VÝSLEDKY

Obsah:

Výsledky zápasov Dunajského pohára z 29.-30.8.2009 Viedeň

I. liga 2009/2010 II. liga 2009/2010

Výsledky krajskej kvalifikácie družstiev žiakov v kraji Bratislava

Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 13.2.2010 Bratislava

Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 7.3.2010 Bratislava

Súpisky družstiev pre sezónu 2009/2010


Výsledky Dunajského pohára z 29.- 30.8.2009 Viedeň


I.Liga 2009/2010

Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 17.10.2009 Trenčín, Prešov

Spoje Bratislava - BK MI Trenčín  6:2  (12/5)
1.Dvojhra muži Šulko Martin Bočák   21/23    21/23  
2.Dvojhra muži Vicen J. Kohút 21/18 21/16
1.Dvojhra ženy Štefániková Halušicová 21/11 18/21 21/16
3.Dvojhra muži Vachálek Lašo 21/13 21/9
MIX Kuchyňár, Klečková V.  Pagáč, Halušicová 14/21 18/21
1. Štvorhra M Vicen J., Šulko Pagáč, Bočák Martin 21/3 21/16
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V.  Matečná, Pálešová   21/14 21/11
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár  Kohút, Lašo 21/14 21/9
 
 

Spoje Bratislava - CEVA Trenčín  4:4  (11/8)
1.Dvojhra muži Šulko Lobotka  21/16    16/21    19/21  
2.Dvojhra muži Vicen J. Jánošík 21/15 21/9
1.Dvojhra ženy Štefániková Fašungová 14/21 26/24 15/21
3.Dvojhra muži Vachálek Klačanský J. 23/21 21/17
MIX Kuchyňár, Klečková V. Konárek, Machunková  16/21 16/21
1. Štvorhra M Vicen J., Šulko  Lobotka, Klačanský J.  21/15 21/11
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Fašungová, Machunková 23/21 21/16
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár    Jánošík, Brestovský J. 21/19 22/24 26/28

 

Spoje Bratislava - M-Šport Trenčín  5:3  (12/7)
1.Dvojhra muži Šulko Matejka  21/15    18/21    13/21  
2.Dvojhra muži Vicen J. Sedláček 21/9 21/10
1.Dvojhra ženy Štefániková Čižnárová 18/21 15/21
3.Dvojhra muži Kuchyňár Nitschneider 21/7 21/10
MIX Vachálek, Klečková V. Hliničan, Jargašová  20/22 21/15 21/15
1. Štvorhra M Vicen J., Šulko  Matejka, Hliničan  21/8 21/17
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Čižnárová, Mayerová 18/21 22/20 17/21
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár    Sedláček, Kalin 21/6 21/10

 

Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 21.11.2009 Trenčín, Bratislava

Spoje Bratislava - Šport.gymnázium Košice   8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Vicen J. Šarišský  21/5    21/2  
2.Dvojhra muži Vachálek Markulík 21/8 21/10
1.Dvojhra ženy Wegrzyn Surová 21/11 21/15
3.Dvojhra muži Kuchyňár Hartmann 21/6 21/5
MIX Vicen M., Štefániková  Bacskai, Surová 21/18 21/12
1. Štvorhra M Vicen J., Vicen M.  Bacskai, Šarišský 21/7 21/11
Štvorhra Ž Štefániková, Wegrzyn  Bernátová, Sinaiová   21/2 21/8
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár  Markulík, Hartmann 21/2 21/3
 
 

Spoje Bratislava - BC Prešov  3:5  (9/12)
1.Dvojhra muži Šulko Jelínek  4/11    scr.  
2.Dvojhra muži Vicen J. Závada 21/23 21/13 12/21
1.Dvojhra ženy Wegrzyn Kubíková 16/21 21/18 19/21
3.Dvojhra muži Vachálek Smrek 18/21 21/19 21/16
MIX Vicen M., Štefániková Jelínek, Orlovská Z.  16/21 15/21
1. Štvorhra M Vicen J., Šulko  Závada, Smrek  20/22 27/25 18/21
Štvorhra Ž Štefániková, Wegrzyn Orlovská Z., Kubíková 21/18 21/11
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár    Banyász, Dirga 22/20 8/21 21/16

 

  • BC Prešov - BK MI Trenčín 7:1, (14/2) 
  • BK MI Trenčín - Šport.gymnázium Košice 8:0, (16/1) 
  • M - Šport Trenčín - Betpres Košice  2:6, (6/13) 
  • CEVA Trenčín - Loko Košice 6:2, (14/4) 
  • M - Šport Trenčín - Loko Košice  5:3, (11/8) 
  • CEVA Trenčín - Betpres Košice 4:4, (9/10) 

Výsledky 3. kola I. ligy zo dňa 30.1.2010 Košice, Prešov

Spoje Bratislava - Loko Košice   6:2  (13/5)
1.Dvojhra muži Šulko Johannson  21/18    21/11  
2.Dvojhra muži Vícen J. Poláček M. 21/16 21/16
1.Dvojhra ženy Strungová Lichancová 21/19 15/21 5/21
3.Dvojhra muži Vachálek Koribský 21/17 21/10
MIX Vicen J., Klečková  Petrovský, Ondrejová L. 21/10 21/5
1. Štvorhra M Šulko, Vicen M.  Johannson, Petrovský 21/9 21/14
Štvorhra Ž Strungová, Klečková V.  Lichancová, Fiľová   15/21 14/21
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár  Koribský, Poláček M. 21/16 17/21 21/10
 
 

Spoje Bratislava - Betpres Košice  1:7  (9/12)
1.Dvojhra muži Šulko Dziolko  20/22    18/21  
2.Dvojhra muži Vicen J. Fiľ J. 21/17 16/21 21/11
1.Dvojhra ženy Strungová Turzáková 7/21 10/21
3.Dvojhra muži Vachálek Tomčko L. 14/21 15/21
MIX Vicen M., Klečková V. Tomčík, Zábavníková  17/21 11/21
1. Štvorhra M Vicen J., Šulko  Dziolko, Tomčko L.  15/21 21/19 13/21
Štvorhra Ž Strungová, Klečková V. Turzáková, Zábavníková 7/21 11/21
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár    Tomčík, Kožár 8/21 9/21

 

  • Betpres Košice - BK MI Trenčín 8:0, (16/0) 
  • BK MI Trenčín - Loko Košice 5:3, (10/8) 
  • Šport Gymn.Košice - CEVA Trenčín  2:6, (4/13) 
  • BC Prešov - M-Šport Trenčín 7:1, (14/3) 
  • M - Šport Trenčín - Šport Gymn.Košice  4:4, (8/8) 
  • CEVA Trenčín - BC Prešov 2:6, (5/13) 

Výsledky 4. kola I. ligy zo dňa 13.3.2010 Trenčín, Prešov

Spoje Bratislava - BC Prešov   2:6  (7/12)
1.Dvojhra muži Šulko Jelínek P.  21/19    21/14  
2.Dvojhra muži Vícen J. Závada 21/16 16/21 9/21
1.Dvojhra ženy Štefániková Kubíková 21/19 15/21 17/21
3.Dvojhra muži Vachálek Banyász 21/18 19/21 19/21
MIX Vicen M., Klečková V.  Smrek, Orlovská Z. 16/21 17/21
1. Štvorhra M Šulko, Vicen J.  Jelínek, Banyász 22/20 21/9
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V.  Orlovská, Kubíková   8/21 11/21
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár  Závada, Smrek 13/21 13/21
 
 

Spoje Bratislava - Betpres Košice  4:4  (8/9)
1.Dvojhra muži Šulko Tomčík M.  21/6    21/10  
2.Dvojhra muži Vicen J. Fiľ J. 15/21 21/9 21/18
1.Dvojhra ženy Štefániková Antalová 20/22 12/21
3.Dvojhra muži Vícen M. Tomčko L. 14/21 10/21
MIX Vachálek, Klečková V. Kožár, Zábavníková  11/21 18/21
1. Štvorhra M Vicen M., Šulko  Tomčík, Eliaš M.  21/15 21/19
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Turzáková, Zábavníková 11/21 15/21
2. Štvorhra M Vachálek, Vícen J.    Tomčko L., Kožár 21/10 21/19

 
 

Spoje Bratislava - CEVA Trenčín  7:1  (14/4)
1.Dvojhra muži Šulko Lobotka  21/19    21/12  
2.Dvojhra muži Vicen J. Brestovský J. 21/12 21/14
1.Dvojhra ženy Štefániková Fašungová 15/21 18/21
3.Dvojhra muži Vachálek Jánošík 21/19 21/19
MIX Vícen J., Klečková V. Klačanský J., Machunková  21/7 21/19
1. Štvorhra M Vicen M., Šulko  Lobotka, Konárek  21/16 21/11
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Fašungová, Machunková 21/17 17/21 21/14
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár    Brestovský, Jánošík 12/21 21/19 21/9

 

  • Betpres Košice - CEVA Trenčín 6:2, (13/6) 
  • BC Prešov - CEVA Trenčín 8:0, (16/3) 
  • BC Prešov - Betpres Košice  5:3, (11/7) 
  • BK MI Trenčín - Loko Košice 5:3, (12/6) 
  • M - Šport Trenčín - Šport Gymn.Košice  6:2, (13/5) 
  • BK MI Trenčín - Šport Gymn.Košice 7:1, (14/4) 
  • M - Šport Trenčín - Loko Košice 5:3, (10/6) 
  • BK MI Trenčín - M - Šport Trenčín 4:4, (10/9) 
  • Loko Košice - Šport Gymn.Košice 4:4, (10/8) 

 

Konečná tabuľka I.ligy 

1. BC Prešov 10 10 0 0 67:13 20
2. Betpres Košice 10 6 2 2 53:27 14
3. Spoje Bratislava 10 5 2 3 46:34 12
4. CEVA Trenčín  10 2 4 4  33:47 8
 
5. BK MI Trenčín  10 4 3 3 40:40 11
6. M - Šport Trenčín     10 3 4 3 38:42 10
7. Loko Košice 10 1 1 8 29:51 3
8. Šport.gymn.Košice 10 0 2 8 14:66 2

II.Liga 2009/2010

Výsledky 1. kola II. ligy zo dňa 18.10.2009 Trenčín, Nové Zámky

Spoje Bratislava C - Spoje Bratislava B  5:3  (11/8)
1.Dvojhra muži Novomeský Kitt  21/9    21/9  
2.Dvojhra muži Guldan Prokop 17/21 11/21
1.Dvojhra ženy Garasová Lauková 21/5 13/21 23/21
3.Dvojhra muži Budinský Fašung 21/11 21/15
MIX Vanvoorden, Kudláčová Fašung, Strungová 14/21 11/21
1. Štvorhra M Novomeský, Budinský Kitt, Prokop 27/25 16/21 21/19
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Lauková, Strungová  19/21 21/16 19/21
2. Štvorhra M Guldan, Vanvoorden Jurina, Korbaš 21/11 21/19
 
 
Spoje Bratislava B - A team N. Zámky  6:2  (14/5)
1.Dvojhra muži Prokop Švajda  16/21    21/16    24/22  
2.Dvojhra muži Fašung Esse 21/18 18/21 14/21
1.Dvojhra ženy Lauková Bujdáková 21/18 21/15
3.Dvojhra muži Jurina F.Š.Svrček 13/21 22/20 7/21
MIX Kitt, Strungová Páleš, Gašparovská  21/10 21/10
1. Štvorhra M Kitt, Fašung Esse, Švajda  21/16 22/20
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Gašparovská, Bujdáková 21/15 21/17
2. Štvorhra M Korbaš, Prokop Páleš, F.Š.Svrček 21/15 21/12
 
 

Spoje Bratislava C - BK Šurany  4:4  (8/8)

1.Dvojhra muži Novomeský Demín ml.  21/15   21/15  
2.Dvojhra muži Guldan Kuruc 19/21 10/21
1.Dvojhra ženy Garasová Škultétyová 16/21 10/21
3.Dvojhra muži Budinský Botka ml. 21/10 21/15
MIX Vanvoorden, Kudláčová Poništ, Krajčovičová  19/21 13/21
1. Štvorhra M Vanvoorden, Novomeský  Poništ, Kuruc 21/19 25/23
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Krajčovičová, Škultétyová  15/21 15/21
2. Štvorhra M Budinský, Guldan Botka ml., Demín ml. 21/14 21/15
 
 
 

Spoje Bratislava C - A team N. Zámky   6:2  (12/5)

1.Dvojhra muži Novomeský R.Š.Svrček  21/15   21/15  
2.Dvojhra muži Guldan Švajda 14/21 10/21
1.Dvojhra ženy Garasová Bujdáková 22/20 21/18
3.Dvojhra muži Budinský Barčiak 21/18 21/15
MIX Vanvoorden, Kudláčová Esse, Gašparovská  21/15 18/21 21/19
1. Štvorhra M Novomeský, Vanvoorden  R.Š.Svrček, Antalík J.      21/15   21/12
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Bujdáková, Gašparovská  22/20 21/11
2. Štvorhra M Budinský, Guldan  Esse, Švajda 16/21 16/21
 
 
 

Spoje Bratislava B - BK Šurany  3:5  (7/10)

1.Dvojhra muži Kitt Demín ml.  21/19  16/21    18/21 
2.Dvojhra muži Prokop Kuruc 21/18 21/13
1.Dvojhra ženy Lauková Krajčovičová 15/21 13/21
3.Dvojhra muži Fašung Botka ml. 21/18 21/18
MIX Fašung, Strungová  Poništ J., Škultétyová 21/18 21/14
1. Štvorhra M Kitt, Prokop Poništ, Kuruc    19/21   20/22
Štvorhra Ž Strungová, Lauková Krajčovičová, Škultétyová  20/22 13/21
2. Štvorhra M Jurina, Korbaš  Demín ml., Botka ml. 14/21 14/21
 
  • RORO Bratislava - RODON Klenovec 5:3, (10/9) 
  • CEVA Trenčín B -  RODON Klenovec 6:2, (13/7) 
  • CEVA Trenčín B - RORO Bratislava 7:1, (14/4) 
  • CEVA Trenčín B - Filozof Bratislava 7:1, (15/4) 
  • RORO Bratislava - Filozof Bratislava  6:2, (12/5)
  • RODON Klenovec - Filozof Bratislava  5:3, (12/7)
  • BK Šurany - A team N. Zámky 6:2, (13/6)

Výsledky 2. kola II. ligy zo dňa 22.11.2009 Bratislava, Nové Zámky

Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B  2:6  (7/13)
1.Dvojhra muži Novomeský Klačanský J.  20/22    21/16    21/10  
2.Dvojhra muži Guldan Masarik ml. 18/21 13/21
1.Dvojhra ženy Garasová Šidlová M. 17/21 22/20 18/21
3.Dvojhra muži Budinský Púdela 21/12 21/5
MIX Sitár, Mrázová Piovarči I., Šidlová A.  21/14 10/21 8/21
1. Štvorhra M Novomeský, Budinský Minárik, Piovarči I.  25/27 18/21
Štvorhra Ž Mrázová, Minarovičová Šidlová M., Bibelová  15/21 21/16 16/21
2. Štvorhra M Guldan, Sitár Klačanský J., Masarik ml. 7/21 7/21
 
 
Spoje Bratislava B - RODON Klenovec  6:2  (12/5)
1.Dvojhra muži Prokop Kaštan Rado  16/21    19/21  
2.Dvojhra muži Haring Pavlík 21/16 21/15
1.Dvojhra ženy Pastuchová Parobeková 21/13 21/17
3.Dvojhra muži Fašung Lichanec 24/22 21/16
MIX Kitt, Strungová  Kaštan Rudo, Rosiarová  21/13 21/19
1. Štvorhra M Kitt, Fašung Kaštan R.+R. 19/21 21/11 21/18
Štvorhra Ž Lauková, Pastuchová Parobeková, Rosiarová 14/21 21/23
2. Štvorhra M Haring, Prokop Kaľavský, Lichanec 21/9 21/15
 
 

Spoje Bratislava C - RODON Klenovec 3:5  (6/11)

1.Dvojhra muži Novomeský Kaštan Rado  21/13  21/12  
2.Dvojhra muži Guldan Kaštan Rudo 5/21 4/21
1.Dvojhra ženy Garasová Parobeková 13/21 14/21
3.Dvojhra muži Budinský Lichanec 21/13 21/10
MIX Sitár, Mrázová Lichanec, Rosiarová  13/21 15/21
1. Štvorhra M Novomeský, Budinský  Kaštan Rado, Pavlík 21/16 20/22 21/6
Štvorhra Ž Mrázová, Minarovičová Parobeková, Rosiarová  17/21 11/21
2. Štvorhra M Sitár, Guldan Kaštan Rudo, Kaľavský 8/21 16/21
 
 
 

Spoje Bratislava B - CEVA Trenčín  1:7  (4/15)

1.Dvojhra muži Prokop Klačanský J.  18/21   14/21  
2.Dvojhra muži Haring Masarik ml. 14/21 21/11 21/19
1.Dvojhra ženy Strungová Šidlová M. 18/21 15/21
3.Dvojhra muži Fašung Piovarči I. 21/12 17/21 19/21
MIX Kitt, Pastuchová Púdela, Šidlová A.  15/21 22/20 12/21
1. Štvorhra M Kitt, Fašung  Minárik, Piovarči I.      17/21   10/21
Štvorhra Ž Pastuchová, Strungová Šidlová M., Bibelová  17/21 20/22
2. Štvorhra M Haring, Prokop  Klačanský J., Masarik ml. 14/21 18/21
 
  • A team N. Zámky - Filozof Bratislava 2:6, (5/12) 
  • A team N. Zámky -  RORO Bratislava 3:5, (6/11) 
  • BK Šurany - Filozof Bratislava 8:0, (16/3) 
  • BK Šurany - RORO Bratislava 5:3, (10/6) 
 

Výsledky 3. kola II. ligy zo dňa 31.1.2010 Bratislava, Trenčín

Spoje Bratislava C - Filozof Bratislava B  8:0  (16/2)
1.Dvojhra muži Novomeský Schon  21/10    21/5  
2.Dvojhra muži Budinský Vašíček 21/10 21/8
1.Dvojhra ženy Garasová Gahérová 21/11 21/6
3.Dvojhra muži Vanvoorden Adámi 18/21 21/8 21/10
MIX Budinský, Mrázová Benický, Scholtzová  21/9 21/10
1. Štvorhra M Novomeský, Guldan Schon, Zvalený  21/17 21/17
Štvorhra Ž Mrázová, Minarovičová Scholtzová, Gahérová  21/13 21/11
2. Štvorhra M Vanvoorden, Sitár Vašíček, Adámi 21/14 18/21 21/16
 
 
Spoje Bratislava B - RORO Bratislava  3:5  (8/12)
1.Dvojhra muži Kitt Vícen st.  21/8    19/21    22/20  
2.Dvojhra muži Prokop Šplíchal 10/21 13/21
1.Dvojhra ženy Bowers Adamová 21/10 21/9
3.Dvojhra muži Haring Jánoš 20/22 23/21 7/21
MIX Fašung, Kuchyňárová  Antl, Pieružková  5/21 14/21
1. Štvorhra M Kitt, Fašung Šplíchal,Vícen st. 17/21 17/21
Štvorhra Ž Kuchyňárová, Bowers Adamová, Pieružková 24/22 18/21 19/21
2. Štvorhra M Haring, Prokop Jánoš, Antl 21/12 15/21 21/18
 
 

Spoje Bratislava C - RORO Bratislava 5:3  (10/9)

1.Dvojhra muži Novomeský Vícen st.  21/10  21/7  
2.Dvojhra muži Guldan Šplíchal 0/2 scr.
1.Dvojhra ženy Garasová Adamová 22/24 21/12 21/17
3.Dvojhra muži Budinský Jánoš 17/21 21/13 21/16
MIX Sitár, Mrázová Antl, Pieružková  16/21 12/21
1. Štvorhra M Novomeský, Budinský  Vícen st., Šplíchal 21/17 21/19
Štvorhra Ž Mrázová, Garasová Adamová, Pieružková  13/21 21/10 21/13
2. Štvorhra M Sitár, Vanvoorden Jánoš, Antl 13/21 11/21
 
 
 

Spoje Bratislava B - Filozof Bratislava  8:0  (16/0)

1.Dvojhra muži Prokop Schon  21/18   21/16  
2.Dvojhra muži Haring Adámi 21/16 21/19
1.Dvojhra ženy Kuchyňárová Gahérová 21/8 21/14
3.Dvojhra muži Fašung Vašíček 21/15 21/18
MIX Kitt, Bowers Benický, Scholtzová   21/4 21/14
1. Štvorhra M Kitt, Fašung  Schon, Zvalený      21/17   21/8
Štvorhra Ž Kuchyňárová, Bowers Gahérová, Scholtzová  21/10 21/8
2. Štvorhra M Haring, Prokop  Benický, Vašíček 21/12 21/15
 
  • RODON Klenovec -  BK Šurany 5:3, (10/7) 
  • BK Šurany - CEVA Trenčín B 2:6, (4/13) 
  • A team N.Zámky - CEVA Trenčín B 0:8, (0/16) kontumačne
  • A team N.Zámky - RODON Klenovec 0:8, (0/16) kontumačne
 

Výsledky 4. kola II. ligy zo dňa 14.3.2010 Bratislava, Trenčín

Spoje Bratislava C - CEVA Trenčín B B  3:5  (6/12)
1.Dvojhra muži Novomeský Minárik  21/9    21/9  
2.Dvojhra muži Budinský Masarik ml. 19/21 21/15 21/13
1.Dvojhra ženy Garasová Šidlová M. 9/21 16/21
3.Dvojhra muži Meszáros Starosta M. 12/21 17/21
MIX Vanvoorden, Kudláčová Klčo, Šidlová A.  15/21 17/21
1. Štvorhra M Novomeský, Budinský Masarik ml., Starosta  19/21 21/16 21/18
Štvorhra Ž Garasová, Kudláčová Šidlová M., Bibelová  9/21 16/21
2. Štvorhra M Vanvoorden, Sitár Klčo, Púdela 17/21 15/21
 
 
Spoje Bratislava B - Filozof Bratislava  8:0  (16/1)
1.Dvojhra muži Prokop Schon  21/15    22/20  
2.Dvojhra muži Haring Vašíček 21/13 21/16
1.Dvojhra ženy Strungová Gahérová 21/12 21/7
3.Dvojhra muži Fašung Adámi 21/13 21/4
MIX Kitt, Bowers  Scholtz, Scholtzová  16/21 21/10 21/15
1. Štvorhra M Kitt, Fašung Schon,Vašíček 28/26 21/13
Štvorhra Ž Strungová, Bowers Scholtzová, Gahérová 21/8 21/11
2. Štvorhra M Haring, Prokop Adámi, Scholtz 21/16 21/8
 
 

Spoje Bratislava C - BK Šurany 2:6  (7/12)

1.Dvojhra muži Novomeský Poništ  21/16  21/17  
2.Dvojhra muži Budinský Demín ml. 16/21 14/21
1.Dvojhra ženy Kudláčová Škultétyová 17/21 24/22 15/21
3.Dvojhra muži Kuruc Meszáros 18/21 17/21
MIX Sitár, Garasová Demín ml., Ligasová  9/21 9/21
1. Štvorhra M Novomeský, Vanvoorden  Poništ, Kuruc 21/16 16/21 18/21
Štvorhra Ž Kudláčová, Garasová Ligasová, Škultétyová  22/20 10/21 8/21
2. Štvorhra M Sitár, Budinský Kiš ml., Botka ml. 21/17 21/19
 
 
 

Spoje Bratislava B - A team Nové Zámky   8:0  (16/2)

1.Dvojhra muži Prokop Šimo Svrček R.  21/7   21/19  
2.Dvojhra muži Haring Švajda 18/21 21/12 21/15
1.Dvojhra ženy Strungová Gašparovská 21/3 21/6
3.Dvojhra muži Fašung Barics 19/21 21/9 21/10
MIX Kitt, Bowers Šimo Svrček R., Makaiová   21/19 21/16
1. Štvorhra M Kitt, Fašung  Moravčík, Švajda      21/10   21/19
Štvorhra Ž Strungová, Bowers Gašparovská, Makaiová  21/14 21/16
2. Štvorhra M Haring, Prokop  Barics, Šimo Svrček F. 21/10 21/7
 
 

Spoje Bratislava C - RODON Klenovec 1:7  (5/15)

1.Dvojhra muži Novomeský Kaštan Rado  18/21  21/18    21/16  
2.Dvojhra muži Budinský Kaštan Rudo 17/21 21/15 20/22
1.Dvojhra ženy Garasová Parobeková 11/21 17/21
3.Dvojhra muži Meszáros Kaľavský 21/14 16/21 17/21
MIX Vanvoorden, Kudláčová Lichanec, Rosiarová  17/21 19/21
1. Štvorhra M Novomeský, Vanvoorden  Kaštan Ra+Ru.,  10/21 14/21
Štvorhra Ž Kudláčová, Garasová Parobeková, Jurčiaková  11/21 19/21
2. Štvorhra M Sitár, Meszáros Kaľavský, Lichanec 17/21 21/16 18/21
 
 
 

Spoje Bratislava B - RORO Bratislava   6:2  (12/5)

1.Dvojhra muži Prokop Vícen st.  21/3   21/8  
2.Dvojhra muži Haring Jánoš 12/21 15/21
1.Dvojhra ženy Strungová Sninská 21/8 21/16
3.Dvojhra muži Fašung Prekop 21/12 21/19
MIX Kitt, Bowers Antl, Pieružková   18/21 18/21
1. Štvorhra M Kitt, Fašung  Vícen st., Antl      21/14   15/21 21/15
Štvorhra Ž Strungová, Bowers Sninská, Adamová  21/10 21/16
2. Štvorhra M Haring, Prokop  Jánoš, Prekop 21/18 21/13
 
  • RODON Klenovec -  CEVA Trenčín B 2:6, (8/13) 
  • BK Šurany - CEVA Trenčín B 5:3, (11/8) 
  • RODON Klenovec - BK Šurany 4:4, (9/10) 
  • A team N.Zámky - RORO Bratislava 2:6, (5/12) 
  • RORO Bratislava - Filozof Bratislava 7:1, (15/3) 
  • Filozof Bratislava - A team N.Zámky 2:6, (8/14) 
 

Konečná Tabuľka II.ligy 

      1.  CEVA Trenčín B

10

9 0 1

61:19

18

 

      2.  BK Šurany

10

6 2 2

48:32

14

 

      3.  RODON Klenovec

10

5 1 4

43:37

11

 

      4.  Spoje Bratislava C

10

4 1 5 

39:41

 9

 

     

 

 

 

 

 

      5.  Spoje Bratislava B

10

6 0 4

52:28

12

 

      6.  RORO Bratislava    

10

6 0 4

43:37

12

 

      7.  A team N.Zámky

10

1 0 9

19:61

2

 

      8.  Filozof Bratislava

10

1 0 9

15:65

2

 


Výsledky krajskej kvalifikácie družstiev žiakov v kraji Bratislava


Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 13.2.2010 Bratislava


Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 7.3.2010 Bratislava


Súpisky družstiev pre sezónu 2009/2010

Súpisky Ligových družstiev

Súťaž - I. liga dospelých 2009/2010
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhr.reb.
1.

Šulko Marian

28.11.1976

2.

2.

Vícen Jarolím

1.10.1989

3.

3.

Vachálek Juraj

31.10.1990

6.

4.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

15.

7.

Krška Roman

6.4.1984

27. 

 

 

 

 

1.  

Wegrzyn Angelika

6.1.1982

 

2.

Štefániková Gabriela

15.10.1986

3.

3.  

Klečková Vanda

6.1.1986 

9.

Náhradníci družstva

5.

Novomeský Michal

27.12.1984

24.

6.

Vícen Martin

14.1.1993

25.

8.

Kitt Roland

15.9.1977 

34.

 

 

 

 

 

    

   

  

3. 

Strungová Nicole 

2.10.1991  

27.

4. 

Pastuchová Lujza   

26.1.1986  

41. 

  

    

   

  

Vedúci družstva : Roman Krška

Súťaž - II. liga dospelých 2009/2010
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhr.reb.

1.

Vícen Martin

14.1.1993

25.

2.

Kitt Roland

15.9.1977

34.

3.

Bartalský Tomáš

18.4.1990

38.

4.

Prokop Vladimír 

28.11.1983

41.

5. 

Haring Miroslav

12.2.1993

56.

6.   

Fašung Tomáš  

13.1.1990

64.

7.

Jurina Šimon

14.10.1994

  

8.

Korbaš Oliver

28.2.1994

  

 

 

 

   

1.

Lauková Michaela

27.10.1985

28. 

2.

Strungová Nicole

2.10.1991

36.

3.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

41.

4.

Matzová Zuzana 

13.8.1978

 

Vedúci družstva : Roland Kitt

 

Súťaž - II. liga dospelých 2009/2010
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhr.reb.

1.

Novomeský Michal

27.12.1984

24.

2.

Guldan Filip

25.10.1951

32.

3.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

59.

4.

Vanvoorden Johny

5.3.1971

70.

6.

Ďurman Juraj

29.12.1976

 

7. 

Sládek Dušan 

15.11.1956    

       

 

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

1.

Garasová Petra

26.5.1993

59.

2.

Mrázová Ivana

18.9.1976 

 

3.

Minarovičová Katarína

18.7.1981

 

4.

Kudláčová Alexandra

2.12.1994

 

Náhradníci družstva

5.

Sitár Ján

23.10.1954

125.

Vedúci družstva : Filip Guldan

Súpisky OM SR dorasteneckých družstiev

  • Družstvo Spoje Bratislava A:
  • Súťaž - OM SR dorasteneckých družstiev 2009/2010
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhre

    1.

    Vícen Martin 

    14.1.1993

    2.

    2.

    Kuchyňár Martin 27.4.1991

    3.

    3.

    Haring Miroslav

    12.2.1993

    7.

    4.

     

      

       

              

    1. 

    Strungová Nicole  

    2.10.1991   

    17.

    2.

    Garasová Petra

    26.5.1993

    37.

    3.

    Kudláčová Alexandra

    2.12.1994

    41.

    4. 

     

     

     

    Vedúci družstva : Juraj Vachálek
     

    • Družstvo Spoje Bratislava B:
    Súťaž - OM SR dorasteneckých družstiev 2009/2010
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhre

    1.

    Korbaš Oliver

    28.2.1994

    20.

    2.

    Jurina Šimon 14.10.1994

    21.

    3.

    Kubiček Michal

    10.8.1996

     

    4.

    Otruba Martin

    1.11.1995

        

              

    1. 

    Kováčová Kristína

    29.1.1993   

    38.

    2.

    Kejstlová Katarína

    1.7.1995

    39.

    3.

    Krakovská Hana

    25.11.1995

     

    4. 

    Adamková Barbora

    8.7.1995

     

    Vedúci družstva : Filip Guldan
     

    Súpisky KM a OM SR žiackych družstiev

  • Družstvo Spoje Bratislava A:
  • Súťaž - KM a OM SR žiackych družstiev 2009/2010
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhre

    1.

    Kubiček Michal

    10.8.1996

    12.

    2.

    Otruba Martin 1.11.1995

    70.

    3.

    Ondriš Pavol

    26.2.1997

    113.

    4.

    Bučko Samuel

    23.6.1999

       

              

    1. 

    Krakovská Hana 

    25.11.1995   

    10.

    2.

    Kejstová Katarína

    1.7.1995

    28.

    3.

    Adamková Barbora

    8.7.1995

    29.

    4. 

    Krakovská Ema

    24.8.1997

    62.

    Vedúci družstva : Filip Guldan
     

    • Družstvo Spoje Bratislava B:
    Súťaž - KM a OM SR žiackych družstiev 2009/2010
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Poradie vo dvojhre

    1.

    Bokes Jakub

    26.8.1998

    132.

    2.

    Velič Alexander 4.8.1999

     

    3.

    Bučko Samuel

    23.6.1999

     

    4.

    Kudláč Andrej

    4.4.2002

        

    5. Okleštek Andrej 11.11.2000    
    6. Kubán Matej 29.9.2001    
              

    1. 

    Lauková Lucia

    23.9.1997   

    50.

    2.

    Fabová Romana

    14.4.1998

    64.

    3.

    Matyášová Lucia

    21.8.1998

    84.

    4. 

    Ehnová Tereza

    25.8.1999

     

    Vedúci družstva : Filip Guldan
     


    Späť na začiatok

      Späť na úvod 

    Posledná úprava stránky bola vykonaná 9.9.2010