra muži Budinský Rýdzi 21/15 21/17
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Klečková N. 21/15 21/18
3.Dvojhra muži Mészáros Socha 21/9 21/17
MIX Sitár, Mrázová Klečka, Klečková N.  21/18 21/18
1. Štvorhra M Guldan, Budinský Rotling, Rýdzi  21/15 21/14
Štvorhra Ž Matzová, Mrázová Klečková A., Kubičková 18/21 21/17 21/17
2. Štvorhra M Sládek, Mészáros Klečka, Kubiček 21/13 21/12

 

Spoje Bratislava C - Kyklop BC Martin A  8:0  (16/3)
1.Dvojhra muži Guldan Horník  17/21   21/13  21/13
2.Dvojhra muži Budinský Ohurniak 21/2 21/13
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Knappová 10/21 21/13 21/16
3.Dvojhra muži Mészáros Šišlák 21/13 21/19
MIX Sitár, Mrázová Klimáček, Beratšová 21/15 19/21 21/17
1. Štvorhra M Budinský, Guldan Klimáček, Šišlák 21/19 21/12
Štvorhra Ž Mrázová, Matzová Beratšová, Knappová 21/14 21/8
2. Štvorhra M Sládek, Mészáros Horník, Ohurniak 21/15 21/19

 

  • Fénix Bratislava A - Spoje Bratislava D 3:5, (7/10) 
  • Kyklop Martin A - Spoje  Bratislava D 4:4, (8/11) 
  • Fénix Bratislava A - Kyklop Martin A  2:6, (5/12) 
  • Filozof Bratislava B - CEVA Trenčín C  0:8, (0/16) 
  • Filozof Bratislava B - CEVA Trenčín D  2:6, (6/13) 
  • Filozof Bratislava B - Gymnázium Partizánske 5:3, (12/8) 
  • Filozof Bratislava C - CEVA Trenčín C 1:7, (4/15) 
  • Filozof Bratislava C - CEVA Trenčín D 4:4, (9/10) 
  • Filozof Bratislava C - Gymnázium Partizánske 5:3, (11/7) 
  • Filozof Bratislava D - CEVA Trenčín C 0:8, (0/16) 
  • Filozof Bratislava D - CEVA Trenčín D 2:6, (6/12) 
  • Filozof Bratislava D - Gymnázium Partizánske 5:3, (10/8) 

Výsledky 6. kola III. ligy zo dňa 16.-17.4.2011 Trenčín, Martin

Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín D  7:1  (14/2)
1.Dvojhra muži Budinský Bartanus  21/10  21/8  
2.Dvojhra muži Jurina Starosta 21/13 21/12
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Jánska 21/11 21/19
3.Dvojhra muži Mészáros Mertan 21/11 21/8
MIX Guldan, Mrázová Moško, Jurgová 11/21 14/21
1. Štvorhra M Budinský, Guldan Bartanus, Moško 21/16 21/16
Štvorhra Ž Krakovská H., Mrázová Imrichová, Jánska 21/10 21/9
2. Štvorhra M Mészáros, Sládek Starosta, Bičanovský 21/15 21/10

 

Spoje Bratislava C - Gymnázium Partizánske  8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Guldan Hlavačka  21/16  21/13
2.Dvojhra muži Budinský Bánovský 21/5 21/6
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Hlavačková 21/15 21/14
3.Dvojhra muži Mészáros Straka 21/13 21/7
MIX Guldan, Mrázová - W/0 W/0
1. Štvorhra M Jurina, Budinský Hlavačka, Straka  21/9 21/17
Štvorhra Ž Krakovská H., Mrázová - W/0 W/0
2. Štvorhra M Sládek, Mészáros Foltán, Bánovský 21/19 21/18

 

Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín C  2:6  (6/12)
1.Dvojhra muži Guldan Piovarči J.  16/21   19/21
2.Dvojhra muži Budinský Piliš 21/17 21/11
1.Dvojhra ženy Krakovská H. Kuttnerová 13/21 21/17 13/21
3.Dvojhra muži Jurina Minárik 15/21 18/21
MIX Mészáros, Mrázová Púdela, Kuttnerová 21/18 20/22 19/21
1. Štvorhra M Budinský, Guldan Piovarči J., Púdela 15/21 13/21
Štvorhra Ž Mrázová, Krakovská H. Bibelová, Ondračková 21/16 21/18
2. Štvorhra M Sládek, Mészáros Piliš, Minárik 15/21 12/21

 

  • Kyklop Martin A - Filozof Bratislava B 4:4, (9/8) 
  • Kyklop Martin A - Filozof  Bratislava C 5:3, (10/7) 
  • Kyklop Martin A - Filozof  Bratislava D  5:3, (12/7) 
  • Filozof Bratislava B - Filozof  Bratislava C  6:2, (14/6) 
  • Filozof Bratislava B - Filozof  Bratislava D  6:2, (13/6) 
  • Filozof Bratislava C - Filozof  Bratislava D 3:5, (8/11) 
  • Spoje Bratislava D - CEVA Trenčín C 0:8, (1/16) 
  • Fénix Bratislava A - CEVA Trenčín C 2:6, (6/14) 
  • CEVA Trenčín D - Spoje Bratislava D 3:5, (7/11) 
  • CEVA Trenčín D - Fénix Bratislava A 6:2, (12/7) 
  • Spoje Bratislava D - Gymnázium Partizánske 6:2, (13/5) 
  • Fénix Bratislava A - Gymnázium Partizánske 6:2, (12/5) 

Konečná tabuľka III.ligy 

1. Spoje Bratislava C 18 16 1 1 116:28
33
2. CEVA Trenčín C 18 16 0 2 119:25
32
3. Spoje Bratislava D 18 11 3 4 79:65
25
4. Kyklop BC Martin A 18 9 5 4  70:74
23
5. CEVA Trenčín D 18 7 4 7 72:72
18
6. AŠK Fénix Bratislava A 18 5 3 10 66:78
13
7. Filozof Bratislava C 18 5 2 11 56:88
12
8. Filozof Bratislava B  18 4 2 12 50:94
10
9. Filozof Bratislava D  18 4 2 12 50:94
10
10.Gymnázium Partizánske 18 1 2 15 42:102
4

Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 12.2.2011 Bratislava

OM žiackych družstiev SR Západ usporiadala TJ Spoje Bratislava v ŠH BBC v Bratislave dňa 12.2.2011 za účasti štyroch družstiev s nasledovnými výsledkami:

Spoje Bratislava - BK Šurany 1:6 (4:12)

Spoje Bratislava - BK MI Trenčín 0:7 (1:14)

Spoje Bratislava - M-Šport Trenčín 3:4 (6:9)

M-Šport Trenčín - BK MI Trenčín 4:3 (9:8)

BK MI Trenčín - BK Šurany 6:1 (13:3)

M-Šport Trenčín - BK Šurany 4:3 (9:6)

 

Konečná Tabuľka 

1. M-Šport Trenčín 3 0 0 12:9
6
2. BK MI Trenčín 2 0 1 16:5
4
3. BK Šurany 1 0 2 10:11
2
4. Spoje Bratislava 0 0 3  4:17
0

Na majstrovstvá SR zmiešaných žiackych družstiev postupujú M-Šport Trenčín a BK MI Trenčín.


Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 6.3.2011 Bratislava

OM dorasteneckých družstiev SR Západ usporiadala TJ Spoje Bratislava v ŠH BBC v Bratislave dňa 6.3.2011 za účasti piatich družstiev s nasledovnými výsledkami:

Spoje Bratislava - M-Šport Trečín 2:5 (4:10)

Spoje Bratislava - BK MI Trenčín 5:2 (11:4)

Spoje Bratislava - CEVA Trenčín 5:2 (10:5)

Spoje Bratislava - BK Šurany 6:1 (12:4)

M-Šport Trenčín - CEVA Trenčín 6:1 (12:3)

M-Šport Trenčín - BK Šurany 5:2 (10:5)

M-Šport Trenčín - BK MI Trenčín 6:1 (12:3)

BK Šurany - CEVA Trenčín 3:4 (7:9)

CEVA Trenčín - BK MI Trenčín 6:1 (12:2)

BK Šurany - BK MI Trenčín 4:3 (9:7)

 

Konečná Tabuľka 

1. M-Šport Trenčín 4 0 0 22:6
8
2. Spoje Bratislava 3 0 1 18:10
6
3. CEVA Trenčín 2 0 2 13:15
4
4. BK Šurany 1 0 3  10:18
2
5. BK MI Trenčín 0 0 4  7:21
0

Na majstrovstvá SR zmiešaných dorasteneckých družstiev postupujú M-Šport Trenčín a Spoje Bratislava.


Výsledky M SR dorasteneckých družstiev 12.3.2011 Prešov

BC Prešov - Spoje Bratislava  3:4  (6/8)
1.Dvojhra muži Kall Vícen M.
 7/21  
 15/21  
2.Dvojhra muži Ďurica Haring
17/21
5/21
1.Dvojhra ženy Kubíková Kováčová
21/10
21/7
2.Dvojhra ženy Klimková Kudláčová
12/21
18/21
MIX Beluško, Kubíková  Kubiček, Garasová
21/7
21/13
Štvorhra M Kall, Beluško Vícen M., Haring
14/21
18/21
Štvorhra Ž Klimková, Gogoľová  Kudláčová, Garasová  
21/12
21/12
 

Spoje Bratislava - BK ATU Košice 4:3  (8/7)
1.Dvojhra muži Haring Dratva M.
 22/20  
  21/11  
2.Dvojhra muži Kubiček Dratva T.
21/23
21/19
23/21
1.Dvojhra ženy Kováčová Šariščanová
9/21
13/21
2.Dvojhra ženy Kudláčová Korpová
21/15
21/15
MIX Vícen M., Kudláčová Dratva M., Šariščanová
0/21
0/21
Štvorhra M Vícen M., Haring Polačko, Binder
21/7
21/8
Štvorhra Ž Kováčová, Garasová  Korpová, Pajtašova  
16/21
18/21

Spoje Bratislava - M - Šport Trenčín 1:6  (3/12)
1.Dvojhra muži Vícen M. Hliničan
 21/14  
  12/21  
  16/21  
2.Dvojhra muži Haring Sedláček
21/10
21/16
1.Dvojhra ženy Kováčová Čižnárová
5/21
8/21
2.Dvojhra ženy Kudláčová Mayerová
13/21
16/21
MIX Kubiček, Garasová  Zigo, Jargašová
11/21
15/21
Štvorhra M Vícen M., Haring Hliničan, Žďárský
0/21
0/21
Štvorhra Ž Kudláčová, Garasová  Jargašová, Čižnárová
9/21
16/21
  • M-Šport Trenčín - ATU Košice   7:0, (14/1) 
  • BC Prešov - M-Šport Trenčín  2:5, (4/10) 
  • BC Prešov - ATU Košice 7:0, (14/0) 

Konečná Tabuľka 

1. M-Šport Trenčín 3 0 0 18:3
6
2. Spoje Bratislava 2 0 1 9:12
4
3. BC Prešov 1 0 2 12:9
2
4. BK ATU Košice 0 0 3  3:18
0

Súpisky družstiev pre sezónu 2010/2011

Súpisky Ligových družstiev

Súťaž - I. liga dospelých 2010/2011
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhre
1.

Vícen Jarolím

1.10.1989

2.

2.

Šulko Marian

28.11.1976

3.

3.

Vachálek Juraj

31.10.1990

5.

4.

Vícen Martin

14.1.1993

18.

6.

Haring Miroslav

12.2.1993

44. 

 

 

 

 

1.  

Štefániková Gabriela

15.10.1986

5.

2.

Gaľová Iveta

26.4.1984

10.

3.  

Klečková Vanda

6.1.1986 

13.

4.  

Škultétyová Alexandra

18.3.1994 

22.

5.  

Poláková Linda

13.4.1989 

 

Náhradníci družstva

5.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

38.

  

    

   

  

Vedúci družstva : Roman Krška

Súťaž - II. liga dospelých 2010/2011
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhre
1.

Novomeský Michal

27.12.1984

22.

2.

Prokop Vladimír

28.11.1983

32.

3.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

38.

4.

Kitt Roland

15.9.1977

41.

6.

Fašung Tomáš

13.1.1990

59. 

 

 

 

 

1.  

Strungová Nicole

2.10.1991

34.

2.

Garasová Petra

26.5.1993

53.

3.  

Kudláčová Alexandra

2.12.1994 

57.

4.  

Kováčová Kristína

29.1.1993 

64.

 

 

 

 

Náhradníci družstva

5.

Budinský Ľubomír

10.5.1958 

54.

7.

Ďurman Juraj

29.12.1976 

  

Vedúci družstva : Roland Kitt

Súťaž - III. liga dospelých 2010/2011
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhre
1.

Guldan Filip

25.10.1951

46.

2.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

54.

3.

Jurina Šimon

14.10.1994

95.

4.

Ďurman Juraj

29.12.1976

 

5.

Mészáros Roman

13.11.1965

 

6.

Sládek Dušan

15.11.1956

 

7.  

Vanvoorden Johny

5.3.1971

 

8.

Sitár Ján

23.10.1954

 

 

 

 

 

1.

Bowers Barbora

60.

2.

Mrázová Ivana

18.9.1976
 

3.

Minarovičová Katarína

18.7.1981
 

4.

Krakovská Hana

25.11.1995
 

5.

Adamková Barbora

8.7.1995
 

6.

Kejstová Katarína

1.7.1995
 

 

 

 

 

Náhradníci družstva

 

 

 

 

 

 

 

  

Vedúci družstva : Filip Guldan

Súpisky OM SR žiackych družstiev

Súťaž - OM SR žiackych družstiev 2010/2011
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhre
1.

Kubiček Michal

10.8.1996

7.

2.

Ondriš Pavol

26.2.1997

47.

3.

Velič Alexander

4.8.1999

77.

4.

Bokes Jakub

26.8.1998

88.

5.

Bučko Samuel

23.6.1999

 

6.

Szabó Richard

3.3.1998

 

7.

Sýkorčin Martin

18.8.1999

 

 

 

 

 

1.

Ehnová Tereza

25.8.1999

43.

2.  

Borščová Petra

24.3.1997 

58.

3.  

Vojtková Lucia

15.7.2001 

 

 

 

 

 

Náhradníci družstva

 

 

 

 

  

    

   

  

Vedúci družstva : Filip Guldan

Súpisky OM SR dorasteneckých družstiev

Súťaž - OM SR dorasteneckých družstiev 2010/2011
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhre
1.

Vícen Martin

14.3.1993

1.

2.

Haring Miroslav

12.2.1993

3.

3.

Jurina Šimon

14.10.1994

26.

4.

Otruba Martin

1.11.1995

47.

5.

Kubiček Michal

10.8.1996

 

6.

Ondriš Pavol

26.2.1997

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Kováčová Kristína

29.1.1993

22.

2.  

Kudláčová Alexandra

2.12.1994 

22.

3.  

Garasová Petra

26.5.1993 

22.

4.  

Krakovská Hana

25.11.1995 

32.

5.  

Kejstová Katarína

1.7.1995 

 

6.

Borščová Petra

24.3.1997 

 

Náhradníci družstva

 

 

 

 

  

    

   

  

Vedúci družstva : Roland Kitt

Späť na začiatok

  Späť na úvod 

Posledná úprava stránky bola vykonaná 29.4.2011