VÝSLEDKY

Obsah:

I. liga 2008/2009 II. liga 2008/2009

Výsledky krajskej kvalifikácie družstiev žiakov v krajoch Bratislava a Trnava

Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 14.2.2009 Bratislava

Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 1.3.2009 Bratislava

Súpisky družstiev pre sezónu 2008/2009


I.Liga 2008/2009

Výsledky 1. kola I. ligy zo dňa 8.11.2008 Bratislava, Prešov

BBC Bratislava - BK MI Trenčín  6:2  (13/7)
1.Dvojhra muži Šulko Kohút   21/17    21/12  
2.Dvojhra muži Vicen J. Martin Bočák 21/10 21/15
1.Dvojhra ženy Štefániková Jariabková 21/12 21/11
3.Dvojhra muži Kuchyňár Milan Ludík 12/21 21/19 18/21
MIX Vicen J., Klečková V.  Pagáč, Halušicová 21/17 19/21 21/17
1. Štvorhra M Krška, Šulko Kohút, Milan Ludík 23/21 19/21 21/11
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V.  Halušicová, Jariabková   19/21 21/15 21/18
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár  Pagáč, Martin Bočák 12/21 17/21
 
 

BBC Bratislava - CEVA Trenčín  4:4  (10/8)
1.Dvojhra muži Šulko Matejka  22/20    22/24    17/21  
2.Dvojhra muži Vachálek Lobotka 21/17 21/10
1.Dvojhra ženy Štefániková Fašungová 17/21 11/21
3.Dvojhra muži Vicen J. Brestovský J. 21/12 21/13
MIX Vicen J., Klečková V. Klčo, Machunková  22/20 21/9
1. Štvorhra M Krška, Šulko  Matejka, Klčo  18/21 21/9 15/21
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Fašungová, M.Šidlová 21/14 21/14
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár    Lobotka, Brestovský J. 19/21 13/21

 

Výsledky 2. kola I. ligy zo dňa 6.12.2008 Trenčín

BBC Bratislava - BC Prešov  3:5  (7/10)
1.Dvojhra muži Šulko Závada   9/21    13/21  
2.Dvojhra muži Vachálek Smrek 21/19 12/21 8/21
1.Dvojhra ženy Štefániková Orlovská Z. 24/26 14/21
3.Dvojhra muži Vicen J. Dirga 21/9 21/14
MIX Šulko, Štefániková  Banyász, Kubíková 21/16 21/10
1. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár Smrek, Závada 11/21 10/21
Štvorhra Ž Poláková, Klečková V.  Orlovská Z., Kubíková   12/21 14/21
2. Štvorhra M Krška, Vicen J.  Eliáš M., Kožár 21/14 21/14
 
 

BBC Bratislava - Loko Košice  8:0  (16/1)
1.Dvojhra muži Šulko Petrovský  21/12    21/16  
2.Dvojhra muži Vachálek Koribský 21/10 21/16
1.Dvojhra ženy Štefániková Surová 24/22 21/11
3.Dvojhra muži Vicen J. Johansson 21/12 21/16
MIX Vicen J., Klečková V. Poláček M., Surová  19/21 21/19 21/9
1. Štvorhra M Šulko, Krška  Petrovský, Johansson  21/11 21/9
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Purdešová, Lichancová 21/16 22/20
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár    Poláček M., Koribský 21/10 21/13

 

BBC Bratislava - Betpres Košice  6:2  (13/6)
1.Dvojhra muži Šulko Tomčík  21/10    21/10  
2.Dvojhra muži Vachálek Fiľ J. 21/14 19/21 22/20
1.Dvojhra ženy Štefániková Zábavníková 22/24 21/13 10/21
3.Dvojhra muži Vicen J. Fiľ K. 21/6 21/14
MIX Krška, Klečková V. Turlík, Antalová Den.  21/14 21/11
1. Štvorhra M Šulko, Krška  Tomčík, Turlík  21/13 21/14
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Zábavníková, Antalová Den.  22/24 19/21
2. Štvorhra M Vachálek, Vicen J.    Fiľ J., Balko 19/21 21/10 21/8

 

  • Loko Košice - BK MI Trenčín 3:5, (9/11) 
  • Betpres Košice - CEVA Trenčín 5:3, (10/8) 
  • BC Prešov - CEVA Trenčín   5:3, (12/6) 
  • BK MI Trenčín - Betpres Košice  3:5, (7/12) 
  • CEVA Trenčín - Loko Košice  8:0, (16/2) 
  • BK MI Trenčín- BC Prešov 2:6, (6/12) 

Výsledky 3. kola I. ligy zo dňa 24.1.2009 Prešov

BBC Bratislava - Loko Košice  8:0  (16/0)
1.Dvojhra muži Šulko Petrovský  21/14    21/7  
2.Dvojhra muži Vachálek Koribský 21/19 21/17
1.Dvojhra ženy Štefániková Lichancová 21/16 21/10
3.Dvojhra muži Kuchyňár Doležal 21/10 21/17
MIX Krška, Klečková V. Poláček M., Hlaváčová 21/14 21/13
1. Štvorhra M Šulko, Vicen M.  Petrovský, Poláček I.  21/6 21/15
Štvorhra Ž Pastuchová, Klečková V.  Lichancová, Hlaváčová   21/18 21/12
2. Štvorhra M Krška, Vachálek Doležal, Poláček M. 21/17 21/17
 
 

BBC Bratislava - BK MI Trenčín  6:2  (13/4)
1.Dvojhra muži Šulko Kohút  21/11    21/12  
2.Dvojhra muži Vachálek Lašo 21/12 21/9
1.Dvojhra ženy Štefániková Matečná 21/18 21/14
3.Dvojhra muži Kuchyňár Šišovský 21/14 21/14
MIX Vachálek, Klečková V. Pagáč, Halušicová  15/21 16/21
1. Štvorhra M Šulko, Krška  Kohút, Pagáč  23/21 16/21 15/21
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V.

Matečná, Halušicová

21/15 21/17
2. Štvorhra M Vicen M., Kuchyňár    Lašo, Šišovský 21/14 21/18

 

BBC Bratislava - CEVA Trenčín  3:5  (8/12)
1.Dvojhra muži Šulko Matejka  2/21    0/21  
2.Dvojhra muži Vachálek Lobotka 22/24 20/22
1.Dvojhra ženy Štefániková Fašungová 21/19 19/21 14/21
3.Dvojhra muži Kuchyňár Masarik 21/12 21/11
MIX Krška, Klečková V. Brestovský J., Machunková  9/21 21/15 23/25
1. Štvorhra M Šulko, Vicen M. Matejka, Lobotka  21/23 17/21
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V. Fašungová, Machunková  18/21 21/18 21/16
2. Štvorhra M Vachálek, Kuchyňár   Masarik, Brestovský J. 15/21 21/16 21/16

 

  • Betpres Košice - BK MI Trenčín 6:2, (13/6) 
  • Betpres Košice - Loko Košice  7:1, (14/3) 
  • Betpres Košice - CEVA Trenčín   6:2, (13/6) 
  • BC Prešov - BK MI Trenčín  8:0, (16/1) 
  • BC Prešov - Loko Košice  7:1, (15/2) 
  • BC Prešov - CEVA Trenčín  5:3, (12/6) 

Výsledky 4. kola I. ligy zo dňa 21.3.2009 Prešov, Trenčín

BBC Bratislava - Betpres Košice  5:3  (12/6)
1.Dvojhra muži Šulko Tomčík  21/10    21/11  
2.Dvojhra muži Vachálek Fiľ J. 21/15 21/18
1.Dvojhra ženy Štefániková Zábavníková 21/19 8/21 16/21
3.Dvojhra muži Vicen J. Fiľ K. 21/7 21/14
MIX Vachálek, Štefániková Turlík, Bobrovská 13/21 21/17 14/21
1. Štvorhra M Šulko, Vicen M.  Tomčík, Turlík  21/18 21/18
Štvorhra Ž Poláková, Klečková V.  Zábavníková, Turzáková   10/21 12/21
2. Štvorhra M Krška, Vicen J.  Fiľ J., Balko 21/10 21/13
 
 

BBC Bratislava - BC Prešov  3:5  (7/12)
1.Dvojhra muži Šulko Bitman  16/21    8/21  
2.Dvojhra muži Vachálek Smrek 21/14 17/21 14/21
1.Dvojhra ženy Poláková Orlovská Z. 14/21 9/21
3.Dvojhra muži Vicen J. Banyász 21/7 11/21 21/11
MIX Vicen M., Klečková V. Závada, Orlovská Z.  11/21 8/21
1. Štvorhra M Šulko, Vicen M.  Závada, Smrek  11/21 15/21
Štvorhra Ž Štefániková, Klečková V.

Kráľová, Kubíková

21/13 21/19
2. Štvorhra M Vicen J., Krška    Eliáš M., Bitman 13/21 24/22 21/16

 
  • Betpres Košice - BC Prešov  1:7, (4/14) 
  • CEVA Trenčín - BK MI Trenčín  7:1, (14/3) 
  • CEVA Trenčín- Loko Košice   8:0, (16/1) 
  • BK MI Trenčín - Loko Košice   5:3, (10/6) 

 

Konečná tabuľka

1. BC Prešov 10 10 0 0 61:19 20
2. BBC Bratislava 10 6 1 3 52:28 13
3. Betpres Košice 10 6 0 4 45:35 12
4. CEVA Trenčín  10  5 1 4  48:32 11
5. BK MI Trenčín  10 2 0 8 25:55 4
6. Loko Košice   10 0 0 10 9:71 0

II.Liga 2008/2009

Výsledky 1. kola II. ligy zo dňa 9.11.2008 Trenčín, Bratislava

BBC Bratislava B - BBC Bratislava C  5:3  (11/7)
1.Dvojhra muži Fašung Novomeský  21/15    16/21    20/22  
2.Dvojhra muži Bartalský Sládek 24/22 17/21 27/25
1.Dvojhra ženy Lauková Pastuchová 18/21 6/21
3.Dvojhra muži Vícen M. Vanvoorden 21/11 21/11
MIX Fašung, Matzová Sitár, Mrázová 21/19 21/16
1. Štvorhra M Kitt, Prokop Novomeský, Sládek 21/19 21/17
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Pastuchová, Mrázová  13/21 17/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring Sitár, Vanvoorden 21/12 21/17
 
 
BBC Bratislava B - Starbec N. Zámky  7:1  (14/2)
1.Dvojhra muži Fašung R.Š.Svrček  W/0    W/0  
2.Dvojhra muži Bartalský Moravčík 9/21 10/21
1.Dvojhra ženy Lauková Klimentová 21/9 21/4
3.Dvojhra muži Vícen M. Ďuriš 21/9 21/12
MIX Fašung, Matzová Ďuriš, Bujdáková  21/14 21/15
1. Štvorhra M Kitt, Prokop R.Š.Svrček, Moravčík  21/11 21/15
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Klimentová, Bujdáková 21/15 21/11
2. Štvorhra M Vícen M., Haring - W/0 W/0
 
 

BBC Bratislava C - Gymn. Partizánske  7:1  (15/3)

1.Dvojhra muži Novomeský Kaštan Rado  21/17   21/18  
2.Dvojhra muži Budinský Vopička 21/10 21/11
1.Dvojhra ženy Pastuchová Parobeková 21/13 21/13
3.Dvojhra muži Sládek Hlavačka M. 21/9 21/3
MIX Sitár, Mrázová Kaštan Rudo, Parobeková  26/24 16/21 11/21
1. Štvorhra M Budinský, Novomeský  Kaštan, Kaštan 10/21 21/10 21/17
Štvorhra Ž Pastuchová, Mrázová Hlavačková, Korenačková  21/13 21/15
2. Štvorhra M Sládek, Vanvoorden Hlavačka M., Vopička 21/14 21/14
 
 
 

BBC Bratislava B - Gymn. Partizánske   8:0  (16/2)

1.Dvojhra muži Fašung Kaštan Rado   21/16   21/14  
2.Dvojhra muži Bartalský Kaštan Rudo 12/21 21/19 21/14
1.Dvojhra ženy Lauková Korenačová 21/19 21/10
3.Dvojhra muži Vícen M. Vopička 21/9 21/6
MIX Kitt, Strungová Hlavačka M., Parobeková  21/14 21/9
1. Štvorhra M Fašung, Kitt  Kaštan, Kaštan     W/0     W/0
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Hlavačková, Korenačková  16/21 21/16 21/16
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Hlavačka M., Vopička 21/16 21/14
 
 
 

BBC Bratislava C - Starbec N. Zámky  8:0  (16/2)

1.Dvojhra muži Novomeský R.Š.Svrček  21/5   18/21    21/19 
2.Dvojhra muži Budinský Moravčík 21/17 21/12
1.Dvojhra ženy Pastuchová Bujdáková 21/15 21/9
3.Dvojhra muži Vanvoorden Ďuriš 11/4 scr.
MIX Novomeský, Mrázová  Ďuriš, Klimentová W/0 W/0
1. Štvorhra M Budinský, Sládek R.Š.Svrček, Moravčík    10/21   21/14 21/19
Štvorhra Ž Pastuchová, Mrázová Klimentová, Bujdáková  21/10 21/9
2. Štvorhra M Vanvoorden, Sitár  - W/0 W/0
 
  • Gymn. Partizánske - Starbec N. Zámky  5:3, (11/6) 
  • CEVA Trenčín B -  M-Šport Trenčín  4:4, (10/10) 
  • CEVA Trenčín B - Filozof Bratislava  7:1, (14/3) 
  • CEVA Trenčín B - RORO Bratislava 7:1, (14/3) 
  • M-Šport Trenčín - Filozof Bratislava  8:0, (16/0)
  • M-Šport Trenčín - RORO Bratislava  5:3, (12/6)
  • Filozof Bratislava - RORO Bratislava  5:3, (10/7)

Výsledky 2. kola II. ligy zo dňa 7.12.2008 Trenčín, Nové Zámky

BBC Bratislava B - M-Šport Trenčín  2:6  (5/13)
1.Dvojhra muži Fašung Hliničan  21/18    14/21    19/21  
2.Dvojhra muži Bartalský Hromník 15/21 16/21
1.Dvojhra ženy Strungová Čižnárová 11/21 10/21
3.Dvojhra muži Vícen M. Imrich 21/10 21/17
MIX Fašung, Matzová Petrík, Jargašová 12/21 18/21
1. Štvorhra M Kitt, Prokop Petrík, Hliničan 19/21 20/22
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Mayerová, Jargašová  10/21 14/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring Imrich, Hromník 21/17 14/21 21/17
 
 
BBC Bratislava C - CEVA Trenčín B  3:5  (8/10)
1.Dvojhra muži Budinský Masarik  16/21   21/17   6/21  
2.Dvojhra muži Rýdzi Klačanský J. 8/21 8/21
1.Dvojhra ženy Poláková Ondračková 21/16 21/13
3.Dvojhra muži Sládek Minárik 17/21 21/18 17/21
MIX Guldan, Koščová Piliš, Kuttnerová  22/20 21/18
1. Štvorhra M Guldan, Rýdzi Masarik ml., Piliš  7/21 6/21
Štvorhra Ž Poláková, Koščová Bibelová, Ondračková 21/18 21/13
2. Štvorhra M Budinský, Sládek Minárik, Klačanský J. 6/21 15/21
 
 

BBC Bratislava C - M-Šport Trenčín  3:5  (7/10)

1.Dvojhra muži Budinský Petrík  21/18   21/14  
2.Dvojhra muži Rýdzi Hliničan 18/21 12/21
1.Dvojhra ženy Poláková Čižnárová 13/21 13/21
3.Dvojhra muži Sládek Hromník 17/21 6/21
MIX Guldan, Koščová Imrich, Betáková  21/19 21/15
1. Štvorhra M Guldan, Rýdzi  Petrík, Hliničan 6/21 9/21
Štvorhra Ž Poláková, Koščová Jargašová, Mayerová  18/21 22/20 18/21
2. Štvorhra M Sládek, Budinský Hromník, Imrich 21/12 22/20
 
 
 

BBC Bratislava B - CEVA Trenčín B   2:6  (7/12)

1.Dvojhra muži Fašung Masarik  21/15   21/19  
2.Dvojhra muži Bartalský Klačanský J. 10/21 13/21
1.Dvojhra ženy Strungová Kuttnerová 16/21 10/21
3.Dvojhra muži Vícen M. Minárik 21/16 21/18
MIX Fašung, Matzová Piliš, Kuttnerová  15/21 19/21
1. Štvorhra M Prokop, Kitt  Masarik, Klačanský J.      14/21     24/22 14/21
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Bibelová, Ondračková  23/21 11/21 16/21
2. Štvorhra M Vícen M., Haring  Minárik, Piliš 22/20 18/21 16/21
  • Filozof Bratislava  - Starbec N. Zámky  6:2, (12/7) 
  • RORO Bratislava -  Starbec N. Zámky  5:3, (11/6) 
  • Filozof Bratislava  - Gymn. Partizánske 3:5, (7/10) 
  • RORO Bratislava   - Gymn. Partizánske 2:6, (5/14) 
 

Výsledky 3. kola II. ligy zo dňa 25.1.2009 Bratislava, Partizánske

BBC Bratislava B - RORO Bratislava  7:1  (14/3)
1.Dvojhra muži Fašung Kuchár  21/10    21/12  
2.Dvojhra muži Prokop Vícen J.st. 9/21 21/16 21/16
1.Dvojhra ženy Strungová Adamová 21/8 21/12
3.Dvojhra muži Bartalský Prekop 18/21 16/21
MIX Fašung, Matzová Jánoš, Adamová kontum.   kontum.
1. Štvorhra M Kitt, Haring Jánoš, Prekop 21/19 21/9
Štvorhra Ž Lauková, Strungová - W/0 W/0
2. Štvorhra M Prokop, Bartalský Vícen J.st., Antl 21/15 21/13
 
 
BBC Bratislava C - Filozof Bratislava  5:3  (11/7)
1.Dvojhra muži Guldan Schon  21/23   15/21  
2.Dvojhra muži Budinský Benický 21/14 21/13
1.Dvojhra ženy Klečková A. Marková 10/21 14/21
3.Dvojhra muži Sládek Zvalený 21/12 21/8
MIX Sitár, Koščová Schon, Scholtzová  21/16 13/21 21/18
1. Štvorhra M Budinský, Sládek Benický, Scholtz  21/15 21/16
Štvorhra Ž Klečková A., Koščová Marková, Scholtzová 21/19 10/21 18/21
2. Štvorhra M Sitár, Vanvoorden Zvalený, Abichou 21/19 21/11
 
 

BBC Bratislava C - RORO Bratislava  6:2  (13/4)

1.Dvojhra muži Guldan Jánoš  12/21   11/21  
2.Dvojhra muži Budinský Prekop 21/10 21/5
1.Dvojhra ženy Koščová Adamová 21/11 21/12
3.Dvojhra muži Sládek Antl 21/13 26/24
MIX Guldan, Klečková A. Prekop, Adamová  kontum. kontum.
1. Štvorhra M Budinský, Sládek  Jánoš, Kuchár 21/13 21/7
Štvorhra Ž Klečková A., Koščová W/0 W/0
2. Štvorhra M Sitár, Vanvoorden Antl, Vícen J.st. 21/15 14/21 16/21
 
 
 

BBC Bratislava B - Filozof Bratislava   4:4  (8/8)

1.Dvojhra muži Fašung Schon  21/13   21/13  
2.Dvojhra muži Prokop Benický 19/21 10/21
1.Dvojhra ženy Lauková Marková 18/21 10/21
3.Dvojhra muži Haring Adámi 21/17 21/13
MIX Fašung, Strungová Abichou, Scholtzová  21/19 21/15
1. Štvorhra M Haring, Kitt  Benický, Scholtz      23/21     21/16
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Scholtzová, Marková  11/21 13/21
2. Štvorhra M Prokop, Bartalský  Adámi, Zvalený 19/21 18/21
  • CEVA Trenčín B  - Starbec N. Zámky  8:0, (16/1) 
  • M-Šport Trenčín -  Starbec N. Zámky  8:0, (16/3) 
  • M-Šport Trenčín  - Gymn. Partizánske 7:1, (14/5) 
  • CEVA Trenčín B   - Gymn. Partizánske 3:5, (7/10) 
 

Výsledky 4. kola II. ligy zo dňa 22.3.2009 Trenčín, Partizánske

BBC Bratislava B - M-Šport Trenčín  4:4  (8/8)
1.Dvojhra muži Fašung Hliničan  14/21    10/21  
2.Dvojhra muži Prokop Hromník 21/19 21/17
1.Dvojhra ženy Lauková Čižnárová 4/21 10/21
3.Dvojhra muži Bartalský Imrich 21/16 25/23
MIX Haring, Strungová Petrík, Jargašová 14/21   15/21
1. Štvorhra M Kitt, Fašung Petrík, Hliničan 21/14 21/12
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Jargašová, Mayerová 12/21 13/21
2. Štvorhra M Prokop, Bartalský Imrich, Hromník 21/10 21/13
 
 
BBC Bratislava C - CEVA Trenčín B  2:6  (6/12)
1.Dvojhra muži Novomeský Klačanský J.  21/9   21/19  
2.Dvojhra muži Guldan Minárik 15/21 8/21
1.Dvojhra ženy Kováčová Bibelová 13/21 5/21
3.Dvojhra muži Budinský Piliš 21/11 21/4
MIX Sitár, Mrázová Konárek, Kuttnerová  2/21 11/21
1. Štvorhra M Novomeský, Vanvoorden Klačanský J., Minárik  21/16 14/21 14/21
Štvorhra Ž Mrázová, Koščová Bibelová, Kuttnerová 17/21 14/21
2. Štvorhra M Sitár, Budinský Piliš, Konárek 19/21 26/24 14/21
 
 

BBC Bratislava C - M-Šport Trenčín  4:4  (10/9)

1.Dvojhra muži Novomeský Hliničan  21/14   19/21    22/20  
2.Dvojhra muži Budinský Imrich 21/14 21/15
1.Dvojhra ženy Kováčová Čižnárová 5/21 6/21
3.Dvojhra muži Vanvoorden Sedláček 21/18 21/12
MIX Sitár, Koščová Hromník, Betáková  15/21 5/21
1. Štvorhra M Budinský, Novomeský  Hliničan, Petrík 15/21 21/15 18/21
Štvorhra Ž Mrázová, Koščová Jargašová, Mayerová  12/21 21/19 22/24
2. Štvorhra M Guldan, Vanvoorden Hromník, Imrich 21/17 21/14
 
 
 

BBC Bratislava B - CEVA Trenčín B   3:5  (7/11)

1.Dvojhra muži Fašung Kalčanský J.  13/21   20/22  
2.Dvojhra muži Prokop Minárik 27/29 21/18 22/20
1.Dvojhra ženy Strungová Bibelová 21/16 21/17
3.Dvojhra muži Bartalský Konárek 6/21 14/21
MIX Kitt, Lauková Piliš, Kuttnerová  21/23 19/21
1. Štvorhra M Fašung, Kitt  Klačanský J., Minárik      21/13     21/13
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Bibelová, Kuttnerová  13/21 21/16 16/21
2. Štvorhra M Prokop, Bartalský  Piliš, Konárek 18/21 13/21
 

BBC Bratislava B - BBC Bratislava C   6:2  (12/5)

1.Dvojhra muži Fašung Novomeský  21/12   13/21    21/14  
2.Dvojhra muži Prokop Budinský 13/21 15/21
1.Dvojhra ženy Lauková Kováčová 21/9 21/2
3.Dvojhra muži Bartalský Vanvoorden 21/18 21/15
MIX Kitt, Strungová Sitár, Mrázová 21/17 21/5
1. Štvorhra M Fašung, Kitt  Novomeský, Budinský      21/10     21/17
Štvorhra Ž Lauková, Strungová Mrázová, Koščová  15/21 10/21
2. Štvorhra M Prokop, Haring  Guldan, Vanvoorden 21/18 21/17
  • CEVA Trenčín B - M-Šport Trenčín  3:5, (7/10) 
  • Filozof Bratislava -  Starbec N. Zámky  6:2, (13/5) 
  • Filozof Bratislava - Gymn. Partizánske 3:5, (7/11) 
  • RORO Bratislava - Gymn. Partizánske 2:6, (5/13) 
  • Starbec N. Zámky - Gymn. Partizánske 1:7, (2/14) 
  • Filozof Bratislava - RORO Bratislava  4:4, (10/9) 
  • RORO Bratislava - Starbec N. Zámky  5:3, (10/7) 
 

 

Konečná tabuľka

1. M-Šport Trenčín 10  7 3 0 56:24 17
2. CEVA Trenčín B 10  7 1 2 50:29 15
3. BBC Bratislava B 10  5 2 3 49:31 12
4. BBC Bratislava C  10  4 1 5 43:37 9
             
5. Gymnázium Partizánske 10  7 0 3 41:39 14
6. HK Filozof Bratislava   10  3 2 5 35:45 8
7. RORO Bratislava 10  2 1 7 29:51 5
8. Starbec N. Zámky 10  0 0 10 16:63 0

Výsledky krajskej kvalifikácie družstiev žiakov v krajoch Bratislava a Trnava

 

Výsledky OM SR Západ dorasteneckých družstiev 14.2.2009 Bratislava

 

Výsledky OM SR Západ žiackych družstiev 1.3.2009 Bratislava

 

Súpisky družstiev pre sezónu 2008/2009

Súpisky Ligových družstiev

Súťaž - I. liga dospelých 2008/2009
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda
1.

Šulko Marian

28.11.1976

1/dosp.

2.

Vachálek Juraj

31.10.1990

1/U17

3.

Vícen Jarolím

1.10.1989

1/U19

8.

Krška Roman

6.4.1984

2/dosp.

 

 

 

 

 

 

 

 

1.  

Štefániková Gabriela

15.10.1986

1/dosp.    

2.

Klečková Vanda

6.1.1986 

2/dosp. 

  

 

 

 

Náhradníci družstva

4.

Kuchyňár Martin

27.4.1991

1/U17

5.

Fašung Tomáš

13.1.1990

1/U19

6.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/dosp.

7.

Kitt Roland

15.9.1977 

2/dosp.

9.

Ďurman Juraj

29.12.1976

3/dosp.

10.

Vícen Martin

14.1.1993

1/U15

 

   

  

 

3. 

Poláková Linda   

13.4.1989  

1/U19

4. 

Pastuchová Lujza   

26.1.1986  

2/dosp. 

 

   

  

 

Vedúci družstva : Roman Krška

Súťaž - II. liga dospelých 2008/2009
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Fašung Tomáš

13.1.1990

1/U19

2.

Kitt Roland

15.9.1977

2/dosp.

3.

Prokop Vladimír 

28.11.1983

3/dosp.

4.

Bartalský Tomáš

18.4.1990

2/U17

5. 

Vícen Martin

14.1.1993

1/U15

6.   

Haring Miroslav  

12.2.1993

1/U15

 

 

 

 

1.

Lauková Michaela

27.10.1985

3/dosp.

2.

Strungová Nicole

2.10.1991

2/U19

3.

Matzová Zuzana 

13.8.1978

3/dosp.

Vedúci družstva : Roland Kitt

Súťaž - II. liga dospelých 2008/2009
Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

1.

Novomeský Michal

27.12.1984

2/dosp.

2.

Guldan Filip

25.10.1951

2/dosp.

3.

Ďurman Juraj

29.12.1976

3/dosp.

4.

Budinský Ľubomír

10.5.1958

3/dosp.

6.

Sládek Dušan

15.11.1956

3/dosp.

7. 

Meszáros Roman 

13.11.1965    

       

8.

Vanvoorden Johny

5.3.1971

    

9.

Sitár Ján

23.10.1954

    

 

 

 

 

1.

Poláková Linda

13.4.1989

1/U19

2.

Pastuchová Lujza

26.1.1986

2/dosp.

3.

Koščová Katarína

18.7.1981

2/dosp.

4.

Mrázová Ivana

18.9.1976 

3/dosp.

Náhradníci družstva

5.

Rýdzi Robert

21.6.1971 

  

5.

Klečková Adriana 

20.4.1963 

   

6.

Kováčová Kristína 

29.1.1993 

 3/U15

Vedúci družstva : Filip Guldan

Súpisky OM SR dorasteneckých družstiev

  • Družstvo BBC Bratislava A:
  • Súťaž - OM SR dorasteneckých družstiev 2008/2009
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

    1.

    Vachálek Juraj

    31.10.1990

    1/dosp.

    2.

    Fašung Tomáš

    13.1.1990

    2/dosp.

    3.

    Kuchyňár Martin

    27.4.1991

    1/U19  

    4.

    Vícen Martin 

    14.1.1993  

    1/U15    

              

    1. 

    Strungová Nicole  

    2.10.1991   

    2/U19   

    2.

    Garasová Petra

    26.5.1993

    2/U15 

    3.

    Kudláčová Alexandra

    2.12.1994

    2/U15 

    4. 

    Krakovská Hana

    25.11.1995

    2/U15 

    Vedúci družstva : Roland Kitt
     

    • Družstvo BBC Bratislava B:
    Súťaž - OM SR dorasteneckých družstiev 2008/2009
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

    1.

    Bartalský Tomáš

    18.4.1990

    3/dosp.

    2.

    Haring Miroslav

    12.2.1993

    1/U15  

    3.

    Jurina Šimon

    14.10.1994

    2/U15

    4.

    Korbaš Oliver

    28.2.1994

    3/U17

                   

    1. 

    Kováčová Kristína  

    29.1.1993  

    3/U15    

    2.

    Hollá Alexandra

    24.10.1994

    3/U15 

    3.

    Adamková Barbora

    8.7.1995

    2/U13  

    4.

    Hanzelová Dominika

    15.8.1995

      

    5.

    Kejstová Katarína

    1.7.1995

         
    Vedúci družstva : Filip Guldan
     

    Súpisky KM SR žiackych družstiev

  • Družstvo BBC Bratislava A:
  •  
    Súťaž - KM SR žiackych družstiev 2008/2009
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

    1.

    Kubiček Michal

    10.8.1996

    2/U13

    2.

    Jurina Šimon

    14.10.1994

    2/U15

    3.

    Korbaš Oliver

    28.2.1994

    3/U17  

                    
                     

    1.  

    Kudláčová Alexandra    

    2.12.1994    

    2/U15     

    2.

    Krakovská Hana

    25.11.1995

    2/U15 

    3.

    Hollá Alexandra

    24.10.1994

    3/U15 

    4. 

    Krakovská Ema

    24.8.1997

    2/U11 

    Vedúci družstva : Juraj Vachálek
     
     
    Súťaž - KM SR žiackych družstiev 2008/2009
    Por. číslo Priezvisko a meno Dátum narodenia Výkonnostná trieda

    1.

    Havriš Michal

    21.6.1996

    3/U15

    2.

    Ondriš Pavol

    26.2.1997

    3/U13

    3.

    Otruba Martin

    1.11.1995

           
               
                

    1.   

    Adamková Barbora

    8.7.1995  

    2/U13    

    2.

    Pišťanská Tereza

    6.1.1996

    2/U13

    3.

    Vavrincová Lenka

    16.4.1996

        

    4.

    Hanzelová Dominika

    15.8.1995

         
    Vedúci družstva : Filip Guldan
     

    Späť na začiatok

      Späť na úvod
     
    Posledná úprava stránky bola vykonaná 11.10.2009